Esmaspäev , 11 detsember 2023
Erakorralised uudised
Fotograaf Silver

Novembris sündinud inimesed kuuluvad Skorpioni või Amburi tähtkuju alla. Loe neist rohkem…

Novembris sündinud inimesed kuuluvad Skorpioni või Amburi tähtkuju alla, sõltuvalt sellest, millises osas novembrit nad täpsemalt sündisid. Skorpionid on sündinud 23. oktoobrist kuni 21. novembrini, samas kui Amburid on sündinud 22. novembrist kuni 21. detsembrini. Need kaks tähtkuju toovad kaasa erinevad iseloomuomadused ja omadused.

Skorpionid on tuntud oma kirglikkuse ja intensiivsuse poolest. Neil on sügav mõistmine asjadest ning nad on tihti väga uurivad ja analüütilised. Skorpionid on kahtlemata sihikindlad ja visa iseloomuga inimesed, kes ei karda raskusi ega katsumusi. Nad on väga emotsionaalsed ja tunnevad sügavalt, kuid samas hoiavad sageli oma tundeid enda sees, muutes nad salapäraseks ja mõistatuslikuks. Skorpionid on ka tuntud oma võime poolest mõista sügavalt teisi inimesi ja näha nende varjatud motivatsioone.

Skorpioni tähemärk on kaheksas astroloogilises tähemärgis ja seda valitseb planeet Pluuto (traditsiooniliselt ka Mars). Need, kes on sündinud 23. oktoobrist kuni 21. novembrini, kuuluvad Skorpioni tähemärgi alla. Skorpioni tähemärgiga inimeste kohta öeldakse, et nad on intensiivsed, kirglikud ja salapärased. Siin on põhjalikum iseloomustus Skorpioni tähemärgist:

1. Sügavus ja intensiivsus: Skorpionid on tuntud oma sügavate tunnete ja intensiivse kirglikkuse poolest. Nad kogevad elu sügavuti ja otsivad alati tõde.

2. Saladuslikkus: Skorpionid võivad olla kinnised ja raskesti mõistetavad. Nad ei avane kergesti, kuid kui nad usaldavad, siis nad avavad end täielikult.

3. Võimuvajadus: Skorpionid tahavad sageli kontrolli all hoida olukordi ja inimesi enda ümber. Nende jaoks on oluline tunda, et nad on olukorra peremees.

4. Kirglikkus: Kui Skorpion armastab või vihkab, siis ta teeb seda südame ja hingega. Nad ei tee asju poolikult.

5. Loyaliteet: Kui Skorpion on otsustanud sind usaldada ja sind oma ellu lasta, võid kindel olla, et nad on äärmiselt lojaalsed ja seisavad sinu kõrval läbi paksu ja vedela.

6. Uurimishimu: Skorpionid on alati huvitatud sügavamatest tõdedest ja saladustest. Nad tahavad teada, mis peitub pinnapealse taga.

7. Võime transformeeruda: Skorpionid suudavad oma elus läbida olulisi muutusi ja transformatsioone. Nad suudavad üle saada rasketest aegadest ja tulla neist välja tugevamana.

8. Kättemaksuhimu: Kui Skorpionit on solvatud või reedetud, võivad nad olla kättemaksuhimulised. Nende jaoks on oluline tunda, et õiglus saab jalule seatud.

9. Emotsionaalne tundlikkus: Kuigi nad võivad paista väga tugevate ja kõvadena, on Skorpionid sügavuti väga tundlikud.

10. Seksuaalsus: Skorpionid on sageli seotud seksuaalsuse ja kirglikkusega. Neil on tugev sensuaalne pool ja nad väärtustavad sügavat emotsionaalset sidet partneriga.

Skorpioni tähemärgi all sündinud inimesed on komplekssed ja mitmetahulised. Nad on võimelised nii sügavateks emotsioonideks kui ka intensiivseks pühendumiseks. Kuigi nad võivad mõnikord tunduda raskesti mõistetavad, on nad südames lojaalsed, kirglikud ja alati valmis oma lähedaste eest seisma.

Amburid on aga täiesti erineva olemusega. Nad on avatud, seiklushimulised ja optimistlikud inimesed. Amburid armastavad uusi kogemusi ja seiklusi ning otsivad pidevalt teadmisi ja tarkust. Nad ei karda riskida ja võtavad elu rõõmuga vastu. Amburid on sotsiaalsed ja suhtlemishimulised, ning nende positiivne energia meelitab ligi palju sõpru. Nad on avatud erinevatele kultuuridele ja ideedele ning naudivad reisimist ja uute paikade avastamist.

Ambur (ladina keeles “Sagittarius”) on sodiaagi üheksas märk, mis kestab ajavahemikul 22. november kuni 21. detsember. Siin on lühike iseloomustus sellest tähemärgist:

Iseloomujooned:

  • Optimistlik: Amburid on tuntud oma positiivsuse ja hea huumorimeele poolest. Nad näevad alati pooltäis klaasi ja otsivad positiivset külge igas olukorras.
  • Vabadusarmastajad: Amburid armastavad vabadust ja seiklusi. Nad ei taha olla seotud ega piiratud.
  • Ausad: Amburid on otsekohesed ja räägivad sageli seda, mida mõtlevad. See võib mõnikord tunduda karm, kuid nad lihtsalt eelistavad ausust.
  • Intellektuaalsed: Amburid on uudishimulikud ja soovivad maailma mõista. Nad armastavad õppida ja avastada uusi asju.
  • Seiklushimulised: Amburid on alati valmis uueks seikluseks või reisiks. Nad tahavad maailma näha ja kogeda.

Nõrkused:

  • Kannatamatus: Amburid võivad olla kannatamatud ja tahavad asju kohe.
  • Liigne otsekohesus: Kuigi ausus on hea omadus, võib Amburi otsekohesus mõnikord haiget teha.
  • Hajameelsus: Amburid võivad mõnikord olla hajameelsed ja unustada olulisi detaile.

Sobivus teiste märkidega: Ambur sobib hästi Lõvi ja Kaksikutega, kuid võib kohata raskusi Kalade või Neitsiga.

Mõlemad Skorpionid ja Amburid on tugeva iseloomuga inimesed, kuid nende lähenemine elule on erinev. Skorpionid kipuvad olema sügavamad ja emotsionaalsemad, samas kui Amburid on avatud ja optimistlikumad. Muidugi on oluline meeles pidada, et astroloogia on vaid üks viis iseloomustada inimesi ning igaüks on oma ainulaadse isiksusega, sõltumata nende sünnikuupäevast.

Foto: Fotograaf Silver

Vaata ka:

ingel advent minuaeg.com jpg

Ingli Sõnum: Esmaspäev 11.12 – Pühapäev 17.12.2023

Sel perioodil on oluline märgata ja hinnata elu väikeseid imesid. Iga päev toob endaga kaasa

love 2331486 960 720 576x560 1

Nädala armastuse horoskoop – Esmaspäev 11.12 – Pühapäev 17.12.2023

Kalad (19. veebruar – 20. märts) Üldine suundumus: Te olete unistav ja empaatiline, otsides sügavat

error: Sisu on kaitstud!