Erakorralised uudised
ingel

Nädala inglisõnum 18.12 – 24.12.2023

“Sel nädalal toob universumi energia kaasa võimaluse enesearenguks ja sisemiseks kasvuks. Inglid julgustavad sind kuulama oma südame häält ja järgima oma intuitsiooni. See on aeg, mil pead usaldama oma sisetunnet ja olema avatud juhatusele, mida inglid sulle pakuvad.

Keskendu positiivsusele ja ole tänulik kõigi oma õnnistuste eest. See aitab luua veelgi rohkem positiivsust ja küllust sinu ellu. Inglid meenutavad sulle, et iga kogemus, olgu see hea või keeruline, on võimalus õppida ja kasvada. Ära karda silmitsi seista oma hirmude ja ebakindlustega. Inglid on sinuga, toetamas ja juhatamas sind läbi kõikide väljakutsete.

Samuti on see aeg jagada armastust ja valgust teistega. Sinu sõbralikud sõnad ja teod võivad olla just see, mida keegi teine vajab. Olge lahke ja mõistev nii enda kui ka teiste suhtes.

Lõpetuseks, võta aega iseenda jaoks. Luba endale hetki vaikuses ja rahus, et ühenduda oma kõrgema minaga ja inglitega. See aitab sul saada selgust ja rahu selles kiiresti muutuvas maailmas.

Pidage meeles, et inglid on alati sinuga, juhatamas ja toetamas sind igal sammul. Usalda nende juhatust ja ole avatud märkidele ja sõnumitele, mida nad sulle saadavad.”

See sõnum on mõeldud juhendamiseks ja inspiratsiooniks, pakkudes sulle tuge ja julgustust eelseisvaks nädalaks. Igaüks võib sellest sõnumist leida oma isikliku tähenduse, mis resoneerib tema eluga.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Aasta Suurpereks Valiti Nõost Pärit Perekond Saviir

Tänavu valiti aasta suurpereks Nõost pärit perekond Saviir, kus kasvab viis poissi. Tiitli nimel konkureeris

DALL·E 2023 12 06 12.04.02 A vibrant and mystical collage representing the abundance in December 2023 for six zodiac signs Sagittarius Capricorn Aquarius Pisces Aries and

2 Sodiaagimärki,kes Kõige Tõenäolisemalt Kogevad Küllust esmaspäeval 20 mai 2024

Sõnn (20. aprill – 20. mai) Sõnnidel on täna suurepärased võimalused kogeda küllust ja õitsengut.