Sunday , 19 September 2021
the honest company 2REvu yl7hw unsplash 850x560 1

NAISTELE – MILLINE HUULEPULK SOBIB JUST SINU TÄHEMÄRGILE?

On teada, et värvid mõjutavad meie olemust, tujusid, enesekindlust ja see kõik omakorda edukust era- ja tööelus. Kas peaksid eelistama nude-tooni, pilkupüüdvat punast, tagasihoidlikku roosat või hoopis midagi muud? Loe, millist huulevärvi soovitavad kanda tähetargad just sinul!
Jäär

Sa oled sündinud juht. Sul on eriline karisma ja sa oled väga võimuka iseloomuga. Et mitte muutuda liiga intensiivseks ja pealekäivaks, tasakaalusta oma iseloomu õige huulevärviga. Kõige paremini sobib sulle punane huulepulk, mis tasakaalustab sinu meeled.

Sõnn

Sa armastad küllust ja materiaalset kindlustatust, suhtes olles eelistad üliromantilist armastuslugu igavale, monotoonsele suhtele. Sa elad päev korraga ja oled väga spontaanne. Tähetargad soovitavad sul kasutada tumeroosasid marjatooni huulevärve.

Marjatooni musisuu muudab kauni Megan Foxi veel kaunimaks!

Kaksikud

Oled jutukas ja hea suhtleja. Armastad koguda kõikvõimalikku informatsiooni, et endale uusi teid sillutada ja uksi avada. Kanna huultel mahedaid roosakaid toone ja saavutad oma tegemistes veelgi enam edu!
Vähk

Vähid armastavad kodus olla, palju aega perega veeta ja pidevalt kõigi heaolu eest hoolt kanda. Samuti on Vähid head suhtlejad ning kui nad armastavad, siis sügavalt ja südamest. Ja kui vihkavad, siis samuti … Südamest ja sügavalt! Sodiaagimärk soovitab üldiselt väga kirglikel Vähi-preilidel kanda tagasihoidlikke nude-toone.

;

Lõvi

Lõvid on alati … seltskonnalõvid! Nad on alati seltskonna keskpunktis ja samuti tugevad liidrid karjäärimaailmas. Vahel tasub Lõvi-kaunitaridel oma iseloomu taltsutada. Et aga oma loomuliku olekuga mitte vastuollu minna, soovitame sinul kanda roosat huulevärvi – mida erksam, seda parem!

Neitsi

Sa oled valiv, konkreetne, kriitiline ja arvustav. Kui sulle midagi ei meeldi, teab sellest kogu maailm! Et oma kriitilist meelt alal hoida, soovitavad tähetargad sulle küll neutraalseid, ent sädelevaid huulevärve. Parim valik sinu ilu esiletoomiseks selle sügise hitt – tumelilla!

Seda, et neitsid tumelilla huulepulga veatult välja kannavad, tõestab ka selle tähemärgi üks kuulsamaid esindajaid – Beyonce.

Kaalud

Sa armastad inimesi ja nende lähedust – sa ei salli absoluutselt omaette olemist! Armastad igat toimingut teha kellegagi koos, olgu sul siis käsil treening, tööülesanded või eraelu. Sulle sobivad kõige paremini külmad roosad huulevärvid – ühtemoodi head on nii huulepulk kui ka huuleläige.

Skorpion

Soorpioni-preilid on üldiselt üsna tõsised inimesed. Samuti on nad julged ja pühendunud. Sa armastad reisida ega karda inimesi ja uusi olukordi. Sinu sodiaagimärk soosib pruunikaid huuletoone. Kui kardad pruuni huulepulka selle kummalise mõju pärast, proovi seda segada mõne roosa tooniga.
Ambur

Oled ilmselt intellektuaal? Sulle meeldib erinevaid asju uurida, uusi asju õppida ja seda üsnagi süvitsi. Oled uushimulik ja julge küsija, armastad kõigest kõike teada. Sulle sobivad ülihästi naiselikud roosad huuletoonid. Eriti külmematel aastaaegadel!

Kaljukits

Oled hea tiimimängija ja pühendunud kaaslane. Sind motiveerib hea tulemus – seda eriti professionaalses maailmas. Oled väga ambitsioonikas ja et seda omadust veelgi endas välja tuua, kanna heleroosat huulepulka. Võõpa üle ka samas toonis huuleläikega ning saavutad suurepärase tulemuse!

Kate Bosworth teab, mis teda kaunistab – heleroosa huuletoon muudab naise jumekamaks ja silmad säravamaks.

Veevalaja

Oled vaikne, spirituaalne inimene. Otsid välise maailma probleemidele vastuseid iseenda sügavaimatest avarustest. Oled väga emotsionaalne – ühel päeval rõõmus ja mõnus kaaslane, teisel päeval oleks su pea kohal justkui äikesepilv … Et neid aspekte tasakaalustada, kanna oranži huulepulka, mida intensiivsem toon, seda sobivam.

Kalad

Oled andja-tüüpi ja muretsed kogu planeedi heaolu pärast ning mõtled tihti n-ö rohelisi mõtteid. Oled mõtlik, empaatiline ja inspireeriv. Sulle soovitavad tähetargad kõige enam nude-tooni huuleläikeid, mis toovad veelgi enam esile sinu rahuliku loomuse.

Jaga

Vaata ka:

huntminuaeg

Need 3 tähemärki elavad hundiseaduste järgi ehk neid on juba sünnist saati õnnistatud hundi vaistuga

On inimesi, kes on sünnist saati õnnistatud hundi vaistuga. Nad elavad vastavalt oma rangete reeglite …

218652 680x450 horoscope wheel signs 650x430 1 600x397 2

Loe, mille järgi tunned ära, mis tähtkujust inimesega on tegu?

Kuidas saada aru, millises tähtkujus keegi sündinud on? Siin on teile väikene spikker, mille järgi …

minuaeg

Kuidas käituvad erinevad tähemärgid tüli käigus?

Millised on erinevate päikesemärkide vajadused tülitsemise käigus? The Frisky pani kirja, mis iseloomustab erinevate päikesemärkide …

naine

Üks astroloogiline põhjus, miks sa oled ikka veel vallaline.

Jäär: sa oled vali ja hirmutav ning see tekitab inimestes ebamugavust. Sõnn: kas sa armastad …