Erakorralised uudised
torm

Oluline hoiatus: Olge valmis ja ettevaatlikud!

Talve saabumine Eestisse oli nii ootamatu, et isegi ilmaprognoosijad pidid oma kristallkuule uuesti poleerima!
Täna,, äratas lumine vaip üllatusena kogu riigi. Kujutage ette, eilne sügisene ilm muutus üleöö talviseks maastikuks, justkui keegi oleks vajutanud looduse “kiirendi” nupule.

Politsei, kes tavaliselt tegeleb liiklusummikutega, leidis end äkki sulgemas maanteid nagu mõni lumekuningas. “Palun, ärge riskige oma eluga,” ütles politsei pressiesindaja, ilmselt samal ajal omaenda lumelabidat auto tagaistmelt otsides. “Jääge koju ja nautige talve,” lisas ta, peites oma lumelabida pettumust, et ei saa seda täna kasutada.

Aga talve ootamatu saabumine tõi kaasa ka mõned sürreaalsed hetked. Üks mees Tallinnas jäi trammipeatuses lumehange kinni – ilmselt oli ta nii lummatud talve ilust, et unustas, kuidas kõndida. Teine mees, nähtavasti arvates, et tema auto on talviste olude jaoks piisavalt varustatud, leidis end lumevallist, mis oli varem tuntud kui ühistranspordi peatus.

Töölt ja koolist vaba päevade väljakuulutamine tõi inimestes esile tõelise talverõõmu. “Lõpuks ometi! Talv on siin!” hõiskas üks suusasõber, teadmata, et tema suusad on kusagil lumehange all peidus. Teine rõõmustaja plaanis oma kallisõbra lumehangesse jätta – ilmselt uus moodus talvistest lahkhelidest üle saamiseks.

Kõige rohkem üllatusi pakkus uudis aga Viljandi joodikutele. “Mis mõttes 3 päeva kodus?” imestasid nad, muretsedes, kuidas nüüd oma lemmikmärjukest kätte saada. Plaan B nägi ette poe juures telkimist, et olla esimesed, kes pärast lumetormi “vedelat kulda” soetada saavad.

Nii et kui te arvate, et talv toob ainult külma ja pimedust, mõelge uuesti. Eestis tähendab see ootamatuid seiklusi, üllatavaid päästeoperatsioone ja muidugi, Viljandi joodikute loomingulisi probleemilahendusi.

Ja nii, head lugejad, paljastub tõde – tegemist on tänase liba ja nalja uudisega, mille olen loonud teile naeratuse toomiseks. Aga tõepoolest, väljas sajab ilusat laia lund, mis kutsub meid kõiki tõeliselt nautima talve võlu ja imet. Olge valmis lumepallilahinguks, sest talv on siin, päriselt!
Kui sulle see artikkel meeldis jaga sõbrale edasi 🙂

Vaata ka:

naine

Miks me ebasobivaid partnereid valime

Miks me ebasobivaid partnereid valime Karm tõde on, et enamik suhteid ei jää püsima ja

kurkum

20 PÕHJENDUST, MIKS KURKUM ON KÕIK-ÜHES RAVITAIM!

Kurkumi ravimõju on uurinud mitmed teadlased ja on jõutud järeldusele, et kurkumi põhiline bioaktiivne raviv