Wednesday , 24 July 2024
Erakorralised uudised
Giving birth to Life 1080x608 1
www,minuaeg.com

Nädala Sõnum: Esmaspäev 24.06 – Pühapäev 30.06.2024

Esmaspäev, 24. juuni 2024: Sõnum: Alusta uut algust. Tänane päev on ideaalne uute alguste ja projektide alustamiseks. Vana energia on muutumas ja avaneb ruum uutele võimalustele. Usalda oma võimeid ja ole valmis astuma samme, mis viivad sind lähemale oma eesmärkidele.

Teisipäev, 25. juuni 2024: Sõnum: Hoolitse enda eest. Täna keskendu enesehooldusele ja heaolule. Kuula oma keha ja meelt, ning anna endale luba puhata ja taastuda. Tee midagi, mis toob sulle rõõmu ja rahu, olgu see meditatsioon, jalutuskäik looduses või lemmikraamatu lugemine.

Kolmapäev, 26. juuni 2024: Sõnum: Jaga oma rõõmu. Jaga oma positiivset energiat ja rõõmu teistega. Väikesed teod nagu naeratus, lahked sõnad või abistav käsi võivad tuua suurimaid muutusi kellegi päevas. Ole valguseks teistele ja naudi sotsiaalset suhtlust.

Neljapäev, 27. juuni 2024: Sõnum: Keskendu oma unistustele. Täna on hea aeg keskenduda oma unistustele ja visioonidele. Visualiseeri oma eesmärke ja astu samme nende saavutamiseks. Usu, et suudad saavutada kõike, mida südamest soovid, ja tööta järjekindlalt oma unistuste nimel.

Reede, 28. juuni 2024: Sõnum: Ole avatud muutustele. Muutused võivad olla hirmutavad, kuid need toovad tihti kaasa uusi võimalusi ja kasvu. Ole avatud uutele kogemustele ja võimalustele, mis võivad su teele tulla. Usu, et muutused toovad positiivset energiat sinu ellu.

Laupäev, 29. juuni 2024: Sõnum: Lase lahti, mis sind enam ei teeni. Täna on hea päev vabastada end vanadest mustritest ja harjumustest, mis sind enam ei teeni. Tee ruumi uuele energiale, lastes lahti negatiivsetest mõtetest ja emotsioonidest. Andesta endale ja teistele, ning liigu edasi kergema südamega.

Pühapäev, 30. juuni 2024: Sõnum: Naudi hetke. Täna tuletatakse meelde, kui oluline on elada hetkes. Naudi lihtsaid rõõme ja ole tänulik kõige eest, mis sul on. Ole kohal siin ja praegu, ning leia rahu ja rõõmu hetke ilust.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Valitsus andis Riigikogu ees ametivande

Valitsus andis täna Riigikogu ees ametivande ja astus ametisse. Suulise ametivande andis peaminister Kristen Michal

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Transpordiameti ja Politsei- ja Piirivalveameti Pärnu jõe ühisreid tuvastas mitmeid rikkumisi

Transpordiameti väikelaevade üksuse inspektorid tegid koos Politsei- ja Piirivalveameti veepatrulliga eelmisel laupäeval Pärnu jõel ühisreidi