Horoskoop

Nädalahoroskoop – esmaspäev 7. märts – pühapäev 13. märts 2022.a

Jäär 21. märts – 20. aprill
Uuest nädalast pinged ja kired seoses karjääriga rahunevad maha. Sõbrad tulevad elus hoopis esikohale. Jäär võib sattuda põnevasse seltskonda ja teha sõpradega koos huvitavaid asju. Üks sõber võib kujuneda isegi potentsiaalseks armukeseks. Samuti on võimalik, et sõprade kaudu kohtub Jäär kellegagi, kelle vastu tekivad tugevamad tunded. Paistab, et Jäärakule kuluks ära puhkus – eriti nädalalõpus, mil motivatsioon asiseid asju teha on madal.

SÕNN 21. aprill – 20. mai
Sõnni ootavad uued väljakutsed karjääris. Ta võib millegagi eredalt silma paista. Ent suhted bossidega muutuvad keerulisemaks, kuna Sõnn muutub töös veidi sõjakamaks kui tavaliselt. Mõnele ülemusele võib see siiski just muljet avaldada. Nädalalõpp toob mõnusa aja heade sõprade või mõttekaaslaste seltsis, mil Sõnn tahab unistada tulevikust. Sõnni sõpraderingi võib sattuda tõelisi hingesugulasi, ent ta võib mõningaid sõpru ka üleidealiseerida.

KAKSIKUD 21. mai – 21. juuni
Kaksikute energia kergeneb uuest nädalast ja nad kogevad uut lootust ning isegi seiklushimu tärkamas. Nad on tulnud läbi päris intensiivsest sisemise töö perioodist ning nende väärtused on ehk mingil määral muutunud. Nüüd on aeg hingata ja pilk muredest kõrgemale tõsta. Nädalalõpp toob keskmesse karjääri ja elutee – Kaksikuid võib tabada suur inspiratsioon, et mis suunas nad tahaksid edasi liikuda. Loominguga tegelevate Kaksikute töö saab tähelepanu.
VÄHK 22. juuni – 22. juuli
Vähki võivad tabada sel nädalal ootamatult sügavad emotsioonid. Miski ärritab või paneb sügaval midagi liikuma. On aeg, et Vähk seisaks silmitsi sisemiste varjudega, mida liiga kaua allasurutud. Lähedased suhted muutuvad pingelisemaks. Ent kui suhe on hea, võib see väljenduda ka suurema kirena, kuna Vähi tunded intensiivistuvad. Nädalalõpp siiski pehmendab olukorda ja paneb Vähi unistama. Need päevad on Vähk üsna ebapraktiline.

LÕVI 23. juuli – 22. august
Uuest nädalast läheb suur osa Lõvi tähelepanust ja energiast suhetele. Koostöö on väga oluline, kuid Lõvi võib tajuda, et keegi partner on liiga intensiivne. Üksikud Lõvid tõmbavad nüüd inimesi oma ellu nagu magnetid. Olemasolev suhe võib liikuda uuele tasandile ning selle elujõud tõuseb. Nädalalõpp aga näitab, et Lõvi on võimeline saama üle mingitest suurtest sisemistest blokeeringutest, mis teda seni tagasi on hoidnud. Hirmud hajuvad.

NEITSI 23. august – 22. september
Neitsi saabub romantiliselt ja lõbusalt lainelt tagasi töölainele. Paistab, et suur osa loovast energiast voolab otse töökohustuste täitmisse. Neitsi teguseb uuel nädalal usinalt ja talle võib saabuda palju projekte ning ülesandeid, aga ta naudib seda. Suhted töökaaslastega mõjuvad talle ergutavalt. Samuti on tal nüüd suurem motivatsioon oma tervise ja vormi eest hoolitseda. Nädalalõpp kuulub aga partnerile ja tõotab äärmiselt romantilist sündmust.
KAALUD 23. september – 23. oktoober
Kaalude energia kasvab uuel nädalal ning tal tekib tugev soov elu nautida, lõbutseda, mängida ja luua. Kaalud võib minna väga särama ning tema veetlus tõmbab ligi potentsiaalseid romantilisi partnereid. See on tõesti väga elurõõmus nädal, millest tuleks võtta parim. Nädalalõpus on Kaalude motivatsioon olmelisi ja praktilisi asju teha põhimõtteliselt nullis. Ent töö, mis on loominguline või isegi spirituaalne, saab tuult tiibadesse.

SKORPION 24. oktoober – 22. november
Skorpion tõmbub veidi rohkem endasse ning suunab energia nüüd oma kõige lähedasemasse ringi. Aitab liigsest kommunikatsioonist ja rahutust infovahetusest, mille keerises ta mõnda aega on viibinud. Kodu saab suurema fookuse ja Skorpionid, kellel on vaja kolida või kodu renoveerida, saavad nüüd rohelise tule. Samuti on aeg suhelda oma pere ja esivanematega. Nädalalõpus voolavad aga kaunid romantilised ja loomingulised energiad ning Skorpion naudib elu.

AMBUR 23. november – 21. detsember
Ambur astub oma sisemisest kindlusest välja ja muutub uuest nädalast märksa sotsiaalsemaks. Mentaalne ja intellektuaalne elu aktiveerib – palju kohtumisi, sõnumeid, sõite. Kirjalik ja verbaalne väljendus on väga soositud ning Amburi sõnavõtud muutuvad kirglikumaks. Nädalalõpus aga unistab Ambur oma ideaalsest kodust või püüab kodu ideaalilähedaseks muuta. Ta võib ka oma kodus mingi spirituaalse kogemuse saada.

KALJUKITS 22. detsember – 20. jaanuar
Kaljukitse tähelepanu ja energia nihkub iseendalt oma ressurssidele ja kindluse loomisele. Kaljukitsel on vaja luua tugevam materiaalne alus ja nüüd võivad tal tekkida selleks ideed ja võimalused. Igal juhul jätkub tal rahaasjadele palju motivatsiooni. Ta tahab ju ka elu nautida ja end füüsiliselt mõnusalt tunda. Nädalalõpus on tal kas eriline inspiratsioon ennast väljendada või eriti hägune meel. Faktide ja detailidega töötamine toimub läbi mingi filtri, mis parimal juhul on hästi loominguline.
VEEVALAJA 21. jaanuar – 18. veebruar
Veevalaja ärkab nüüd tõeliselt talveunest! Ta võib leida end korraga tähelepanu keskpunktist. Fookus läheb tema isenikule ja Veevalajal on aeg hakata tunnetama, kes ta tahab olla, kuidas ta tahab näha välja jne. Veevalaja üldine eneseväljendus võib muutuda palju energilisemaks ja julgemaks. Nädalalõpus võib leida aset mingi segadus seoses raha või ressurssidega, raha võib kuskilt haihtuda. Seega võib kogeda mõningast materiaalset ebakindlust, aga see ei ole midagi liiga dramaatilist.

KALAD 19. veebruar – 20. märts
Kalade energiatase veidi väheneb, kuid samas muutub ta intuitiivsemaks. Kalad on nüüd tõelises Kalade energias. On võimalik tegeleda vanade probleemidega, mis varem jäänud lahendamata. Paljud sellised alateadvusse peidetud asjad võivad endast märku anda. Kalad on nüüd eriti tundlik ja vastuvõtlik, ta on tõesti kõigele väga avatud. Kalad peaks võtma kõike rahulikult ja ennast hoidma. Oluline on vältida valesid kohti ja seltskondi. Kalad peaks tegema teadlikult midagi, et ennast maandada, kuna praegused energiad võivad teda kõrgele pilvedesse viia

Jaga
Back to top button