Erakorralised uudised
lapsevanemad

Pakkusin oma mehele lapsendada poisi, keda sünnitas ja jättis maha tema eksnaine.

Minu nimi on Maria, mu abikaasa nimi on Igor, meil on väga hea pere, kaks last – kaks tüdrukut, meie isa armastab meid väga.

Ma armastan oma meest väga ja hiljuti hakkasin märkama, et ta oli millegi pärast mures, läks närviliseks, mõnikord võis ta isegi laste peale karjuda.

Ma ei saanud aru, milles asi oli ja kui ma oma mehelt küsisin, vastas ta mulle:
„MUL ON TÖÖL PALJU PROBLEEME”.

Kuid aeg möödus ja olukord majas ei läinud paremaks ning kui otsustasin oma mehega tõsiselt rääkida, sain telefonikõnet ja mingi naine ütles mulle:

“KAS TEAD, ET SU MEHEL ON VEEL ÜKS PERE? TAL ON SEAL KA POEG Sasha».

Ja siis katkestas naine seda kõnet.

Ma ei suutnud uskuda, et mu mees oli mind petnud, ma ootasin, millal ta töölt saab, et saaks kõik välja selgitada. Tahtsin temalt kuulata, et see pole tõsi. Ja kui ta töölt tuli, küsisin temalt kohe:

“ARMUKE, KES ON Sasha?”

Mu mees ei oodanud minult sellist küsimust, ta hakkas midagi ütlema, aga ma ei saanud midagi aru. Ja siis ma ütlesin talle, et kui ta mulle nüüd tõtt ei ütle, saan siis seda ise välja selgitada.

Siis ütles abikaasa, et kolm aastat tagasi oli tal tööl ühe noore tüdrukuga suhted.

Ta jäi rasedaks, kuid mu mees ütles talle abordi teha, ta ütles talle ka, et ta ei kavatse oma perekonda maha jätta, et ta armastab mind ja oma lapsi väga, kuid naine otsustas mu mehe lapsega enda külge köitma.

Ta sünnitas poisi, kuid ta on halb ema, nii et minu mees ei tahtnud, et tema laps vaeslapsiks oleks.
Ma ei suutnud uskuda sellesse, et kõik see minu peres toimub.

Otsustasin oma mehele andeks anda, sest ma armastan teda väga ja tean, et ta armastab mind ka.
Ühel päeval pärast tööd otsustasin koos abikaasaga meie lemmikkohvikusse tulla ja tass kohvi juua. Ja nägin oma meest istumas ühe 3-aastase poisi kõrval, sain kohe aru, et see on mu mehe poeg.

Läksin nende juurde ja istusin nende kõrvale. Alguses oli mu mees šokeeritud ega ei saanud aru, mida ma seal tegin, kuid siis ta rahunes ja tutvustas mind selle poisiga. Ja ta ütles ka, et poisi ema hülgas poega, ta abiellus ja lahkus, et teises riigis elada ning poiss elab nüüd vanaema juures, kes lubab tal isaga kohtuda ning ei pahanda, et mu abikaasa võtaks poja enda juurde koos elama.

Sasha vaatas mind ja ma nägin tema silmis hirmu, arusaamatust ja kui ma naeratasin, ta nuttis, jooksis minu juurde, kallistas mind ja ütles:
«EMA, MA TEADSIN, ET KOOS SINUGA KOJU TULEN!».

Kallistasin seda poissi ja sain aru, et teda kellelegi teisele kunagi ei anna.

Me lapsendasime teda, nüüd on meil kolm last, tüdrukud armastavad Sasat väga. See laps on nüüd kõige õnnelikum laps kogu maailmas.

Vaata ka:

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Kahjuks leiti kadunud 40-aastane Kaido surnuna

Täiendus 12 juuli  2024 Häirekeskusele laekus täna pärastlõunal kella kolmveerand kahe paiku teade, et Kose

Ene

Politsei palub abi 37-aastase Ene leidmisel

Politsei palub inimeste abi, et teha kindlaks 37-aastase Ene asukoht. Naist nähti viimati eile Tartumaal