Erakorralised uudised
Tarokaart

Nädala taroskoop: Esmaspäev 4.03 – Pühapäev 10.03.2024

Jäär:

Kaardid: Mõõk 10, Pentaklite 5

Nädala algus toob kaasa kaotuse ja kurbuse tunde. See võib olla seotud töökoha kaotuse, suhte lõppemise või muu olulise elumuudatusega. Oluline on lubada endal leinata ja mitte suruda oma emotsioone alla. Nädala teine pool toob kaasa rahalisi raskusi ja ebastabiilsust. Oluline on olla ettevaatlik oma kulutustega ja mitte võtta endale liigseid kohustusi.

Sõnn:

Kaardid: Karikas 7, Sauade Kuningas

Nädala algus toob kaasa ebakindlust ja segadust. Te ei pruugi olla kindel, mida te elult tahate või kuidas oma eesmärke saavutada. Oluline on olla kannatlik ja mitte teha rutakaid otsuseid. Nädala teine pool toob kaasa edu ja tunnustust tööalaselt. Teie pingutused ja rasket tööd märgatakse ja premeeritakse.

Kaksikud:

Kaardid: Sauade 7, Mõõk 6

Nädala algus toob kaasa väsimust ja stressi. Te tunnete end ülekoormatuna ja teil on raskusi oma kohustuste täitmisega. Oluline on leida aega enda jaoks ja puhata. Nädala teine pool toob kaasa lahendusi ja vabanemist. Te leiate väljapääsu keerulistest olukordadest ja tunnete end taas kergendatuna.

Vähk:

Kaardid: Pentaklite 4, Karikas 4

Nädala algus toob kaasa rahalisi raskusi ja ebastabiilsust. Te peate olema ettevaatlik oma kulutustega ja säästma raha. Nädala teine pool toob kaasa rahu ja harmooniat perekonnas. Te tunnete end lähedastega lähedasena ja toetatuna.

Lõvi:

Kaardid: Sauade Äss, Mõõk 3

Nädala algus toob kaasa uusi alguseid ja võimalusi. Te olete täis energiat ja motivatsiooni oma eesmärkide poole püüelda. Nädala teine pool toob kaasa konflikte ja arusaamatusi. Oluline on olla ettevaatlik oma sõnade ja tegudega, et mitte teisi solvata.

Neitsi:

Kaardid: Pentaklite 10, Mõõk 2

Nädala algus toob kaasa rahalist edu ja stabiilsust. Teie pingutused ja rasket tööd tasuvad end ära. Nädala teine pool toob kaasa raskeid valikuid ja otsuseid. Oluline on kaaluda kõiki aspekte enne, kui teete otsuse, mis võib teie elu muuta.

Kaalud:

Kaardid: Armukadedus, Sauade 4

Nädala algus toob kaasa armukadedust ja omandiinstinkte. Te võite tunda end ebakindlalt oma partneri suhtes või karta, et teid petetakse. Nädala teine pool toob kaasa isolatsiooni ja üksindust. Te võite tunda end teistest isoleerituna ja üksikuna.

Skorpion:

Kaardid: Surm, Pentaklite Kuningas

Nädala algus toob kaasa suure elumuudatuse. See võib olla seotud töökoha vahetuse, kolimise või suhte lõppemisega. Oluline on olla avatud uutele võimalustele ja mitte karta muutusi. Nädala teine pool toob kaasa materiaalse edu ja stabiilsuse. Te saavutate oma finantseesmärgid ja tunnete end kindlalt oma tuleviku suhtes.

Ambur:

Kaardid: Karikas 10, Mõõk 8

Nädala algus toob kaasa emotsionaalset rahulolu ja õnne. Te tunnete end lähedastega lähedasena ja toetatuna.

Nädala teine pool toob kaasa piirangute ja takistuste tunnet. Te võite tunda end millegi kinni panduna või takistatud oma eesmärkide saavutamisel. Oluline on olla kannatlik ja otsida lahendusi.

Kaljukits:

Kaardid: Pentaklite Rüütel, Mõõkade Rüütel

Nädala algus toob kaasa tööalast edu ja tunnustust. Te olete efektiivne ja saavutate oma eesmärgid. Nädala teine pool toob kaasa reisimise ja suhtlemise võimalusi. Te saate võimaluse reisida või kohtuda uute inimestega.

Veevalaja:

Kaardid: Tähtede kaart, Sauade 10

Nädala algus toob kaasa inspiratsiooni ja loovust. Teil on palju uusi ideid ja te olete entusiastlik nende elluviimiseks. Nädala teine pool toob kaasa raskusi ja katsumusi. Te võite seisata silmitsi väljakutsetega, mis panevad proovile teie tugevuse ja vastupidavuse.

Kalad:

Kaardid: Karikas 5, Päike

Nädala algus toob kaasa kurbuse ja leina tundeid. Te võite tunda end kaotanuna või pettunud. Oluline on lubada endal leinata ja toetuda oma lähedastele. Nädala teine pool toob kaasa positiivsust ja lootust. Te tunnete end taas optimistlikuna ja usute tulevikku.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Sel suvel kandideeris SEB praktikaprogrammi Youth LAB 2374 noort

Sel suvel tähistas SEB juba seitsmendat aastat, mil alustas noorte praktikaprogramm Youth LAB, mis  pakub

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Maksekeskus AS sai krediidivahendaja tegevusloa

Finantsinspektsioon andis esmaspäeval, 22. juulil Maksekeskus AS-le krediidivahendaja tegevusloa, mis annab ettevõttele õiguse vahendada tarbijale