Wednesday , 19 June 2024
Giving birth to Life 1080x608 1 660x330 1

Nädala Sõnum: Esmaspäev, 27. mai 2024 – Pühapäev, 2. juuni 2024

Tänase nädala teema: Uued algused ja sisemine kasv

Üldine sõnum: Sellel nädalal on fookuses uued algused ja sisemine kasv. On aeg vabastada vanad harjumused ja mõttemustrid ning tervitada uusi võimalusi ja kogemusi. Ole avatud muutustele ja usalda, et kõik, mis juhtub, viib sind lähemale sinu elueesmärkidele ja unistustele.

Esmaspäev – Teisipäev:

Sõnum: Avatus uutele võimalustele

Nädala algus toob kaasa värske energia ja uued võimalused. Ole valmis astuma välja oma mugavustsoonist ja vastu võtma muutusi, mis võivad tunduda esialgu hirmutavad, kuid mis avavad sulle uusi ja põnevaid teid.

Nõuanne: Võta vastu kõik väljakutsed ja ole julge. Iga uus algus toob kaasa võimaluse kasvada ja õppida midagi uut.

Kolmapäev – Neljapäev:

Sõnum: Intuitsiooni kuulamine

Nädala keskel on oluline keskenduda oma sisemisele häälele ja intuitsioonile. Võta aega, et mõtiskleda oma soovide ja eesmärkide üle ning lase oma sisemisel tarkusel end juhtida.

Nõuanne: Leia vaikne hetk, et mediteerida ja kuulata oma südant. Usalda oma sisemist tarkust ja lase sel end juhatada õiges suunas.

Reede – Pühapäev:

Sõnum: Armastus ja tänulikkus

Nädala lõpus tuletatakse meelde armastuse ja tänulikkuse olulisust. Hinda ja naudi aega oma lähedastega, näita üles hoolivust ja tänulikkust kõige hea eest, mis su elus on.

Nõuanne: Näita oma armastust ja hoolivust väikeste tegude ja sõnadega. Ole tänulik kõigi õnnistuste eest, mis su elus on, ja jaga oma rõõmu teistega.

Üldine nõuanne nädalaks:

Sõnum: Tasakaal ja harmoonia

Selle nädala üldine teema on tasakaalu ja harmoonia leidmine. Oluline on leida tasakaal töö ja puhkeaja vahel ning hoolitseda oma vaimse ja füüsilise heaolu eest.

Nõuanne: Võta aega enda jaoks, leia tasakaal igapäevaste kohustuste ja puhkeaja vahel. Hoolitse oma keha ja vaimu eest, et tunda end tasakaalus ja rahulikuna.

Inspiratsioon: “Muudatused on uksed uutele võimalustele. Ole julge ja astu neist ustest sisse, usaldades, et iga uus algus toob kaasa kasvamise ja enesearengu.”

Soovin sulle imelisi uusi alguseid ja sisemist rahu täis nädalat!

Vaata ka:

53802136714 b38b2342e4 c

Transpordiameti hüdrograafid leidsid tundmatu laevavraki

Transpordiameti hüdrograafiaosakond avastas eelmisel nädalal Läänemerest Liivi lahest Ruhnu lähistelt uue senitundmatu laevavraki. Hüdrograafiaosakonna juhataja

USA aukonsulid 1

Välisminister Tsahkna USA aukonsulitele: olete oluline täiendus meie diplomaatilisele võrgustikule

Välisminister Margus Tsahkna kohtus täna, 19. juunil Eesti aukonsulitega Ameerika Ühendriikides, et tutvustada Eesti välispoliitika