ajateenija

OLULINE: Pea 400 kaitseväelast peavad täna aruandma, miks nad pole lasknud ennast vaktsineerida ja saavad esimese hoiatuse.

Täieliku vaktsineerituse poole pürgiv kaitsevägi ootab kaitsesüstita kaitseväelastelt esmaspäevaks selgitust, miks nad pole lasknud ennast vaktsineerida.

Kaitseministeeriumi kantsler Kusti Salm ütles augusti lõpus ajakirjanikele, et toonase seisuga oli kaitseministeeriumi valitsemisala inimestest vaktsineeritud üle 91 protsendi. Tema sõnul plaanib kaitsevägi jõuda vaktsineerimisnäitajaga «võimalikult sajale lähedale» ning selleks on kavas täisvaktsineerimine.




Kaitseväe juhataja kindralleitnant Martin Herem sõnas augusti lõpus, et toonase seisuga oli kaitseväes vaktsineerimata umbes 400 inimest. Neist osa pole jõudnud vaktsineerida, osa on puhkusel, osa lapsehoolduspuhkusel ning mõned on ka vaktsineerimisele vastu.

Kes pole 13. septembriks tõendit esitanud, saab kaitseväe juhataja sõnul esmalt hoiatuse. «Siis vaatame edasi,» on Herem öelnud.

Loe edasi SIIT
Allikas. Postimees.ee

Vaata ka:

1280px Kristen Michal 2011

Peaminister Kristen Michal osaleb täna Ukraina toetuseks Kiievis toimuval tippkohtumisel

Eesti peaminister Kristen Michal viibib 24. veebruaril, Venemaa agressiooni kolmandal aastapäeval, Ukraina pealinnas Kiievis koos

roolijoodik

24.02.25 Ööpäevaga tabati 23 roolijoodikut

Eile 23.02.24 toimus 1 inimkannatanutega liiklusõnnetus. Juhtimiselt kõrvaldati 23 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused