Monday , 27 September 2021
95307916 114855173544829 4039130782965432320 o

Parimate tähemärkide edetabel.

1. KAALUD
Selgub, et parim astroloogiline tähemärk on Kaalud! Kaalude tähemärgi all sündinud inimesed on mõistlikud, tasakaalukad, intelligentsed, ilusad, diplomaatilised, sarmikad ja vaimukad. Neil on kõik olemas! Kaalude märgi all sündinud inimesed on lahked, avatud maailmavaatega ja lähevad elus
otsusekindlalt edasi.

2. SKORPION
Skorpion juba kompromisse tegema ei hakka. Nad on Kaaludest impulsiivsemad, aga sama otsusekindlad. Kui sa oled arvamusel, et Skorpionid on jonnakad, siis võib sul isegi õigus olla. Aga nad oskavad jääda mõõdukaks, ei unusta õigusetunnet, võrdsust. Ühesõnaga, Skorpionitel on olemas kõik, et neist saaksid head liidrid, presidendid või staarid.

3. KALJUKITS
Kaljukits on naljast kaugel. Ta on pigem tõsise loomuga. Tal on vajadus kõike kontrollida, see varjab tema madalat enesehinnangut. Kaljukits ei ole nii enesekindel, kui Skorpion või Kaalud. Ent ta on väga tark ja saab elus alati hakkama. Edetabelis paremuse järjestuses on nad kolmandal kohal!
4. LÕVI
Lõvi on edetabelis neljandal kohal. Pole paha selle suure kassi kohta. Aga Lõvi sellega rahule ei jää. Uhkus ei ole nende jaoks võõras. See võib lausa varju jätta nende head omadused. Ja häid omadusi on tal palju. Lõvid on loovad, julged, võimsad. Nad on väga head sõbrad ja kaaslased.

5. VÄHK
Vähil on üks suur puudus: tal puudub enesekindlus. Aga see väike puudus muudab ta võluvaks. Sellepärast teda armastataksegi. Vähid on väga targad, diskreetsed ja viisakad.

6. AMBUR
Amburid on peaaegu täiuslikud. Nad on väga head sõbrad, alati positiivsed ja abivalmid. Nendega koos ei hakka kunagi igav. Sest seiklustest ja seiklusehimust neil puudu ei tule.
7. JÄÄR
Siin hakkab edetabel natuke allamäge minema. Siiamaani oleme pigem rõhutanud tähemärkide häid omadusi ja vähe rääkinud halbadest joontest. Jääraga on aga selline lugu, et tema tormakas loomus varjab kõik positiivse. Jäär on otsekui Lõvi ainult, et palju hullem ja püsimatum. Ja vastupidiselt Lõvile ei ole tal head maitset. Tema õnneks on ta vähemalt tark ja see aitab tal elus edus saavutada.

8. NEITSI
Neitsid on looduse poolt õnnistatud oma hea välimusega. Aga intelligentsuse külje pealt on emake loodus natuke vajaka jätnud. Neitsi ei ole rumal, kaugel sellest. Aga asi on selles, et Neitside seltskonnas on igav. Õnneks oskavad nad olla diskreetsed. Enamik inimesi ütleb nende kohta: “Tore inimene”.

9. SÕNN
Sõnnid on samuti toredad. Aga ääretult umbusklikud. Ja väga pika vihaga. Oma sõpraderingi lubavad nad väheseid.
10. VEEVALAJA

Uuringu järgi selgus, et Veevalajatel on probleeme inimestega suhtlemisel. Neil on peas teistsugused ideed ja arusaamised, kui teistel inimestel. See kahjuks ei lase neil edetabelis kõrgemale kohale tõusta.

11. KAKSIKUD

Kaksikud on nii madalal kohal, sest neil on raske olla korraga truu abikaasa ja hea sõber. Neil on kahepoolne loomus ja nende teine pale tuleb liiga tihti esile ja rikub kõik ära.

12. KALAD
Kalad on müstilised ja salapärased. Mitte keegi ei tea, mida nad tegelikult mõtlevad. Ja milliseid plaane nad hauvad oma salajas südamepõhjas.
Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Esmspäev 27 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Oskate nüüd olla nii, et seltskonnas teid ei märgatagi. …

loto

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 27.09 – 03.10.2021

Jäär  – Võidab Sõnn – EI võida Kaksikud  – Ei võida Loe ka:  Nädala horoskoop 27. …

218652 680x450 horoscope wheel signs 650x430 1 600x397 2

Nädala horoskoop 27. september – 3. oktoober 2021

JÄÄR (21. märts – 20. aprill) Veenus aitab Sul järgmise kuu jooksul praktiliselt hinnata üle …

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 26 september

Horoskoop – Pühapäev 26 september Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et ðokeerite täna …