Esmaspäev , 4 detsember 2023
Erakorralised uudised
married man

Oled abielumehest sisse võetud? 90% naistest tunnevad samamoodi.

Kas sulle on kunagi meeldinud mees, kellel on juba kaaslane või on abielus? See on tõenäoliselt tekitanud sinus süütunde, kuid ära muretse selle pärast – sa oled kõigest inimene. Ilmneb, et umbes 90% naistest armuvad mingil hetkel oma elus abielumehesse. Enamus neist ei asu tegutsema, kuid meeldivus on sellest hoolimata tugev. Kas tahad teada, miks abielus mehed on nii vastupandamatud?

1: Abielumehed paistavad atraktiivsemana kui nad seda tegelikult on

Sa tead, et rohi on teisel pool alati rohelisem? Sama kehtib ka meeste puhul. Mehed, kel on juba kaaslane ja on seetõttu kättesaamatud (vähemalt teoorias) on alati atraktiivsemad. See pole nii ainult inimestel – uuringud on näidanud, et ka loomad eelistavad partneriga paarilist, keda nad on varem märganud ringi liikumas või isegi teiste loomadega paaritumas.

2: Keegi on juba temasse armunud

Nii et nad ei saa olla nii kehvad, õigus? Abielumeestel on garantii – keegi teine on juba otsustanud, et nad väärivad armastust, nii et nende puhul on tegemist küllaltki ohutu valikuga. Samas võib see olla ka keerulisem – just seepärast, et nad on kellegi jaoks hea valik, ei tähenda, et nad on sinu jaoks õige valik.

3: Abielumehed pakuvad suuremat väljakutset

Mõned inimesed lihtsalt armastavad korralikku väljakutset – isegi siis, kui see tähendab abielu või isegi perekonna lõhkumist. Kui sa oled seda tüüpi inimene, kes ehitab oma enesekindluse faktile, et sa oled suuteline panema teist inimest oma perest loobuma ja sinu valima, siis on see küllaltki võimas motivaator.

4: Läheduse probleemidega naised eelistavad abielumehi

Miks? Kuna nad on juba seotud kellegagi, siis ei pea nad naistele pühenduma. Inimesel, kellega sul on lihtsalt armusuhe, pole mingit õigust nõuda sinult pühendumist, nii et saad nautida oma vabadust ning samaaegselt olla mingisuguses suhtes. Võit-võit olukord – kui see sulle muiudgi sobib.

5: Abielumehed on juba tõestanud, et nad suudavad pühenduda

Vaata ka:

dog 3071334 1280

Kuidas tulevad tähtkujud toime oma kurbusega?

Jäär: impulsiivne, võib olla vihast pimestatud ja unustada oma normaalse käitumisviisi. Võib olla vastandlik ja mitte

andras vas Bd7gNnWJBkU unsplash

ARVUTISÕLTUVUS

Arvutisõltuvuse tunnuseks on võimetus vastu seista impulsile, ajele või kiusatusele sooritada teatud tegevusi arvuti vahendusel,

error: Sisu on kaitstud!