Sunday , 24 October 2021
lahkuminek

OHUMÄRGID, ET SUHE EI PRUUGI KAUA ENAM PÜSIDA.

Suhteteema on üks hapramaid teemasid üldse, kuna suhted on inimeste jaoks olulised, samuti romantiline armastus. Armastus on keeruline, kuid samas õige, ning siiras armastus võib olla just see, mis muudab sinu elu õnnelikuks ning ilusaks. Suhete teemal pöördutakse minu poole väga tihti ja väga erinevate küsimustega. Inimesed uurivad, kas nad on õige inimesega koos, kas enda kaaslast on võimalik usaldada, kas armastus on üldse selles elus neile ette määratud, või soovitakse teada saada, mis ühendab kahte armastajat. Küsimusi on palju ja inimesed soovivad olla suhetes kindlad. Ikka selleks, et mitte haiget saada ja pettuda. Mul on võimalik näha kahe inimese vahelist sidet ja seda, kas saatus lubab olla neil pikemalt koos olla või mitte.

6 ohum%C3%A4rki et suhe ei pruugi kauaks p%C3%BCsima j%C3%A4%C3%A4da 2

Teekond oma hingesugulase leidmiseni ning sügava ja tähendusrikka suhte loomiseni võib olla kiire või seiklusterohke. Mitte alati ei armuta esimesena inimesesse, kes on hingede vahelise kokkuleppena sinu hingesugulane. Kokku võivad saada saatusekaaslased, teenäitajad, tervendajahinged, karmakaaslased ja paljud erinevad hingetüübid enne, kui leitakse tee selle kõige-kõige õigema ehk hingesugulase juurde.

Üldiselt nähakse armumise faasis vaid kaaslase võluvaid külgi ja on raske olukorda reaalselt hinnata. See toob vahel endaga kaasa pettumuse, kui kiindutakse kellessegi, kellega saatus pole pikka suhet ette määranud.

Sellel teekonnal võid end leida suhtes kellegagi, kes tegelikult ei sobi sinu isiksusega kokku, kellel ei ole sulle midagi jagada, peale võib-olla ühe-kahe õpetuse, ning kes ei ole mõeldud sinu ellu kauemaks peatuma. Selle kohta, kas sina ja sinu partner on mõeldud koos püsima või mitte, on tegelikult juba varakult märgid olemas. Aitan sul mõista, kuidas saada aru, et suhe ei ole mõeldud kaua kestma. Sellises suhtes on ohumärke, mida ei ole võib-olla väga lihtne tähele panna. Kui sa oled värskelt uues suhtes, siis sind võivad minu kirjutatud mõtted kõige enam aidata. Analüüsi, milline on sinu värske suhe ja milline on teievaheline läbisaamine.

Jagan sinuga vihjeid, mis aitavad sul mõista, kas on mõtet suhtesse maksimaalselt panustada või pigem lasta sellel suhtel end tõestada enne, kui kingid oma südame ära.
1. TE EI RÄÄGI TULEVIKUST

Kui kaaslane on sinust huvitatud rohkem kui ajutiselt, või ta on enda peas juba jõudnud otsuseni, et ta soovib sinuga sügavama sideme poole püüelda, siis ta räägib sinuga tulevikust.

Kui te aga olete koos olnud juba mõnda aega, kuid pole tulevikuteemal veel suhelnud, siis see võib olla üks ohumärkidest. See võib olla märk, et ta ei keskendu sinule kui püsisuhtekaaslasele. Ta võib veel kahelda iseendas või siis sinus.

Ürita temaga tulevikust rääkida, uurida, millised on tema eluvaated, kuhu ta soovib elus liikuda, kas tal on soov peret luua. Too esile kõik sinu jaoks olulised teemad. Kui ta ei soovi tulevikust rääkida või keerutab, siis see on ohumärk.

