Esmaspäev , 26 veebruar 2024
Tarokaart

NÄDALA TAROSKOOP 19.-25.06.23 Sind ootavad ees uued algused!

 

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade kümme. Tunned end ärevalt, kuna sinu õlgadel on suurem koorem, kui kanda jaksad. Kas oled endale ise võtnud liigselt kohustusi või on teiste ootused sinule liiga suured? Igal juhul peaksid endale vajadusel võtma puhkust ja näitama välja oma tõelisi mõtteid ja tundeid. Vaid nii saad ise endast arus ning ka teised saavad sind aidata.

Loe ka. TAROSKOOP JUUNIKUUKS: Armastuse, töö ja tervis.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on sauade kaks. Sinu ees laiuvad valikud, mis ootavad, et sa oma otsuse teeksid. Sul on head võimalused ja oskused, mida ära kasutades saad nautida edu ja tunnustust. Langeta otsus ja asu tegutsema, sest vaid nii suudad sa reaalselt midagi saavutada. Kui lihtsalt mõtiskled oma heade väljavaadete üle ning reaalseid samme ei astu, siis võib edu hoopiski käest libiseda.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate paaž. Oled tundeline ja lased südamel end juhtida. Sel nädalal on võimalik kohata kedagi, kes paneb sul kõhus liblikad lendama ning köidab sinu mõtted endaga. Kas sellest inimesest saab pelgalt sinu austaja või areneb sellest tutvusest välja pikem romantiline suhe, see on antud juhul täielikult sinu otsustada.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade äss. Sinu teele kerkib võimalus, mida võiksid ära kasutada. Võta nüüd end kokku ja sea endale eesmärk, mille suunas hakkad liikuma. See annab sulle sihi ning motivatsiooni pingutada. Kui sind on vaevanud mured või probleemid, siis nüüd saad neist mõistuse jõule toetudes jagu. Suudad kaine pilguga vaadata ka neid situatsioone, mis varasemalt emotsioonid üle pea lõid.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnetega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi, kes paneb sinu kõhus liblikad lendlema.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide kuninganna. Sind ootab ees suurepärane periood, kus asjad liiguvad edasi stabiilselt ja rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas küllaltki hea potentsiaaliga aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kuninganna. Sa oled optimistlik ning hellitad lootusi millegi suurepärase saabumisest oma ellu. Kuna oled tundliku loomuga, siis haarad praegu eriti hästi kõiki väljastpoolt tulevaid signaale ja suudad lugeda märke, mida universum sulle saadab. Juhindu oma intuitsioonist ja sa ei pea pettuma. Peagi saad kuulda häid uudiseid, mis panevad sind rõõmustama ja põnevusega tulevikku vaatama.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade üheksa. Sa tunned end ebakindlalt ja seda eriti selle tõttu, et sa pole päris kindel, kus sa täpselt seisad ja millised on sinu väljavaated tulevikule. Ära süüdista kedagi teist, ei saatust ega end ümbritsevaid, oma olukorras, vaid katsu leida endas rahu. Kui suudad ka enda jaoks hirmutavas olukorras jääda rahulikuks ja leida midagi, mis sind rõõmustab, siis suudad vastu seista kõikidele muredele.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Sulle tundub, et oled sattunud väljapääsmatusse olukorda ning sul pole muud teha, kui situatsiooni ja asjaoludega leppida. Mõtle pisut järgi, kas see ikka on nii? Tegelikult on sul võimalus oma otsus teha ja soovi korral ka muutusi ellu viia, sest ainus, kes sind takistab, oled tegelikult sina ise, kui sa ei suuda võtta vastu konkreetseid otsuseid

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Loe ka. TAROSKOOP JUUNIKUUKS: Armastuse, töö ja tervis.

Nädala võtab kokku sauade kümme. Tunned end ärevalt, kuna sinu õlgadel on suurem koorem, kui kanda jaksad. Kas oled endale ise võtnud liigselt kohustusi või on teiste ootused sinule liiga suured? Igal juhul peaksid endale

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku erak. Tegeled nüüd tavalisest rohkem oma sisemaailma ja hinge teemadega. Juurdled eksistentsialistlike teemade üle ning proovid leida oma tõde. Võid olla enesessetõmbunud ning tunned, kuidas suhtlemine ja rahvarohked üritused sind väsitavad. Eelistad pigem olla oma pere seltsis või päris üksi iseenda mõtetega.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kümme. Sinu elus jääb üks etapp selja taha ja algab uus. Praegune aeg ei ole sulle kõige kergem, sest käimas on olulised ja suured muutused. Samas, need on vajalikud selleks, et saaksid edasi liikuda parema tuleviku suunas. Leia endas jõud ja sisemine tugevus, et need ajad üle elada. Juba varsti on sind ees ootamas lihtsam periood.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõdukus. Oled jõudnud teadmiseni, et mida parem suhe on sul iseendaga, seda lihtsamini ja harmoonilisemalt laabuvad ka kõik muud teemad sinu elus. Suudad oma ihade ja reaalsete vajaduste vahel leida tasakaalu ning see loob sinu jaoks soodsa pinnase kogu elu stabiliseerumiseks. Õpi nautima rahulikku perioodi oma elus ja sa näed, et sellel on oma võlud.

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille saad tellida SIIT või leiad selle suurematest raamatupoodidest!

Alkeemia taroskoop

Vaata ka:

henry co 3JFVNo4ukKQ unsplash

Nädala Hiina Horoskoop (26. veebruar – 3. märts 2024)

Rott (1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008) See nädal toob kaasa uusi võimalusi

love 2331486 960 720 576x560 1

Nädala armastuse horoskoop (26. veebruar – 3. märts 2024)

Jäär (21. märts – 19. aprill) Sellel nädalal on armastuse osas oodata kirglikke hetki. Kui

error: Sisu on kaitstud!