Erakorralised uudised
male 4134307 1280

Need on sinu tähemärgile iseloomulikud omadused, mis su suhet tasapisi õõnestavad

Jäär (21.03 – 19.04)

Jäär võib oma tunnete paljastamisel olla liialt põikpäine. Vahel kipub Jäär arvama, et suhtes tekkinud probleemide osas tasub oma suu kinni hoida. Olenemata sellest, et probleemide ilmnedes ootavad nad meeleheitlikult lahendust, ei lahene elus ükski asi iseenesest. Kui suhtes esineb murekohti, siis tuleb nendest oma kaaslasega rääkida ja need ära lahendada. Vale on eeldada, et kaaslane mõistab ning loeb mõtteid ja kõik saab lihtsalt niisama korda.

Sõnn (20.04 – 20.05)

Võitlushimulisus on Sõnnile niivõrd iseloomulik, et ta ei suuda isegi suhtes sellest loobuda. Sõnn kujutab vaimusilmas alati ette mingisugust punktitabelit, kuhu ta saab endale iga kord plussi märkida, kui ta on hästi käitunud, kaasa õnnelikuks muutnud või tema heaks midagi teinud. Oma kaaslasega pole vaja pidada aga punktitabelit. See pole mingi võistlus selle peale, kes on parem inimene. Sõnn peaks meeles pidama, et olete mõlemad suhtes koos.

Kaksikud (21.05 – 20.06)

Kaksikud teevad plaane tõsiselt ja täie pühendamisega, kuid hiljem ei pea oma sõna. Kõige halvem on aga see, et nad suudavad välja mõelda vabandusi, mida jäävad vaid ise uskuma. Kaksikuga suhtes olev inimene väsib aja jooksul ära sellest, et teda pidevalt alt veetakse. Mingi aeg jõutakse punkti, milles ei olda enam suuteline Kaksikut usaldama. Seetõttu peaks Kaksik andma lubadusi, millest ta suudab kinni pidada ja olema üldiselt järjekindlam.

 

Vähk (21.06 – 22.07)

Vähk võtab oma suhet liialt tõsiselt. Ta muutub klammerduvaks liialt kiirelt. Pole mõtet eitada, et Vähk on väga hooliv ja armastav, kuid mõnikord muutub nende klammerdumine häirivaks. Nii Vähk kui ka tema kaasa on mõlemad omaette persoonid. Nad ei peagi olema lahutamatu paar. Mõlemal on vaja ruumi oma asjadega tegelemiseks, sest muidu võib suhe sootuks puruneda. Teie suhe võib üldjoontes olla suurepärane, aga see ei peaks olema ainuke asi, mis teie mõlema elus on.

Lõvi (23.07 – 22.08)

Lõvi jaoks on parim asi maailmas see, et ta eksisteerib. Lõvi on oma loomult juht ja seetõttu kipub ta neid omadusi ka suhtes välja näitama. Lõvina oled harjunud olema inimene, kes jagab teistele ülesandeid ja on boss. See ei pruugi parim variant olla aga siis, kui oled suhtes. Tervislikus suhtes peaksid mõlemad olema võrdsed. Ära eelda, et tead, mis on su partnerile alati parim ja ära proovi tema elu alati kontrollida. Mõtle oma kaaslasest kui võrdsest inimesest.

Neitsi (23.08 – 22.09)

Neitsid kipuvad olema väga armukadedad. Nad teevad sääsest elevandi ja seetõttu tõmbavad tihti ka oma suhtele vee peale. Neitsi peaks mõistma, et pole vaja iga oma kaaslase liigutust ja tegu küsimuse alla seada lihtsalt seetõttu, et ta ise on ebakindel. Selle asemel on parem tegeleda enda ebakindlustest üle saamisega, sest nii muutub ka Neitsi suhe paremaks.

Kaalud (23.09 – 22.10)

Kaalud on probleemidega tegelemisel väga head. Seetõttu otsivad nad probleeme kohtadest, kus neid tegelikult pole. Nii proovivad Kaalud leida probleeme ka oma partneri juures ja nad on agarad neid parandama asuma. Lihtsalt seetõttu, et kõik inimesed pole nii puhtad, korralikud ja organiseeritud nagu Kaalud, ei tähenda, et neile peaks seda õpetama. Kaalud peaksid laskma inimestel olla selliseid nagu nad loomupäraselt on. Enda ootuste teistele pealesurumine ei aita aga kedagi. Kaalud peaksid aru saama, et ka nemad ise pole ideaalsed.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion ei kannata silmaotsaski seda, kui miski läheb plaanitust teisiti. Skorpioni kaaslase jaoks on tüütu proovida kogu aeg sammu pidada Skorpioni plaanide järgimisega. Skorpion peaks mõistma, et tema kaasa pole masin, vaid inimene, kellel on omad vead ja head. Kui Skorpion soovib, et tema suhe õitseks, siis peab ta olema mõistvam ja rahulikum.

Ambur (22.11 – 21.12)

Amburid toovad endale ise kogu häda kaela. Neil on väga madal enesehinnang ja sellel põhinebki suur osa Amburite probleeme. Ambur tunneb pidevalt, tal on puudu see, teine või kolmas omadus ja seetõttu tunnevad nad end pidevalt kõige suhtes halvasti. Ambur peaks mõistma, et tema kaasa ei eelda, et ta oleks ideaalne. Tõenäoliselt on Amburi suurimaks katsumuseks tema suhtes oma enesehinnangu ülesehitamine. Ainult nii saab Ambur olla oma kaaslasele tõeliselt hea partner.

 

Kaljukits (22.12 – 19.01)

Kaljukits on harjunud ise maailma vallutama. Ta on harjunud olema iseenda ülemus ja vahel kipub ta seetõttu unustama, et suhtes on oluline end oma kaaslase ees avada. Oluline on olla aus, rääkida oma tunnetest. Enda kaaslase eest pole end vaja kaitsta. Kaljukits peab õppima usaldama oma kaaslast ja võtma vabamalt.

Veevalaja (20.01 – 18.02)

Veevalaja peaks aru saama, et ta ei pea kõigega nõustuma, mida ta kaaslane ütleb. See ei muuda teda kuidagi üllamaks või suursugusemaks. Samuti ei muuda kõigega nõustumine tema kaasat kuidagi õnnelikumaks. Vastupidiselt muudab see suhte aja jooksul mittetoimivaks. Veevalaja peaks õppima end kehtestama ja panema tihedamini oma sõna maksma. Ära lase endast üle sõita, Veevalaja.

Kalad (19.02 – 20.03)

Kalad on teada-tuntud oma loomingulisuse ja dramaatilisuse poolest. Vahel tunnevad Kalad, et nende elus pole piisavalt draamat ja nad lähevad seda ise otsima. See rikub aga suhte pära. Kalad peaks aru saama, et pole vaja üle mõelda, sest just ülemõtlemine ongi paljude hädade põhjustaja.

 

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 20 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna tunned end energilisena ja motiveerituna. Hea päev uute

ilm scaled

4 päeva ilm: 20.05-23.05. ILM on ilus ja õhutemperatuur kuni +25°C

Esmaspäev 20 mai 2024Öösel: Selge, kohati vahelduva pilvisusega olulise ilm ja paiguti sajab hoovihma, võib