Tuesday , 30 November 2021
MERILY TIMMER

NÕID MERILY TIMMERI HOIATUS: Sügisene torm on kohal ja niidab seekord nii mõndagi

Kas te olete märganud kuidas inimesed ümberringi on muutunud täitsa põrgulisteks? Ma ei ütle, et kõik, aga paljude inimeste tõeline pale on välja tulnud ning selleks on hoopiski inimloom, ego. Inimesed on kurjaks läinud. Ma saan aru, kõigil on kopp ees covidist ja maskist ja vaktsiini hullusest, aga mõnda vaadates tekib kohe täitsa hirm, miks ta nii õel on?
Kummalisel kombel on nendeks kohtadeks justnimelt toidupoed ja seda ei kirjuta ma siin viimase Rakvere intelligentsuse tipp saavutuse peale vaid üleüldse. Rõõm on inimeste silmist kadunud ja asemele on tulnud morn ja stressis hall.
Tõeline tormide möll on hoo sisse võtnud sügise eel ja tundub, et see niidab seekord nii mõndagi. Muideks tormikeerise keskel on alati rahu ja vaikus. Parim koht kus istuda ja vaadata seda hullust pealt ning oodata kuni see raugeb.

Iga hullusega ei peagi kaasa minema ja parim lahendus on elada endale ning teha neid asju mis toovad rõõmu.

Mündil on küll kaks poolt, aga mina leian, et ei pea valima lemmikut. Neid pooli võib lihtsalt aksepteerida sellistena nagu nad on.

Stress mis on tekkinud on tegelikult kergelt lahendatav. Võta “jalgratas” juppideks ja vaata üle, kas päriselt on ka midagi katki läinud või tuleb lihtsalt mõni polt uuesti üle käiia ja saab rõõmsalt edasi liikuda.

Jah, mask on tobe ja ebamugav, testid on tüütud ja vaksiin tekitab segadust ja teadmatust, aga päeva lõpuks: poes sai käidud, töö sai tehtud, aeg iseendale võetud ja kõik mis on teadmatus on võimalik täita teadmistega.
Sügis pakub meile ilusaid värve ja uusi alguseid, lähme parem nendega kaasa ja las torm möllab omaette. Naeratame ja soovime pigem head üksteisele, ka seal toidupoes neile, kes ei ole täna rõõmsas tujus.

Mõnusat sügist
Merily – https://merilytimmer.ee/

Jaga

Vaata ka:

timmer

Ahto Muld: Kodumaiste muusikute ning teiste joodikute seltskondades on Kirsti Timmeri nime all töötav vana mustlasmutt hirmsasti hinnas

Kirsti Timmer «Taroskoop 2022», Kirjastus JES 2021, 288 lk. Žanr: Siioni lollide protokoll. Kodumaiste muusikute …

justin

VIDEO: Kirsti Timmeri tarokaardid Eestist põgenenud Justinile head ei ennusta.

Eelmisel nädalal avalikustas Kroonika, et muinasjutuliselt alanud Eesti blogija Triinu Liisi ja tema abikaasa, austraallasest strippari Justin …

kevin

“Poissmeeste peo” saates osalenud Kevin tegi ülekutse Facebooki, kus palub endale tuua ohtralt vett ja kokaiini.

Paistab, et raske haiguse põdemine ja juba varasemaltki seadusega pahuksisse sattumine ei olegi piisav äratuskell, …

katrin lust

Katrin Lust saab emaks. Palju Õnne!

Telesaatejuht Katrin Lust ja tema elukaaslane Oliver Kilk saavad uue aasta esimestel kuudel lapse. Ekraanilt kaduda …