Wednesday , 19 June 2024
Paeva sonum

Päeva Sõnum: Teisipäev, 21. mai 2024

Täna on suurepärane päev, et keskenduda armastusele ja positiivsusele. Inglid ja vaimujuhid julgustavad sind avama oma südame armastusele ja laskma valgusel täita kogu sinu olemust. Armastus ja valgus tõstavad sinu vibratsiooni ning aitavad sul joonduda oma kõrgema eesmärgi ja elumissiooniga.

Tänulikkus ja usaldus: Inglid soovitavad sul praktiseerida tänulikkust ja usaldust universumi suhtes. Märka ja väärtusta kõiki õnnistusi oma elus, olgu need suured või väikesed. Tänulikkuse praktiseerimine avab sinu südame ja meele positiivsetele energiatele ning aitab kaasa külluse ja õnne voolamisele sinu ellu.

Positiivsed suhted: Täna on ideaalne päev, et tugevdada oma suhteid lähedastega. Ole avatud ja aus oma tunnete osas ning näita oma hoolivust ja armastust. Positiivsed ja toetavad suhted aitavad luua tasakaalu ja harmooniat, mis on vajalikud sinu üldiseks heaoluks.

Küllus ja võimalused: Universum töötab pidevalt sinu hüvanguks, tuues sinu teele uusi võimalusi ja küllust. Ole avatud ja valmis vastu võtma neid õnnistusi, mida elu sulle pakub. Usu, et kõik, mida vajad, tuleb sinu juurde õigel ajal ja õigel viisil.

Meditatsioon ja sisemine rahu: Leia aega meditatsiooniks ja sisemise rahu leidmiseks. Vaikus ja rahu aitavad sul kuulda oma sisemist häält ja juhatust, mida inglid ja vaimujuhid sulle pakuvad. Meditatsioon aitab sul leida selgust ja tasakaalu, mis on vajalikud positiivsete muutuste tegemiseks oma elus.

Inglite sõnumid tuletavad meelde, et sa ei ole kunagi üksi. Inglid ja vaimujuhid on alati sinuga, pakkudes juhatust, armastust ja tuge. Usalda nende juhatust ja luba endal särada kogu oma valguses ja armastuses.
Loe ka: Nädala Sõnum – Esmaspäev 20.05 – Pühapäev 26.05.2024

Vaata ka:

53802136714 b38b2342e4 c

Transpordiameti hüdrograafid leidsid tundmatu laevavraki

Transpordiameti hüdrograafiaosakond avastas eelmisel nädalal Läänemerest Liivi lahest Ruhnu lähistelt uue senitundmatu laevavraki. Hüdrograafiaosakonna juhataja

USA aukonsulid 1

Välisminister Tsahkna USA aukonsulitele: olete oluline täiendus meie diplomaatilisele võrgustikule

Välisminister Margus Tsahkna kohtus täna, 19. juunil Eesti aukonsulitega Ameerika Ühendriikides, et tutvustada Eesti välispoliitika