Monday , 27 September 2021
sook

Need 5 tähemärki söövad väga palju.

Kalad
Kalad kasutavad toitu, et end lohutada ja tal on pikk nimekiri toitudest, mis sobivad just tumedamateks päevadeks. Kui tal on valus, sööb ta, et hakkaks parem. Kalad on valmis katsetama uusi põnevaid maitseid, kuid ta armastab väga rämps- ja tänavatoitu. Kui Kalad õgardavad, on see tõenäoliselt märk murtud südamest.

Lõvi
Lõvi armastab toitu, kuid mida ta tõeliselt armastab, on süüa kallist ja hästi valmistatud sööki. Lõvi ei ole väga suur rämpstoidu sõber, talle loeb õhtusöögielamus. Vaja on kaunist ümbrust, hästi välja õpetatud ettekandjaid, profikoka kokku pandud maitsemenüüd ja head veini. Lõvi ei kipu kodus sööma, kui ta just ei korralda peent õhtusööki, et oma külalisi pahviks lüüa.
Jäär
Jäärad on seiklustealtid ja see tähendab ka avatud olemist kulinaarseteks üllatusteks. Kui avatakse restoran, mis pakub viit käiku 10 meetri kõrgusel õhus; või restoran, kus süüakse kinni seotud silmadega – siis on Jäär esimesena järjekorras. Jäärad pole väga pirtsakad ja armastavad järele proovida kõiksugu eksootilised imeroad. Mida Jäär aga kindlasti ei taha, on tarbida pidevalt sama sööki. Jääral on suur isu kõige järele, mida elul on pakkuda.

Sõnn
Sõnn paneb toidule suurt rõhku. Ta kommenteerib selle välimust, lõhna ja maitset. Ta paneb igasse toidukorda mõtte ja pole ebatavaline, kui ta külastab enne lõplikku valikut restorani kodulehekülge ja tutvub selle menüü ning kasutajate tagasisidega. Sõnn ei taha maha jääda ka viimastest toidutrendidest ja kui ta tellib valesti, kahetseb ta seda väga.

Kaalud

Kaalud teavad küll põhilisi toidukordasid, kuid nad lihtsalt ei viitsi alati rutiini jälgida. Ta võib süüa kaks hommikusööki ja siis minna päeva toiduta, või siis sööb ta päev läbi pidevalt. Nad armastavad snäkkida ja kui tal on millegi isu, siis Kaalude jaoks ei loe, et kohe on õhtusöögiaeg ja ta võib nii oma isu rikkuda. Ta võtab, mida iganes ta tahab ja millal iganes ta tahab. Kaalud on suured kesköise toidukorra pooldajad.

Allikas. YourTango

Foto: Randy Fath@randyfath

Jaga

Vaata ka:

kalvi kalli

KUUM: Kaks neidu pöörasid Kalvi-Kalle pärast omavahel tülli.

Sellel nädalal jõuab TV3 vaatajateni ”Poissmeeste pidu”, kus neli noormeest otsivad just seda õiget veetlevat kaaslast, …

131981102 3626468267469972 1803572364562959388 n

MARILYN KERRO jahmatav hoiatus!

Hinnatud nõid Marilyn Kerro avastas, et meie ümber on toimumas vägagi kole asjaolu, mille osas …

erakond

PROOVI JÄRGI! Postimehe valimiskompass aitab üheksas linnas valikut teha!

*Valimiskompass on koostatud kandidaatide lubaduste põhjal *Vastused annavad kandidaatidele nii pluss- kui ka miinuspunkte *Valimiskompass …

12586772t1h39c1

KIRSTI TIMMERI TAROSKOOP: Vaata, mida toob 27.09 – 03.10 kõikidele tähemärkidele

Kirsti Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile …