Friday , 5 March 2021
An angry or stressed young businesswoman shouts out a stream of letters toward a raised hand making a gesture to stop.

Neid kolme tähemärki ära KUNAGI kurjaks aja.

SÕNN

Kui sa oled talle käkki keeranud, siis saab tema elu mõtteks sind hävitada. Parem palka endale heaga ihukaitsja ja magades hoia üks silm lahti, sest Skorpioni sodiaagimärgi esindaja ootab ainult võimalust, millal ta saab sulle koha kätte näidata. Kättemaks on tema teine nimi. Parem on temalt alandlikult andestust paluda, sest muidu jäädki igaveses hirmus ja kirves pea kohal elama. Skorpion soovib, et sa kannataksid samamoodi kui tema, et sinu piinad oleksid alandavad ja lõppematud. Sest see, kui sa pääsed karistamatult, lööb tema arust universumi korra uppi. Ta ju hoolitseb ainult tasakaalu eest ja sinu osaks on taluda tema (loe: karma) karistust.

 

 

KALJUKITS

Kaljukitsed on sodiaagi ühe uhkeima märgi esindajad. Kui sa juhtud kuidagi nende ego haavama, olgu see siis neid häbistades, pettes või lihtsalt alt vedases, siis käivitad sa enda jaoks väga keeruliste sündmuste ahela. Nad oskavad imehästi manada näole ilmet, justkui oleks kõik kõige paremas korras, kuid tegelikult praevad nad mõttes sind elusalt. Pead olema valmis selleks, et sinu kohta hakkavad levima kuulujutud ja sinu hea nimi saab üsna korralikult ja põhjalikult rikutud. Tavaliselt ei mõista sa enne kui on juba liiga hilja, et midagi on justkui valesti ja sinu Kaljukitsest tuttav ei ole päris selline leebe ja andestav, nagu sa arvasid. Seega, enne kui kavatsed Kaljukitse ärritada, mõtle hoolega järele, kas oled valmis sellist tagajärgede koormat oma õlgadele võtma.

 

SÕNN

Sõnnil on võime hoida oma pahameelt hinges aastaid, või õigemini lausa aastakümneid. Isegi kui sa arvan, et ta on kõik ammu unustanud, siis peame sind kurvastama – ta ei ole ja ta ei unustagi. Kui sa oled Sõnni märgis sündinud inimest solvanud, siis ole valmis selleks, et oma elupäevade lõpuni tuleb sul tunda süüd ja olla valmis karistuseks. Karistus ei pruugi tulla kohe, sest Sõnn armastab oma plaanid rahulikult ja põhjalikult täiuslikuks lihvida ja viia need ellu alles siis, kui on täiesti perfektne hetk. Perfektne hetk selleks, et sinu elu rikkuda.

Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Neljapäeva 25 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill Teie mõtted liiguvad täna eriti kõrgetes sfäärides, tunnete igatsust millegi …

Märtsikuu horoskoop – Armastus, töö ja raha.

KALAD Armastus. Armastusel on tuhat varjundit ja need ei ole hallid, vaid hoopis vikerkaarevärvi. Töö. Tänu intuitsioonile …

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 24 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill Võidate täna kerge vaevaga teie jaoks oluliste isikute heakskiidu. Suudate …

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 22.02 – 28.02.2021

Jäär – Võidab Sõnn – Võidab   Kaksikud – Ei võida   Vähk – Võidab …