Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
eur

Pangad hakkavad pakkuma võimalust võtta elekter ja bensiin liisingusse

Eesti suuremad pangad andsid täna teada, et seoses elektri-ja kütusehindade järsu tõusuga hakkavad nad oma klientidele pakkuma võimalust võtta oma elektri- ja kütusearved liisingusse.

Pankade sõnul on jõukamatele, aga oma arveid siiski mittemaksta jõudvatele klientidele laual ka elektri-ja kütusearvete kaskokindlustus.

Selge vajadus turul

“Elektri- ja kütusehinnad teevad igapäevaselt uusi rekordeid ja paljude inimeste jaoks muutuvad need juba üsna pea kas siis vähem või lausa üldse kättesaamatuks,” nentis Swedbank Eesti laenuteenuste juht Jaanus Kask.

“Just sel põhjusel toomegi nüüd turule uue teenuse, kus meie kliendid saavad võtta oma elektri-ja kütusearved liisingusse,” selgitas Kask.

“Praktikas hakkab see tähendama seda, et klient otsib turult mingi talle meeldiva koguse, maksumuse ja kvaliteediga elektri või kütuse ning tuleb siis sellega meie juurde, sooviga see liisingusse võtta,” kommenteeris ta.
Küsimusele, et mis saab siis, kui panga klient võtab elektriarve liisingusse, aga ei suuda ka seda maksta, vastas panga esindaja nii:

“Siis ootab ilmselt ees külaskäik küünlapoodi.”

Samade või sarnaste toodetega tulevad lähiajal välja ka teised Eestis tegutsevad pangad nagu näiteks LHV ja SEB, teatas Eesti Pangaliit. Näiteks on pankade sõnul laual ka spetsiaalsete elektri-või kütusearvete maksmiseks mõeldud väikelaenutoode.

Kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Allikas. Lugejakiri.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!