Kairo Kiitsak

Paljud inimesed on sünoptik Kairo Kiitsaku tormi ennustusest pettunud.

Sünoptik Kairo Kiitsaku harivad postitused jõuavad tuhandete eestlaste Facebooki seinale – tema lehekülge jälgib suisa 80 000 inimest. Kiitsak

Tule aita meid, selleks vajuta SIIA

 

Tormi eel katsid eestlased oma autod madratsite ja tekkidega, et neid rahe eest kaitsa, viisid neljarattalised peitu maaalustesse parklatesse ja korjasid aedadest kokku kõik esemed.

«Pärnus polnud nagu ollagi, lõi ainult korra pimedaks, natuke tuult ja vihma ning oligi kõik.»

«Pool Eestit kattis oma autod madratsitega. Ja nüüd vaikus. Ma juba tajusin, et see asi puhuti liiga suureks,» kirjutab üks Kiitsaku Facebooki postituse all. «Parem karta, kui kahetseda, tagajärjed võinuks karmimad olla,» vastas kommenteerijale Kiitsak.

«Ma küsin teilt – kuhu jäi minule lubatud torm?» on teine eestlane pettunud.

«Eile pidin pettuma, hiidrahet ennustati – seda kõikjale ei jätkunud ja tartlasena pettusin?! Lõikuskuu veel jätkub, suvi pole lõppenud – küllap miskit ikka varuks ja ilmateade annab aru,» arutleb üks tartlane.

«Tallinnas jooksid kõik oma autosid parkima parkimismajja. Paar piiska tuli, nüüd sirtsud siristavad ja õues ikka mõnusalt soe.»

«Kairo, sa mähid viimasel ajal suht palju. Võta puhkust ja siis ennustame edasi.»

Loe edasi SIIT

Allikas: Postimees.ee

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop: Reede 24 mai 2024

Jäär Täna keskendutakse perele ja emotsionaalsele heaolule. Hea aeg laadimiseks läbi lähedastega suhtlemise. Suhtlemine on

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Riigisisestel lennuliinidel tõusevad juunist piletihinnadRegionaalminister Piret Hartman saatis kooskõlastusele määruse eelnõu, mille alusel tõusevad juunist lennuliinidel piletihinnad.

„Piletihindu tõstetakse, kuna kehtivad piletihinnad ei vasta teenuse pakkumise tegelikele kuludele ning on võrreldes bussi-