Wednesday , 24 July 2024
Erakorralised uudised
photo 1572968621344 5b20c1f2155c

Nädala Ingli Sõnum: Esmaspäev 8.04 – Pühapäev 14.04.2024

Usalda oma intuitsiooni: Sellel nädalal kutsuvad inglid sind usaldama oma sisemist häält ja järgima oma südame kutset. Sa oled võimeline tegema õigeid otsuseid, kui oled oma intuitsiooniga ühenduses.

Ole avatud uutele võimalustele: Inglid julgustavad sind olema avatud uutele võimalustele, mis võivad sinu ellu tulla. Ära karda astuda mugavustsoonist välja ja proovida uusi asju.

Keskendu positiivsele: Inglid tuletavad sulle meelde, et sinu mõtted ja sõnad loovad sinu reaalsust. Keskendu positiivsetele mõtetele ja tunnetele ning meelita oma ellu häid asju.

Aita teisi: Inglid kutsuvad sind aitama teisi ja tegema maailma paremaks paigaks. Isegi väikesed heateod võivad avaldada suurt mõju.

Ole tänulik: Inglid tuletavad sulle meelde, et sul on palju, mille eest olla tänulik. Võta aega, et hinnata kõiki õnnistusi oma elus.

Nädala kinnitus: “Ma olen avatud uutele võimalustele ja usaldan oma intuitsiooni, et teha õigeid otsuseid. Ma keskendun positiivsele ja aitan teisi. Ma olen tänulik kõigi õnnistuste eest oma elus.”

Lisaks:

  • Pööra tähelepanu märkidele ja sünkroonidele, mis sinu ellu ilmuvad. Inglid suhtlevad sinuga sageli märkide ja sümbolite kaudu.
  • Veeda aega looduses. Loodus on suurepärane koht, kus ühenduda inglite ja oma vaimse juhiga.
  • Mediteeri või palveta. Meditatsioon ja palve aitavad sul luua sügavama ühenduse oma inglite ja vaimse juhiga.

Inglid on alati sinu lähedal ja tahavad sind aidata. Palu neilt abi ja juhatust, kui seda vajad.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Valitsus andis Riigikogu ees ametivande

Valitsus andis täna Riigikogu ees ametivande ja astus ametisse. Suulise ametivande andis peaminister Kristen Michal

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Transpordiameti ja Politsei- ja Piirivalveameti Pärnu jõe ühisreid tuvastas mitmeid rikkumisi

Transpordiameti väikelaevade üksuse inspektorid tegid koos Politsei- ja Piirivalveameti veepatrulliga eelmisel laupäeval Pärnu jõel ühisreidi