Huvitavat

Need 3 asja mõjuvad suhtele sama hullusti, kui petmine.

Allpool on välja toodud kolm asja, mida paljud suhtes olevad inimesed tihtipeale teevad ning paraku ei adu nad tõsiasja, et just need tegevused söövad suhet seestpoolt.

1. Valetamine

Ka väikeste asjade varjamine ning nende kohta valetamine võib suhtele laastavalt mõjuda, sest see lõhub usaldust ning tekitab teises osapooles kahtlusi. Kõik valed tulevad varem või hiljem välja ning kõige mõistlikum on algusest peale aus olla – sa soovid, et sinu kallim oleks sinu vastu aus ning on loomulik, et ka tema ootab sinult sama.

2. Vimma kogumine

Kui suhtes on midagi valesti või sind häirib miskit, siis ära kogu neid negatiivseid emotsioone endasse, vaid räägi oma kallimaga kohe. Väga raske on lahendada tüli, mis lahvatab suure pauguga ning hõlmab endas mitmeid probleeme, millest mõned on pool aastat tagasi alguse saanud. Sellises olukorras ei oska teine osapool käituda ning tunneb end petetuna – kõik see aeg oled sa öelnud, et kõik on korras ning nüüd selgub, et ei olegi. Probleemid tuleb lahendada kohe, kui need tekivad.

3. Kangekaelsus

Suhtes on kompromisside tegemine väga olulisel kohal ning selleta tugevat suhet ei ehita. Kui sa tahad midagi väga saada, ent sinu kallim ei ole sinuga samal arvamusel, siis peate te suutma leida lahenduse, mis sobib mõlemale osapoolele – vastasel juhul tekib küsimus, miks te üldse koos olete? Kompromissi tegemine ei ole alati lihtne ning vahel tuleb ka iseenda soovid ootele panna.

Allikas: sheknows

Jaga
Back to top button