married man

Oled abielumehest sisse võetud? 90% naistest tunnevad samamoodi.

Kas sulle on kunagi meeldinud mees, kellel on juba kaaslane või on abielus? See on tõenäoliselt tekitanud sinus süütunde, kuid ära muretse selle pärast – sa oled kõigest inimene. Ilmneb, et umbes 90% naistest armuvad mingil hetkel oma elus abielumehesse. Enamus neist ei asu tegutsema, kuid meeldivus on sellest hoolimata tugev. Kas tahad teada, miks abielus mehed on nii vastupandamatud?

1: Abielumehed paistavad atraktiivsemana kui nad seda tegelikult on

Sa tead, et rohi on teisel pool alati rohelisem? Sama kehtib ka meeste puhul. Mehed, kel on juba kaaslane ja on seetõttu kättesaamatud (vähemalt teoorias) on alati atraktiivsemad. See pole nii ainult inimestel – uuringud on näidanud, et ka loomad eelistavad partneriga paarilist, keda nad on varem märganud ringi liikumas või isegi teiste loomadega paaritumas.

2: Keegi on juba temasse armunud

Nii et nad ei saa olla nii kehvad, õigus? Abielumeestel on garantii – keegi teine on juba otsustanud, et nad väärivad armastust, nii et nende puhul on tegemist küllaltki ohutu valikuga. Samas võib see olla ka keerulisem – just seepärast, et nad on kellegi jaoks hea valik, ei tähenda, et nad on sinu jaoks õige valik.

3: Abielumehed pakuvad suuremat väljakutset

Mõned inimesed lihtsalt armastavad korralikku väljakutset – isegi siis, kui see tähendab abielu või isegi perekonna lõhkumist. Kui sa oled seda tüüpi inimene, kes ehitab oma enesekindluse faktile, et sa oled suuteline panema teist inimest oma perest loobuma ja sinu valima, siis on see küllaltki võimas motivaator.

4: Läheduse probleemidega naised eelistavad abielumehi

Miks? Kuna nad on juba seotud kellegagi, siis ei pea nad naistele pühenduma. Inimesel, kellega sul on lihtsalt armusuhe, pole mingit õigust nõuda sinult pühendumist, nii et saad nautida oma vabadust ning samaaegselt olla mingisuguses suhtes. Võit-võit olukord – kui see sulle muiudgi sobib.

5: Abielumehed on juba tõestanud, et nad suudavad pühenduda

Samas, kui sul õnnestub ta endale võita, siis nad on juba tõestanud, et nende pühendumus pole väga tugev. Kuid siiski, võrreldes naistemeestega, kes ei suuda käia ühe naisega rohkem kui kahel kohtingul, on abielumehed näidanud pühendumust mingiski osas, mis on tõenäoliselt juba parim antud perioodil.

6: Abielumehed on palju küpsemad ja vastutustundlikumad

Esiteks on nad ilmselt vanemad kui mehed, kellega sa tutvud klubides ja baarides – tänapäeval abielluvad mehed harva noorelt. See paneb nad automaatselt paistma palju küpsema ja vastutustundlikumana, eriti kui neil on lapsed. Ja arvestades fakti, et nad on tulest ja veest läbi käinud ning abiellunud, on nende küpsuse tase põhimõtteliselt taevas.

7: Nad on kogenenumad ja seega voodis paremad

Üks asi, milles sa saad (peaaegu) kindel olla: abielumehed on seksinud. Tõenäoliselt mitmeid kordi, arvestades, et ta on abielus. Ja kuna tema naine on nõustunud temaga abielluma, siis ei saa ta voodis olla täielikult halb. Lõppude lõpuks on tal olnud arvukalt võimalusi, et avastada, kuidas rahuldada naist – mis on sinu jaoks loomulikult suurepärane uudis.

8: Sa juba tead, millised nad suhtes on

Kui sa armud abielumehesse, siis võimalus on, et sa juba tunned teda – mis tähendab, et sa tead tema kohta palju. Kui sa tead ka tema naist, siis see annab sulle veel rohkem teadmiseid, kuidas nad paarina toimivad. See omakorda annab sulle väärtusliku teadmise, kuidas ta käitub suhtes, mis muudab lihtsamaks temasse armumise – sa ei pea kartma vastikuid üllatusi.

9: Abielumehed ei ela oma emaga

Vähemalt me loodame seda! Kuid enamus juhtudel on abielumehed iseseisvad, neil on töökohad ja korterid, mis asuvad oma emast kaugel. Tõsi, neil on ka naine – kuid see on tunduvalt meeldivam, kui täiskasvanud mees, kes siiani elab oma emakesega, kes juhtumisi peseb ka tema riideid, teeb talle süüa ja annab väärtuslikku nõu kõige tema elus toimuva kohta.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Eesti politsei annetas Ukrainale 31 politseiautot

Politsei- ja Piirivalveamet viis Ukraina politseile 31 autot, mis olid varem piirkonnapolitseinike kasutuses ning mida

ultra detailed nebula abstract wallpaper 7

Juunikuu teisel poolel võivad mõned tähemärgid kogeda raskemaid aegu. Siin on neli tähemärki, kellel võib olla keerulisem periood:

Kaksikud: Kaksikuid ootab keeruline aeg töö ja suhete osas. Saturni retrograad võib tuua takistusi ja