Monday , 25 October 2021
eur

Pangad hakkavad pakkuma võimalust võtta elekter ja bensiin liisingusse

Eesti suuremad pangad andsid täna teada, et seoses elektri-ja kütusehindade järsu tõusuga hakkavad nad oma klientidele pakkuma võimalust võtta oma elektri- ja kütusearved liisingusse.

Pankade sõnul on jõukamatele, aga oma arveid siiski mittemaksta jõudvatele klientidele laual ka elektri-ja kütusearvete kaskokindlustus.

Selge vajadus turul

“Elektri- ja kütusehinnad teevad igapäevaselt uusi rekordeid ja paljude inimeste jaoks muutuvad need juba üsna pea kas siis vähem või lausa üldse kättesaamatuks,” nentis Swedbank Eesti laenuteenuste juht Jaanus Kask.

“Just sel põhjusel toomegi nüüd turule uue teenuse, kus meie kliendid saavad võtta oma elektri-ja kütusearved liisingusse,” selgitas Kask.

“Praktikas hakkab see tähendama seda, et klient otsib turult mingi talle meeldiva koguse, maksumuse ja kvaliteediga elektri või kütuse ning tuleb siis sellega meie juurde, sooviga see liisingusse võtta,” kommenteeris ta.
Küsimusele, et mis saab siis, kui panga klient võtab elektriarve liisingusse, aga ei suuda ka seda maksta, vastas panga esindaja nii:

“Siis ootab ilmselt ees külaskäik küünlapoodi.”

Samade või sarnaste toodetega tulevad lähiajal välja ka teised Eestis tegutsevad pangad nagu näiteks LHV ja SEB, teatas Eesti Pangaliit. Näiteks on pankade sõnul laual ka spetsiaalsete elektri-või kütusearvete maksmiseks mõeldud väikelaenutoode.

Kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Allikas. Lugejakiri.ee

Jaga

Vaata ka:

lightbulb g78fb3c71d 640

Aab: energia hinnatõusu leevendatakse kahe meetme abil

“Võrguteenuse tasust 50 protsenti plaanime riigi poolt kõigile kodu- ja äritarbijatele kinni maksta. Soodustus kehtiks …

download

Kindel osa Tartu identiteedist – kohvik Werner. Läbi aegade ja ikka veel!

Kunstnik Ilmar Kruusamäe on Werneri stammkunde alates 1970. aastate lõpust, mil ta oli majandustudeng ja …

Tarokaart

Esmaspäev 25.10 Tarokaart on MÕÕGAD 4

Soovid täna seda, et kõik asjad oleksid kindlalt Sinu kontrolli all ja tasakaalus. See aga …

Screenshot 2021 10 25 at 07.48.53

Eesti Tulevikuerakond tegi kohalike omavalitsuste valimistel erakondadest kõige kehvema tulemuse

2020. aasta 20. augustis asutatud Eesti Tulevikuerakond tegi kohalike omavalitsuste valimistel erakondadest kõige kehvema tulemuse, …