Monday , 27 September 2021
horoskoop

Nendel neljal tähemärgil tuleb elu parim septembriku.

Sõnn
Septembrikuus saad sa lõbutseda täiel rinnal. Sul tuleb imeline september, sest sa oled näinud väga palju vaeva, et su elus läheks nüüdsest kõik hästi. Meil on sulle häid uudiseid, sinu vaev saab lõpuks tasutud. See kõik oli seda väärt. Sa saad nautida igat päeva ja olla enda üle väga uhke. Sinu teekond on olnud raske ja käänuline, kuid nüüd on käes aeg nautimiseks.

Kaksikud
Septembri alguses võid tunda end veidi väsinuna ja kinnisena. Ära muretse, anna endale aega. Mõne nädalaga hakkad sa avanema ja siis teeb su elu täieliku pöörde. Septembri esimene pool võib tõesti tunduda sulle katsumusterohkena, kuid pea meeles, et sa pead laskma endal puhata. Ka sina oled suvel kõvasti vaeva näinud.
Neitsi
September on sinu jaoks täiesti uus algus. Sa tähistad uut eluperioodi. Kõik on muutunud, ole nendele muutustele avatud. Need teevad sulle head ja on lausa suurepärased sinu arengule. Sa pole ennast mitte kunagi varem nii energilisena tundnud, nagu praegu. Suuna see energia kuskile heasse kohta ja tee oma elus imesid. Sina ise oled oma õnne sepp. Kõik otsused, mis sa septembris teed, kukuvad sul suurepäraselt välja.

Kaalud
Terve septembrikuu on sinu jaoks täis tähistamist, õnne ja rõõmu. Kõik sinu suur töö ja vaev saab nüüd tõesti lõpuks tasutud. Sa arvasid, et seda ei juhtu kunagi, kuid nüüd on see käes. Proovi olla väga avatud meelega, siis hakkad märkama lõpuks häid šansse, mis on seal kogu aeg olnud, aga sa ei ole jõudnud neid tähele panna. Kuid kindlasti ära lase ennast lõdvaks. Kui sa pingutad edasi, suudad ka septembris midagi vahvat saavutada.

Allikas: Elite Daily

Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Esmspäev 27 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Oskate nüüd olla nii, et seltskonnas teid ei märgatagi. …

loto

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 27.09 – 03.10.2021

Jäär  – Võidab Sõnn – EI võida Kaksikud  – Ei võida Loe ka:  Nädala horoskoop 27. …

218652 680x450 horoscope wheel signs 650x430 1 600x397 2

Nädala horoskoop 27. september – 3. oktoober 2021

JÄÄR (21. märts – 20. aprill) Veenus aitab Sul järgmise kuu jooksul praktiliselt hinnata üle …

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 26 september

Horoskoop – Pühapäev 26 september Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et ðokeerite täna …