2. SUHTES POLE AUSUST EGA AVAMEELSUST

Oma tunnete, läbielatu, soovide, ideede ja teadmiste varjamine suhtes, või nendest vaikimine, on teiseks suureks ohumärgiks. See võib viidata, et suhe ei ole sellisel tasandil, kust see saaks edasi liikuda kauapüsivaks suhteks. See on märk, et teine pool ei usalda sind, kas siis teadlikult või alateadlikult. Vahel puudub usaldus eelnevalt läbielatu tõttu. Samas see pärsib suhte edukust ja ei lase tegelikult suhtel tugevaks muutuda. Kui soovitakse ületada usaldamatus, mis on tingitud näiteks minevikus valusalt läbielatu tõttu, siis soovitan kanda Rodoniidi kristalli koos Apatši Pisaraga. Nende kahe kristalli ühine kooslus aitab üle saada valust, mille põhjustajaks on elu ise. Usaldust aitab tekitada ka Eilati kristall, seda tasub kaelas kanda, et see tervendaks Südametšakrat ja aitaks suhet maksimaalselt nautida.
3. KAASTUNNET ON VÕI EI OLE?

6 ohum%C3%A4rki et suhe ei pruugi kauaks p%C3%BCsima j%C3%A4%C3%A4da 1

Kaastunne on püsisuhtes väga oluline, mis hoiab kahte inimest emotsionaalselt tugevalt koos. Analüüsi, kas sinu partner on sinuga kaastundlik või mitte. Näiteks, kui sa oled sattunud olukorda, kus tunned, et sulle on ülekohut tehtud (kellegi teise poolt, mitte sinu partneri poolt). Sa oled kurb, sul on raske enda emotsioonidega toime tulla ja sa vajad tuge, et olukorda lahendada. Sellisel juhul lööb kaastundlikkus välja, või siis mitte. Kas sinu partner aitab leida lahendusi, et sind sellest olukorrast võimalikult tervena välja tuua? Kas ta üritab mõista sinu tundeid või valu? Kas ta näitab välja hoolivust või on ta hoopis kuidagi kauge? Kaastunde olemasolu on vihje sellele, et ta soovib sinuga lähedane olla. Püsisuhtes on oluline teineteist kaitsta, see käib kokku armastuse ja sõprusega. Kui ta aga ei suuda mõista, miks sa teed tühjast lärmi ja dramatiseerid olukorda üle (kuigi sina tunned ja näed asja teistmoodi), siis on see ohumärk.

4. SELLES SUHTES POLE TÜLISID

Tundub esmapilgul veidi jabur, et tülide puudumine viitab sellele, et suhe ei pruugi kauaks püsima jääda. Küll on aga siin iva sees, mis võib viidata suhte lühikesele kestvusele, kuid alati ei ole see garanteeritud. Las ma selgitan sulle, mida üritan sellega öelda.

Suhtes võib kõik tunduda ideaalne, omavahel saadakse hästi läbi, probleeme nagu polekski ja see annab julgust tunda, et oled temaga õigel ajal ning õiges kohas. See oleks just see, mida peaks taga ajama ja saavutama, eks?

Tülitsemine on suhtlemise üks viisidest, loomulikult mitte kõige ilusam ega ka meeldivaim. Küll aga ei saa tähelepanuta jätta tõsiasja, et tülitsemine viib kompromissideni ning erimeelsuste väljaselgitamiseni. Püsisuhtes esinevad tülid loovad kompromisse, kui neid õigesti käsitleda ja püüda nendes üksmeelele jõuda. Kui ei tülitseta, siis ei ole inimestel soov teatud konflikte lahendada. See võib viidata alateadlikule käitumisele, mille salajaseks sõnumis on, et “ma ei soovi siia kauaks jääda, seega pole ka vaja erimeelsusi lahendada”.

Aga kõik teie, kes te olete püsisuhtes ja teie suhtest käivad aeg-ajalt tülid läbi, siis võtke neid positiivsemalt vastu. Lahenda olukorrad kiirelt ära, tee kompromisse, selgita end ilma kaitsepositsioonile asumiseta ja te suhe muutub tugevamaks ning selgemaks. Kui aga tülid ei lõppe või ei osata neid õigesti käsitleda, siis hoia omakodu Lääne-ilmakaares (seal asub perekonna läbisaamisekanal asub) Suitskvartsi kristalli koos Serpentiin Jaadiga. Üks neist kristallidest lahendab ebamugavaid arusaamatusi ja teine ei lase suhtel laguneda. Väga kasulik on sellisel juhul põletada ka Rosmariiniviirukit või eeterlikku õli.

