Kolmapäev , 28 veebruar 2024
Erakorralised uudised
suhe

Need 3 tähemärki on püsisuhteks loodud

Sõnn

Kõik tema juures muudab ta püsisuhte jaoks sobivaks. Nad on usaldusväärsed ja armastavad turvalisust. Kui Sõnn kellegi leiab, ei plaanigi ta temast loobuda. See kõik teeb Sõnni esindajad ideaalseks suhtepartneriks.

Vähk

Vähi esindajad on tundelised ja õrnad. Neil on keeruline end avada, kuid kui nad seda kord teevad, siis täielikult. See sodiaagimärk on juhitud Kuust, mis tähendab, et nad on emotsionaalsed ja kirglikud. Nad on suurepärased partnerid just tänu nende võimele luua kaaslasega eriline side. Ole vaid ettevaatlik, et Vähiga niisama mängima ei lähe, nad kardavad olla hüljatud.

Kaalud

Kuigi see sodiaagimärk võib olla hea flirtija, hindab ta pühendumist. Nende jaoks on oluline tasakaal ka suhtes. Kaalud hindavad rahu ja nad on valmis panustama probleemide lahendamisse. Nad on enesekindlad, ausad ja kartmatud, kui teemaks on enda emotsionaalne sidumine. Veenusest juhituna ei tule Kaalude esindajatel armastusest puudus.

Vaata ka:

janar keel

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed…

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed, avastame end tihtilugu tõdemuse

Finantsinspektsiooni scaled

Finantsinspektsioon tegi Creditstar Estonia AS-ile ettekirjutuse

Finantsinspektsioon (FI) tegi Creditstar Estonia AS-ile (registrikood 11251314) ettekirjutuse, kuna tuvastas minetusi tarbijate krediidivõimelisuse hindamises

error: Sisu on kaitstud!