Horoskoop

Nädala horoskoop – Esmaspäev 15.08 – Pühapäev 21.08.2022

Jäär

Jäära jaoks kannab esmaspäev väga kasulikke mõjusid. Seda nii tööl kui ka kodus. Jäär on energiline ja rõõmsameelne, arukas ning hea suhetekorraldaja. Ta avab vaevata ka keerulisi vestlusteemasid ning oskab lõpetada konflikte nii, et kõigil osalistel on kergem ja parem tunne.

Seevastu teisipäeval vajab Jäär aega ja ruumi, et omaenda tööasjad võimalikult edukalt toimima saada. Ta on tööle pühendunud ega soovi tegeleda kõrvaliste küsimustega. See on ka väga hea päev tööandjaga suhtlemiseks – näiteks kui Jäär vajab paremaid töötingimusi või kõrgemat palka.
Neljapäeval on Jäär puhas kingitus kõigile, kellega ta kokku puutub. Tema lahkusest ja abivalmidusest võiks lausa lugusid jutustada ning tema tarkus ei jää neile omadustele põrmugi alla. Tarkust ilmutab ta muide igal tasandil – nii oskuste ja üldteadmiste mõttes kui ka sügava hingehariduse ja südameheaduse mõttes. Temaga suhtlemine teeb rõõmu, toodab imetlust ning paneb Jäärast kõvasti lugu pidama.

Läbi kogu nädala meeldib Jäärale väga oma lähedastega koos tegutseda. Ilusast suvelõpust soovitakse võtta veel võimalikult palju naudinguid ja rõõme.

Sõnn

Nädal leiab Sõnni eest väga heatujulisena. Ta on valmis palju ette võtma ja seiklustes osalema. Lapsevanemad on mõnusaks kaaslaseks oma võsukes(t)ele ning pole ka välistatud, et plaani võetakse perelisa.

Üksildane Sõnn võiks läbi töönädala palju seltskonnas käia, sest uued suhted sõlmuvad kergesti ning kujunevad meeldivateks.
Kuigi nädal tervikuna on igati tore, eristub sellest teisipäev, mil elu Sõnnile mingi silmatorkavalt meeldiva sõnumi toob. Sõnn loob ja saab häid uudiseid nii oma ametikohal kui ka kodus. Isegi väga lihtsad ühised ettevõtmised tekitavad mõnusa kokkukuulumise tunde.

Neljapäev võib Sõnnile kaasa tuua pisut olmelisi probleeme, mis vajavad juba hommikutundidel tegelemist. Sealt edasi on tööl kiire, kuid see sobib Sõnnile hästi, sest tal on väga palju häid mõtteid. Neid asub ta kiiresti jagama ja teostama ning selle päeva seemned kukuvad kindlasti viljakasse mulda. Päev kujuneb väga tempokaks ning õhtul võib Sõnn olla küllalt väsinud ning vajada puhkust. Hea raamat või film taastab emotsionaalse tasakaalu kõige paremini. Seda võib vaja minna ka nädalavahetusel.

Kaksikud

Kui Kaksikutel on olnud mingeid reisiplaane või muid kodust veidi eemal olevaid ettevõtmisi, siis algav nädal on nende elluviimiseks eriti soodne. Kõik õnnestub väga hästi ning Kaksikud kohtavad oma teedel mitmeid inimesi, kelle tarkus ja elukogemus ka nende endi jaoks midagi kasulikku kaasa toob.

Üldse on Kaksikutel sel nädalal suhtlemine ühtaegu nii meeldiv kui ka tulus. Seltskonda minek ning inimestele naeratamine ja nendega vestlusesse astumine on nüüd väga arukas tegevus.

Reedel tuleks Kaksikutel pisut tempot vähendada. Eriti kehtib see liikluse kohta, kuid veidi rahulikumast suhtumisest võib olla kasu ka tööasjus ning perekonnaelus. Kui Kaksikud võtavad sel päeval motoks, et tark ei torma, õnnestub kõik paremini.
Eriti hästi lähebki Kaksikutel sel päeval tööl. Mida suurem on nende iseseisvuse määr ning mida enam on õigust otsuseid vastu võtta, seda edukam ollakse. Parimaid tulemusi saavutavad ettevõtjatest Kaksikud.

Pühapäeva võiksid Kaksikud pühendada puhkamisele, et jõuvarusid taastada ning uuele nädalale taas reipa energiaga vastu astuda.

