Kolmapäev , 6 detsember 2023
Erakorralised uudised

Neljapäev 19.05 Tarokaart on MÕÕGAD 5

Suhtlemine ning oma mõtete teiste inimesteni viimine võib täna kujuneda Sulle suureks katsumuseks. Sul tuleks hoolikamalt oma sõnu valida, et mitte sattuda ebameeldivatesse situatsioonidesse. Eemale tasuks hoida sellistest inimestest, kes oma mõtteid Sulle peale suruvad, sest sellised inimesed võivad vastumeelseteks kujuneda.

Täna on päev, kus nii mõnigi asi võib Sulle paremini selgeks saada. See võib vähemal või suuremal määral muuta Sinu ellusuhtumist.

Otsuste langetamine võib olla täna Sulle suureks väljakutseks. Informatsiooni pole kerge hankida, mistõttu suureneb ebakindlus selliste otsuste juures, mis ei lase Sul enam oodata. Saaksid kasulikke nõuandeid teistelt inimestelt, kuid see eeldab seda, et oma ideed nendeni viiksid, samal ajal saladusi ja plaane varjates. Pead hoolikalt jälgima, mida ütled ja mida mitte.

Midagi võib täna Sinu elus kaduda või kaotsi minna. Seepärast tasuks täna oma väärisasjadel rohkem silma peal hoida. Pärast oleks kaotatud asjade tagasisaamine juba keeruline, kui mitte võimatu. Ka tuleks seda jälgida inimsuhetes, sest täna kaotatud sõprussuhteid enam ei taasta.

Kõikide oma tegemiste juures peaksid rohkem arvestama ka teiste inimestega. Mõtle hoolikalt sellele, kuidas üks või teine Sinu samm teisi inimesi mõjutaks. Ära tee teistele seda, mida Sa ei taha, et Sulle tehtaks.

Tänane päev on hea aeg selleks, et oma isiklikus elus mõningaid selliseid muudatusi teeksid, mis aitaksid Sul ennast edaspidi paremini ja kindlamalt tunda. Püüa vabaneda asjadest, mis Sinu huve enam ei teeni, sest seeläbi teeksid ruumi kõigele uuele.

Sinu tähelepanu võivad köitma hakata mitmed uued eluvaldkonnad. See aitaks Sul maailmapilti olulisel määral avardada. Ka tunned rohkem huvi Eesti käekäigu vastu. Oled valmis selles vallas astuma mitmeid samme, et aktiivsemalt ühiskonnaelus kaasa lüüa.

Koduses elus soovid saavutada suurema stabiilsuse. Püüad leida rohkem aega oma laste jaoks.

Sulle on oluline see, et täita varem antud lubadused, sest need võivad Sulle vastasel korral palju ebameeldivaid tundeid tekitada.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com jpg

Armastuse horoskoop – Kolmapäev 6 detsember 2023

Neitsi (23. august – 22. september) Täna on sinu jaoks hea päev, et keskenduda oma

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 6 detsember 2023

Kalade tähemärk on sel päeval erilise õnne all, mis kestab terve nädala. Neptuuni retrograadi lõppemine

error: Sisu on kaitstud!