maja

Naine maksab enda väljalöömise eest kodust magusalt eksmehele kätte.

Naine maksab enda väljalöömise eest nende miljonidollari kodust magusalt eksmehele kätte

Kui üks abikaasa otsustab lahutada teisest, ei ole see kindlasti alati õnneliku lõpuga. See võib olla vastik ja räpane. Kõige hullem on see, kui üks jäetakse kellegi teise pärast maha.

Edith ja Jake olid abielus peaaegu 37 aastat. Kui Jake armus oma noorde sekretäri, otsustas ta Edithist lahutada.Pärast naise mahajätmist, ütles uus tüdruksõber Jake’ile, et ta tahab elada Jake’i ja Edith’i uhkes villas. Jake oli nõus. Oma advokaatide abiga suutis ta saada kohtuotsuse, millega Edith nende multimiljonidollarilisest kodust välja pidi kolima. Jake nõue oli, et Edith peab välja kolima kolme päeva jooksul.

Esimesel päeval alustas eksnaine asjade pakkimist ja pani need kastidesse ja kohvritesse. 2. päeval kutsus ta kolijad, et need ta asjad majast ära viiks.

Kolmandal päeva veetis Edith aega nende suurepärases söögisaalis. Ta tegi endale küünlavalgel õhtusöögi, sõi purgist kaaviarit, pool kilo krevette ja jõi pudeli Chardonnay’d, samal ajal kuulates sentimentaalseid laule.

Pärast söömist pistis ta krevetikestad kaaviaripurki. Seejärel läks ta igasse ruumi ja toppis kestad kõikidesse kardinapuude aukudesse. Kui ta sellega valmis sai, puhastas ta köögi ja lahkus majast.

Jake ja tema uus silmarõõm kolisid sisse ja esimesed päevad olid nende jaoks nagu mesinädalad.

Siis ühel päeval hakkas majas midagi haisema. Jake lasi kõik pinnad ja põrandad puhastada ja ventileerida, kuid hais ei kadunud.

Nad kontrollisid, kas mõni näriline pole kuhugi ära surnud, puhastasid kõik vaibad ja panid maja igasse ruumi õhuvärskendajad. Nad kolisid isegi mõneks päevaks välja, et kahjuritõrjujad saaksid oma tööd teha. Vahetasid välja isegi kalli põranda, aga midagi ei muutunud. Majas levis võigas mädahais.Paar päeva hiljem lahkus koduabiline töölt ja nende sõbrad keeldusid neid külastamast. Ühel päeval ei kannatanud nad seda haisu ka ise enam välja ja otsustasid lahkuda.

Nad mõtlesid maja maha müüja, kuid neil oli raske leida ostjat. Kuu aega hiljem ei tahtnud ükski maakler nende maja enam müüa, kuigi hind oli langenud poole võrra.
Jake pidi pangast laenu võtma, et osta uus maja, sest kõik tema säästud olid kulunud maja puhastamiseks ja haisu väljasaamiseks.

Kui Edith helistas Jake’ile, et uurida, kuidas eksmehel läheb, siis mees pajatas natuke toimuvast. Naine ütles Jake’ile, et igatseb nende maja ja kas mees talle odava hinnaga seda ei tahaks anda ning see vähendaks abielulahutuse kokkulepet.

Jake arvas, et naine ei tea tegelikku olukorda ja oli naise ettepanekuga nõus. Jake ütles, et Edith saab maja hinnaga, mis on 1/10 selle tegelikust väärtusest, kui ta samal päeval lepingule alla kirjutab. Naine oli nõus. Tunni aja pärast toimetas mees oma advokaatide vahendusel dokumendid Edith’ile.

Järgmisel nädalal olid Jake ja tema uus kaasa valmis lahkuma. Nad olid nii rõõmsad, kui nägid kolimisfirmat nende asju pakkimas ja toimetamas nende uude koju: nende isiklikud asjad, seadmed ja mööbel …

… kaasa arvatud kardinapuud.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop: Reede 24 mai 2024

Jäär Täna keskendutakse perele ja emotsionaalsele heaolule. Hea aeg laadimiseks läbi lähedastega suhtlemise. Suhtlemine on

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Riigisisestel lennuliinidel tõusevad juunist piletihinnadRegionaalminister Piret Hartman saatis kooskõlastusele määruse eelnõu, mille alusel tõusevad juunist lennuliinidel piletihinnad.

„Piletihindu tõstetakse, kuna kehtivad piletihinnad ei vasta teenuse pakkumise tegelikele kuludele ning on võrreldes bussi-