Vähk

Nädala esimeses pooles teeb Vähk kõvasti tööd ning tunneb iseenda ja tehtava üle suurt uhkust. Lisaks moraalse rahulolu saavutamisele õnnestub tal ilmselt ka oma sissetulekuid suurendada. See viimane eeldab küll päris korralikku psühholoogilist pingutust, kuid mäng väärib kindlasti küünlaid.

Kui Vähil on käsil mingeid kinnisvaraga seotud tehinguid, siis nende jaoks on soodsaimaid päevad esmaspäev ja teisipäev. Kindlad kokkulepped tuleks vormistada ka notari juures. Eriti kasulikuks osutavad Vähile müügitehingud, ostude puhul on tal sel nädalal kerge oht emotsionaalsetel põhjustel liiga kallist hinda maksta.
Instinktiivselt tunnetab nii mõnigi Vähk, et ta soovib luua või suurendada nn meelerahufondi – panna raha kõrvale selleks, et olla valmis erinevateks elumuutusteks. Sisetunnet tasub uskuda, sest peatselt võib suurem rahavaru Vähile tõesti suurt rõõmu teha.

Pühapäev Vähile eriti ei meeldi. Energiat on vähe, enesetunne pole kiita ning tuju kipub vajuma nullist allapoole. Vähk võib teha katseid oma meeleolu kas kõrtsi või kaupluste abil parandada, kuid nii üks kui ka teine katsetus on määratud juba eos läbi kukkuma. Palju enam tooks kasu kiire kõnd vabasse loodusesse, ujumine-suplemine ning elul lihtsalt voolata laskmine.

Lõvi

Armastus ja peresuhted on Lõvi jaoks sel nädalal ääretult olulised ning mängivad tema mõttemaailmas kõige olulisemat rolli.

Esmaspäevane Lõvi on rõõmsas hoos. Tal on väga palju energiat, tema tuju on suurepärane ning kõik, mida ta teeb, läheb väga hästi korda.

Kui Lõvi eraelus on mingeid keerukaid nüansse või lahtirääkimata probleeme, võiks need samuti esmaspäeval jutuks võtta – kõik kulgeb veelgi paremini kui plaanitud ning avatud suhtumine toob kaasa häid tulemusi.

Neljapäeval on Lõvi nagu loteriivõit – ta toob õnne kõigile, kes temaga kokku puutuvad. Esmajoones imetlevad teda tema lähedased, ent kohtumine Lõviga võib kujuneda väga oluliseks ka kellelegi, kes teda varem ei tundnudki, kuid kelle elus Lõvi mõne väikese liigutusega olulist rolli hakkab mängima.
Läbi nädala tunneb Lõvi hinges soovi kusagile kaugemale reisida. Siiski on tal endal sellele mitmeid objektiivseid ja temast mitte kuigi palju sõltuvaid vastuväiteid, nii et tõenäoliselt piirdub Lõvi kaugematest kohtadest unistamisega ning võtab ette väikesi toredaid avastusretki kodule lähemates piirkondades.

Neitsi

Teisipäeval on Neitsi väga rõõmsameelne ning paistab silma erakordselt hea organiseerimisoskusega. Kõik, millega ta tegeleb, edeneb suisa erakordselt hästi! Kui teda keegi parajasti kusagil ei oota, võib ta hiliste tundideni tööle jääda, sest tal on palju energiat ja inspiratsiooni. Kui aga Neitsi kiirustab koju oma lähedaste juurde, tundub ka seal, et ta on kaasa toonud sahmaka värskeid mõtteid ning eluõnne haldjatolmu.

Järgnevadki päevad on kiired ja toredad. Siiski võib Neitsi neljapäeva õhtul muutuda väga kriitiliseks ning sellega kedagi oma lähedastest solvata. Tasub aga teada, et pahameel ei kesta kaua ning parim ravim selle vastu on Neitsi natukeseks ajaks lahkelt rahule jätta – mõne oma
lemmikhobiga tegelemine aitab tal end peatselt taas tasakaalu saada. Hea on ka, kui keegi lähedastest Neitsit julgustab, et tegelikult on ta materiaalselt igati heal järjel ega pea muretsema.

Pühapäeval võib Neitsi tunda end nostalgiliselt ja veidi väsinuna. Tal on palju mälestusi ning ta tunneb soovi neile keskenduda. Ja miks mitte – neist võib välja kasvada nii mõnigi kasulik idee ka praegusesse aega.

