Erakorralised uudised
woman 4620433 1920

Need 3 tähemärki näevad sind läbi, neile ei ole võimalik valetada

Skorpion: Skorpionid on tuntud oma intensiivsuse ja sügavate emotsionaalsete reaktsioonide poolest. Nad omavad väga tugevat intuitsiooni ja on suurepärased inimeste motiivide mõistmises. Nende teravad vaatlusoskused ja tajukus muudavad neile valetamise keeruliseks.

Loe teisi Horoskoope SIIT

Veevalaja: Veevalajad on intellektuaalsed, analüütilised ja tajuvad. Neil on kalduvus mõelda kastist välja ja näha olukordi erinevatest vaatenurkadest. Nende loomulik tajukus ja oskus inimesi lugeda teeb nende jaoks valetamise avastamise lihtsamaks.

Kalad: Kalade esindajad on tuntud oma empaatia ja tundlikkuse poolest. Nad on väga intuitiivsed ja suudavad sageli mõista teiste inimeste mõtteid ja tundeid. See sügav emotsionaalne ühendus teistega muudab nende jaoks valetamise märkamise lihtsamaks.

Vaata ka:

ILM

4 päeva ILM: Sooja on tulemas +29

Teisipäev 25.06.2024Päeval: Selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub valdavalt loode- ja läänetuul 3-8, pärastlõunal

roolijoodik

25.06.24 Ööpäeva tabati 48 roolijoodikut

Eile toimus 25.06.2024 liiklusõnnetust. Juhtimiselt kõrvaldati 48 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused 24.06.2024 kell