Tuesday , 28 September 2021
sugis

Neil kolmel tähemärgil tuleb keerulisem sügis, kui teistel.

Kuigi sa ei peaks sel sügisel tähti kartma – sest hirmus elamine ei tee teadupärast muud, kui kurnab meid – on siiski kasulik teada, mida järgmised kolm kuud tuua võivad. Ja pea meeles: mis ei tapa, teeb tugevaks!
KALAD
Sind ootab ees korralik kukkumine. Esiteks tuleks pöörata tähelepanu Veenuse transiidile Amburisse. Pea meeles: see aspekt tekitab just sinu märgis ebakõlasid, stressi ja tunnet, et miski ei tööta. Pettumusteks raha ja armastuse vallas tuleks valmistuda 7. oktoobrist kuni 4. novembrini. Võib juhtuda, et just siis lähevad kohtingud nihu ja eelarved lõhki.

Edasi, 24. novembrist kuni 12. detsembrini on Merkuur Amburis, mis raskendab suhtlemist ja reisimist. Sügise lõpus saad tunda sõjaka Marsi tulist loomust. Skorpioni hooajal (23. oktoober – 20. november) saad mõnevõrra kergemalt hingata, kuid tähed ei valeta – saabumas on õppetunnid, millest tuled loodetavasti tugevamana välja.

NEITSI
Kuna Neitsi asub Kalade vastas, on tedagi sarnased väljakutsed ootamas. Armuelu ja rahaline edu kukuvad tõenäoliselt juba sügishooaja alguses ning ka kommunikatsioonisektor saab hiljem löögi.

Päikesevarjutus viib Neitsi tõenäoliselt meeleheitele – löök, mis tabab seda muidu nii organiseeritud tähemärki eriti valusalt – kuid õnneks varjutusenergia tuleb ja läheb kiiresti. Mars Amburis vihastab ta küll välja, ent talvine Kaljukitse hooaeg, mis algab pööripäeval, leevendab tekkinud pingeid ja annab uue hingamise. Talv toob kergenduse ja paremad ajad.
 

Loe ka:  Üks tähemärk saab septembrikuus suure summa raha.

JÄÄR
Jääral pole sel sügisel ligilähedaseltki nii hull olukord kui Kaladel ja Neitsil, kuid ega siingi põhjust hõisata pole. Kaalude hooajal (22. september kuni 22. oktoober) oled enam-vähem rahulik ja mõistlik, ent sellele järgneval Skorpioni hooajal kaotad tasakaalu.

Kui Veenus 5. novembril Kaljukitsesse siseneb (ja seal kuni 2022. aastani viibib), saab sinu armuelu tõsise löögi, eriti kui Veenus 19. detsembril retrograadi läheb. See aeg paneb meid kahtlema oma suhetes, külastama endisi partnereid ja meenutama “vanu, häid aegu”, mis tõele au andes polnud tõenäoliselt kunagi kuigi head olnud. Hilissügis on segane aeg ja Jääradel tasub valvel olla, et nad seda ise valede valikutega veel hektilisemaks ei teeks.

Allikas: www.stylecaster.com

Jaga

Vaata ka:

loto

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 27.09 – 03.10.2021

Jäär  – Võidab Sõnn – EI võida Kaksikud  – Ei võida Loe ka:  Nädala horoskoop 27. …

HOROSKOOP.MINUAEG

Oktoobrikuu horoskoop.

Jäär 21. märts – 20. aprill Oktoober võib tuua esile mälestusi minevikust, noorusaegadest või lapsepõlvest. Oled …

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 20 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Võite kokku puutuda loogiliste eksimuste ja intellektuaalsete segadustega. Ilmnevad …

horoskoop

Nädala horoskoop 20 september – 26 september 2021.a

JÄÄR 21. märts – 19. aprill Päike liigub Sinu jaoks seitsmendasse majja. Raskem positsioon nii …