Wednesday , 19 June 2024
Tarokaart

Nädala Taroskoop: Esmaspäev 3.06 – Pühapäev 9.06.2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Armastajad. Armastuse ja maagia õhkkond on selle nädala märksõna. Keskendu suhete toitmisele ja emotsioonide mõistmisele. Ole avatud ja intuitiivne, et leida sügavam ühendus inimestega, kes on sulle olulised.

Sõnn (20. aprill – 20. mai): 9 mõõka (tagurpidi). Sa üritad oma ärevusest üle saada. Ehkki see on keeruline, on oluline olla aus enda suhtes ja tunnistada, kus on vaja edusamme teha. Proovi leida valgust ja rahu, et liigutada end edasi.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni): 2 mõõka (tagurpidi). Sel nädalal hakkab ebaselgus taanduma ja saad selgemalt mõelda. Ehkki kõik vastused ei pruugi kohe tulla, on oluline leida meelerahu ja lasta vaimul rahuneda.

Vähk (21. juuni – 22. juuli): 9 pentaklit (tagurpidi). Võid tunda rahulolematust oma materiaalsete eesmärkide osas. Ehkki tundub, et kõik ei lähe plaanipäraselt, aitab sihikindlus ja keskendumine sul edusamme teha.

Lõvi (23. juuli – 22. august): Erak (tagurpidi). Oled veetnud liiga palju aega mõtiskledes ja võimalusi kaaludes. On aeg oma mõtted korrastada ja keskenduda konkreetsetele sammudele, mis viivad sind edasi.

Neitsi (23. august – 22. september): Kohtupäev. See nädal toob eneseteadvuse ja suurema eesmärgi saavutamise. Vaata üle oma otsused ja paku nõuandeid neile, kes seda vajavad. Jagades oma tarkust, aitad teisi ja saavutad ka ise rohkem.

Kaalud (23. september – 22. oktoober): 6 mõõka (tagurpidi). On aeg edasi liikuda ja minevikust lahti lasta. Ehkki see võib tunduda raske, on oluline leida uusi teid ja võimalusi.

Skorpion (23. oktoober – 21. november): Maag (tagurpidi). On aeg meenutada oma võimu ja lõpetada oluliste asjade edasilükkamine. Keskendu oma eesmärkidele ja tegutse kindlalt.

Ambur (22. november – 21. detsember): 7 mõõka. Ole otsekohene oma soovidega ja väldi salakavalust. Selgus ja ausus aitavad sul saavutada seda, mida soovid.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Karikate kuninganna (tagurpidi). Võta aega rahunemiseks ja mediteerimiseks. See aitab sul leida vastuseid ja tasakaalu kiire elutempo keskel.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Mõõkade äss. Ole aus ja avatud oma suhetes, et saavutada paremat mõistmist. See aitab sul luua tugevamaid sidemeid.

Kalad (19. veebruar – 20. märts): Kaarik (tagurpidi). Nädal võib tuua väljakutseid ja takistusi, kuid oluline on keskenduda positiivsele ja mitte lasta negatiivsetel emotsioonidel sinu edasiminekut takistada.

Vaata ka:

Eduard Hvalovski

Politsei otsib 24-aastast Eduard Hvalovskit, kes hoiab kõrvale kriminaalmenetlusest

Eduard Hvalovski on toime pannud mitmeid isikuvastaseid kuritegusid. Hetkel hoiab mees kõrvale kriminaalmenetlusest ning on

53802136714 b38b2342e4 c

Transpordiameti hüdrograafid leidsid tundmatu laevavraki

Transpordiameti hüdrograafiaosakond avastas eelmisel nädalal Läänemerest Liivi lahest Ruhnu lähistelt uue senitundmatu laevavraki. Hüdrograafiaosakonna juhataja