Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
facebook

Naisterahvas soovis Facebooks müüa mänguasja aga kaotas suure summa raha.

Ida prefektuuri ööpäevainfo 5.12.2023

Ida-Virumaa

Arvutikelmus

Politseisse pöördus Jõhvis elav naine, kes soovis Facebooki ostu-müügi grupis müüa mänguasja. Temaga võttis ühendust kasutajakonto, kes oli mänguasjast huvitatud ja palus see kulleriga talle saata. Naine andis kasutajale enda kontaktandmed, peale mida tuli meili peale link kulleriteenuse kohta, kuhu naine vajutas. Koheselt sai naine kinnituse, et tema kontolt on maha läinud 1400 eurot.

Politseisse pöördus Narvas elav mees, kes oli novembris mitu ostu teinud Amazoni veebilehelt. Üks hetk tuli meili peale link, kus oli kirjas, et mees peab tasuma nende ostude pealt deklaratsiooni ning seda mees ka tegi. Kelmusega tekitatud kahju on 3400 eurot.

Vargus

Politsei alustas kriminaalmenetlust selles, et ööl vastu 4. detsembrit varastati Alutaguse vallas ekskavaatorist kütust ja tööriistu. Vargusega tekitatud kahju on 400 eurot.

Lääne-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine

4. detsembril teatati politseile, et Tamsalus tekkis alkoholijoobes elukaaslaste vahel tüli, mille tagajärjel said mõlemad viga. Politseinikud andsid sündmuskohal kannatanutele esmaabi. Meedikud viisid naise ja mehe haiglasse. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

Piiriturvalisus

4. detsembril tõkestati Narva-1 piiripunktis Eestisse sisenemine kümnel Moldova, neljal Iisraeli ja Venemaa ning ühel Ukraina, Iraagi ja Suurbritannia kodanikul. Sagedasemad tõkestamise põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks, nad andsid reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi või tuvastati vestluse käigus, et inimene võib olla ohuks meie riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Kantsler Vseviov Brüsselis: peame tegudega sundima Venemaa kurssi muutma

18. ja 19. aprillil viibis välisministeeriumi kantsler Jonatan Vseviov visiidil Brüsselis, kus kohtumistel NATO ja

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Meie seast lahkus ajakirjanik Ene Veiksaar

Kirjutan need read siia, et austada ja meenutada head kolleegi ning mõttekaaslast, Ene Veiksaart. Kuigi

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Sisu on kaitstud!