Friday , 24 September 2021
suhe 1

Õige mehe otsingul: 8 omadust, mis peaks õigel mehel olema

Õige mehe otsingul: 8 omadust, mis peaks õigel mehel olema

Kui käid kohtingutel ja otsid õiget kaaslast, siis on alati hea hoida peas kujutluspilti, milline see õige partner võiks olla.

Mitmed omadused teevad mehest hea mehe. Kui tahad, et sul oleks suurem võimalus armastust leida, tee kindlaks need omadused, mis sinu jaoks kõige olulisemad on ja jää neile truuks, kirjutab YourTango.

Ta on härrasmees. Hea mees peab olema viisakas, austav, hooliv ja tähelepanelik naise vajaduste suhtes. Selle alla käivad ka taolised teod nagu naisele uste avamine või mantli selga aitamine. Kahjuks pole tänapäeval kõigil mehel härrasmehele omalikke kombeid, seega kui kohtad mõnda meest, kel need omadused on olemas, ära lase teda silmist.
Ta on avameelne. Paljud mehed usuvad, et kui neil on pidevalt ükskõikne suhtumine, siis armuvad naised nendesse. See on aga täielik jama. Kas tahaksid aega veeta mehega, kes väldib küsimustele otsekoheselt vastamist ja pidevalt kehitab õlgu? Või eelistad meest, kes on aus ja avameelne, kellega jätkub juttu pikemaks ajaks?

Õige mees peaks naisega rääkides talle otse silma vaatama ning olema siiralt huvitatud sellest, mida naisel on öelda. Mees, kes pole võimeline aus olema, on nõrk. Nõrga mehe peale ei tasuks oma aega raisata.

Ta on truu. Õige mehe otsinguil võib truuduse leidmine muutuda kõige tähtsamaks asjaks. Kui tead, et mees on eelnevalt oma partnereid petnud, siis on parem temast eemale hoida. Kuidas aga teada, kas mehel on petmisega probleeme olnud? Kindlat valemit polegi, uurimustega on kindlaks tehtud, et koguni 60 protsenti meestest on elus vähemalt korra petnud. Ainus moodus, kuidas saad vältida seda, et mees sind petaks, on tema seksuaalne rahuldamine, sest mehed ei peta mitte armastuse puuduse, vaid vähese seksi tõttu.

Ta on väärikas. Vöörikus on väga oluline omadus mitte ainult meeste, vaid ka naiste puhul. Ausus tähendab seda, et ta jääb alati oma sõnadele ja endale kindlaks. Väärikus ja ambitsioonikus näitavad naistele ka seda, et mees on majanduslikult usaldusväärne. Väärikaid mehi austatakse ja ühtlasi oskavad nemad ka teistesse austavalt suhtuda.

Jaga

Vaata ka:

12586772t1h39c1

FOTO: Kirsti Timmeri uus välimus.

“Kui natukene jälgid, mida suhu pistad, siis tulemuseks on kahe nädalaga miinus 4kg,” muigab Timmer, …

Tarokaart

Kirsti Timmeri tarokaardid ennustasid Uudo Sepa lahkuminekut ette

Pühapäeval puhkes skandaal Uudo Sepa ümber, kes avalikustas sotsiaalmeedia vahendusel, et läks reisil olles lahku …

auto

SEB majandusanalüütik Mihkel Nestor: Soodne autosõit ei teeni ühiskonna huve

Tugeva lobitöö, hea maksulaekumise ja inflatsioonihirmu tõttu on valitsus otsustanud kütuseaktsiisi tõusu edasi lükata. Kuigi …

Tarokaart

Reede 24.09 Tarokaart on MÜNDID 5

Mündid 5 pole just heade mõjudega kaart. Seetõttu tuleks täna olla valmis mitmesugusteks tagasilöökideks ja …