Tuesday , 28 September 2021
love 2331486 960 720 576x560 1

Need on kolm kõige usaldusväärsemat ja ausamat sodiaagimärki.

need on kolm kõige usaldusväärsemat ja ausamat sodiaagimärki.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Skorpion ei pruugi kallimana olla alati just kõige lihtsam ja leebem, kuna tema armukadedus võib aegajalt närvi mustaks ajada. Samas, kui sa ootad oma partnerilt pühendumist, truudust ja toetust, siis ei pea sa pettuma. Nii kaua kui Skorpion tunneb end turvaliselt ja armastatuna, ei tule talle mõttessegi sulle südamevalu ja pettumust valmistada.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Kui Vähi sodiaagimärgi esindaja leiab kellegi, keda ta armastab, siis on tema jaoks loomulik pühenduda täielikult ning olla koos aegade lõpuni. Ta ei kõhkle hetkekski ega otsi tundeid kusagilt mujalt. Vahel võib ta küll vajada aega, et oma tundeid ventileerida, kuid talle piisab kui mõni sõber või sõbranna tema emotsioonipursked ära kuulab. Siis saab ta olla taas armastav kaaslane.
Lõvi (24. juuli – 23. august)

Lõvid kaitsevad oma armastatut just nagu kalleimat vara. Nende partner muutub justkui osakeseks neist endist ning see tähendab, et Lõvi sodiaagimärgi esindaja ei mõtle isegi oma armsama tunnete haavamisest. Nad seisavad oma kallima kõrval, mis iganes ka ei juhtuks ning on valmis kogu oma ihu ja hingega kaitsma armastust ja suhet.

Jaga

Vaata ka:

holding hands 1149411 640

Kui partnerid suudavad ületada teineteisele etteheidete tegemise spiraali ja ei lähe lahku, aga…

Kui partnerid suudavad ületada teineteisele etteheidete tegemise spiraali ja ei lähe lahku, siis ootab neid …

baby 1151345 640

Lugeja küsib: Mida teha kui astraalolendid lapsi ründavad?

Küsin arvamust. Mul on kummaline olukord oma vanima 5-aastase lapsega. Tal on praeguseks 4 korda …

charcuterie 338498 640

Liigsöömine, ülekaalulisus ja selle vaimsed põhjused

Ehkki esmapilgul võib tunduda, et ülekaalulisuse põhjuseks on liigsöömine, võib tegelik olukord olla mõnevõrra keerukam. …

kurb.minuaeg

Miks paarisuhted lagunevad üha sagedamini?

Tasakaalustamata paarisuhte kooshoidmine on täna palju raskem, kui see oli meile eelnevatel põlvkondadel. Meie vanemad …