5. SUUR KIRG, MUUD MIDAGI

Kirg on see, mis viib enamik suhted kokku. Seda on vaja selleks, et inimeste vahel saaks intiimne side üldse tekkida, füüsilise ja vaimsel tasandil. Küll aga ei liigu kõik suhted füüsilisest kirest edasi vaimsele tasandile.

Kui kirg on see, mida te mõlemad naudite, siis küsi, kas te olete ka muul tasandil seotud ja ühenduses? Või ühendab teid vaid füüsiline atraktiivsus? Püsisuhe vajab rohkem kui seda, püsisuhe vajab sidet, kus jagatakse lisaks oma kehale ka oma hinge ning kogu oma elu. Kui oled suhtes, kus side ülejäänud valdkondades ei tugevne, siis on see ohumärk. See viitab sellele, et see suhe ei ole mõeldud kauaks püsima.

6. OTSUSTUSÕIGUSE PUUDUMINE

6 ohum%C3%A4rki et suhe ei pruugi kauaks p%C3%BCsima j%C3%A4%C3%A4da 3

Võib-olla suhte alguses sa ei pruugi märgata, et sul ei ole õigust otsustada väikeste sammude üle, mida te võiksite koos teha. Sa ei pruugi tähele panna, et sinu soovid ja väljapakutud mõtted ei lähe kaubaks. Püsisuhte jaoks on vaja teha kompromisse ning aktsepteerida teise inimese huve ning minna teise soovidega kaasa. Kui sinu partner soovib ise kõike kontrollida, siis on see märk sellest, et ta ei hooli sinu arvamusest või sinu vajadustest. See aga omakorda on ohumärk, et see suhe ei pruugi olla püsisuhte jaoks kõige ideaalsem.

Kui kaks inimest soovivad tähendusrikast suhet, kus mõlemad hoolivad üksteisest ja neil on silmade ees siht luua sellest suhtest püsisuhe, siis on oma partneri arvamus mõlemale oluline. Otsustusõigus peab olema mõlemal, mitte ainult ühel osapoolel.
Soovin, et sul läheks vaid hästi!

Ma ei soovi selle artikliga ärgitada sinus soovi oma suhtest loobuda, kui seal esineb neid ohumärke. Soovin, et sa hoiaksid silmad lahti, see aitab sul vähem haiget saada, kui su suhe ei jõua sügavale areneda. Kui sul on soov suhet turgutada, siis panusta sellesse rohkem, sest sa võid oma suhte teekonda muuta.

Seda artiklit lugedes võid analüüsida suhte olukorda ka vaid enda positsioonilt, üritades mõista, kas sina oled oma kaaslasele pühendunud või sa ise alateadlikult ei soovi temaga püsisuhet. Alati ei pea vastaspool olema see, kellel pole pühendumust.

Jäta meelde – tõeline ja kauapüsiv armastus vajab tingimusteta ning sooja suhtumist. Sa väärid parimat!

Alliikas. Latene.ee

Jaga

Vaata ka:

Screenshot 2021 10 24 at 18.28.14

Haiglad üle Eesti piiravad või katkestavad plaanilise statsionaarse ravitöö, et katta suurenenud Covid-19 haiglaravi vajadust ning suurendada ravivõimalusi.

Ida-Tallinna keskhaigla juhatuse liikme ja ravijuhi Ene Hallingu sõnul on olukord tõsine ning haigla töö vajab …

banner g7486ff97c 640

Euroopat ähvardab uus tooraine kriis

Tööstusettevõtted – aga mitte ainult – võitlevad juba kuid ülikiire hinnatõusuga. Nüüd on Euroopas tekkinud …

vaccine g2e5c00c08 640

Eesti meedikud ja teadlased tegid ühispöördumise, mis seab vaktsiinide tõhususe kahtluse alla

Meedikud ja teadlased edastasid ühispöördumise, milles 103 allakirjutatut kinnitasid, et vaktsiinide mõju on lubatust väiksem …

Screenshot 2021 10 24 at 16.21.53

Rabav foto Kaisa Kuusnõmmest

Kaisa ja Raigo Kuusnõmm pesitsevad juba mõnda aega eksootilisel Taimaal ning tundub, et paar ei …