Tuesday , 28 September 2021
Tarokaart

Neljapäev 26 08 Tarokaat pn MÕÕGAD 4

Soovid täna seda, et kõik asjad oleksid kindlalt Sinu kontrolli all ja tasakaalus. See aga eeldab seda oled sihikindel ja ka teatud määral kangekaelne. Kui lased ennast praegu mõjutada, siis on asjad kergesti Sinu kontrolli alt väljumas. Sa ei vaja praegu tasakaalu mitte ainult oma tegevuste juures, sest sama oluline on tasakaal ka emotsionaalses maailmas.

Tänased jõupingutused ei saa olema Sinu jaoks kerged. Sul ei ole nii palju energiat, et suudaksid kõiki asju kontrollida ja suunata. Seepärast lase oma ellu enam tulla juhuslikkusel ja spontaansusel.
Teiste inimestega suhtlemine mängib praegu Sinu elus väga olulist rolli. Jaga julgemalt oma mõtteid ning ära häbene seda, et Sinu ideed võiksid olla teatud osas metsikud ja ebatavalised. Ebatavalistest ideedest sünnib tavaliselt midagi uut ja huvitavat. Võid saada täna teistelt inimestelt mitmesuguseid kasulikke nõuandeid, mis aitaksid Sind edaspidi ületada oma elus mitmesuguseid takistusi.

Täna mängib Sinu elus väga olulist rolli usk. Usk ei tähenda sugugi usku Jumalasse, vaid ka iseendasse, oma võimetesse ja usku teistesse inimestesse. Mõningad rahulikumad hetked kuluksid Sulle täna ära. See võimaldaks Sul oma mõtteid koondada ning seeläbi langetada selliseid otsuseid, mis Sinu huvides kõige paremini töötaksid. Informatsiooni hankimine on olulisel kohal, kuid siinkohal tuleks Sul olla ettevaatlik. See informatsioon, mis on Sulle kättesaadav, ei pruugi olla kõige õigem.

Hea aeg sellisteks ettevõtmisteks, mille eesmärgiks oleks energiavarude täiendamine. See aitaks Sul edaspidi oma tegemisi paremini korraldada ja suunata.

Jaga

Vaata ka:

Tarokaart

Teisipäev 28.09 Tarokaart on MÕÕGAD 5

Suhtlemine ning oma mõtete teiste inimesteni viimine võib täna kujuneda Sulle suureks katsumuseks. Sul tuleks …

kirst scaled

Lapsed on hämmingus, kirstus oli võõras inimene kellele olid ema riided seljas.

Üks USAs Põhja-Carolina osariigis tegutsev surnukuur palub vabandust kahelt õelt, kes enne ema matusetalitluse algust …

Tarokaart

Nädala Taroskoop 27.09 – 3.10.2021

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar) Nädala võtab kokku müntide viis. Sa tunned end ebakindlalt …

kalvi kalli

KUUM: Kaks neidu pöörasid Kalvi-Kalle pärast omavahel tülli.

Sellel nädalal jõuab TV3 vaatajateni ”Poissmeeste pidu”, kus neli noormeest otsivad just seda õiget veetlevat kaaslast, …