Kaalud

Kaalude jaoks algab nädal igati meeldivalt ning liigub samas tuules ka edasi. Kohe esmaspäeval tervitab maailm Kaalusid mingi toreda ettevõtmise, armastava komplimendi või muu ilusaga. Plaanid, mida Kaalud nüüd teevad, lähevad käiku veel parematena, kui lootagi on julgetud. Eriti kehtib see eraelu ja flirtimise kohta, aga ka töös ja rahaasjades saadab Kaalusid märgatav edu.

Tegelikult piisab tööküsimustes sellestki, kui Kaalude märgis sündinu lihtsalt kõik vajaliku ära teeb. Tema hinges miilab praegu vabadusiha ning ta soovib võimalikult palju ringi seigelda, oma lähedastega koos olla, armastada ja ilu nautida.
Just sellistele tegevustele võiksidki Kaalud sel nädalal peamiselt keskenduda. Kõige rohkem lahedaid seiklusi mahub perioodi esmaspäevast neljapäevani. Siis võiksid Kaalud kindlasti osaleda erinevatel seltskondlikel üritustel – lisaks heale tujule naasevad nad sealt tihtilugu ka mõne ametialaselt kasuliku kokkuleppega. Viimast eriti veel siis, kui nende töö on seotud meelelahutusmaailma või loometööga. Viimaste hulka liigitavad Kaalud kõhklemata ka suhtlemise.

Skorpion

Skorpioni jaoks algab nüüd vägagi võimas ja edukas nädal. Praktiliselt kõik see, millega ta on varem tegelenud, muutub nüüd aluseks, millele toetudes tiibu sirutada ning võimas lennukaar välja võtta.

Kui Skorpion viitsib lisaks edu ja õnne nautimisele ka ise töiseid pingutusi teha, siis annab praegune periood talle väga hea positsiooni ettevõtmisteks, mis talle veel kaua nii tuntust kui ka head sissetulekut loovad.
Kui Skorpion on tundnud soovi teha oma elus mingeid muudatusi, siis on nendeks just nüüd väga hea aeg. Seda sõltumata sellest, kas muutused on seotud tema tervise või vaimsuse, tööasjade või isiklike suhetega. Võimalik on end ka üleni nii-öelda ümber programmeerida ning astuda kogu oma edasisele elule vastu senisest oluliselt edukamana.

Tuleb aga märkida, et mitte kõik ei ela Skorpioni nähtavatele edusammudele kaasa võrdse vaimustusega. Nii sel kui ka järgmisel nädalal võib ta kokku puutuda salajase kadestamisega. Keegi üritab hoida teda endistes raamides ning takistada tema uhket lendutõusu. Õnneks on Skorpionis piisavalt tarkust ja jõudu, et sellistel kadetsejatel mitte end omavalitud teelt kõrvalekallutada lasta.

Ambur

Amburi jaoks algab nädal igati rõõmsal lainel. Esmaspäevast neljapäevani on ta eriti lahke ja seltsiv, olles tõeline kingitus oma pereliikmetele.

Ka armuasjus on see suurepärane aeg ning eriti üksildase Amburi elu võib praegu väga muutuda. Kõige üllatusterohkemaks päevaks kujuneb teisipäev. Igaks juhuks aga tuleb teisipäevases suhtlemises meeles pidada seda, et Ambur säilitaks igas olukorras professionaalse käitumise.

Reeglina pole seda siiski vaja Amburitele meelde tuletada. Kuna aeg on küllalt heitlik, juhtub märksa sagedamini, et teised soovivad pigem toetuda Amburi selgele mõistusele ning sisemisele rahule.
Kui Ambur on sel aastal korduvalt tundnud, et tema sissetulekud on liiga väikesed, siis nüüd hakkavad ka rahavankri rattad paremini veerema. Muidugi eeldab see täiendavat tööd ja pingutamist, ent Ambur teeb seda suure rõõmuga.

Kõige edukamad on praegu need Amburid, kes töötavad alal, mille nad ise on endale valinud. Siis avalduvad tema isiklikud tugevused kõige jõulisemalt, lisaks aga leiab ta mitmeid võimalusi oma hingeheaduse väljendamiseks.

Kaljukits

Algav nädal pakub võimalusi olulisteks kohtumisteks ning tähtsateks vestlusteks. Nende käigus võetakse vastu otsuseid, mis muudavad Kaljukitse ja ka temaga seotud inimeste või organisatsioonide elu paremaks.

Kaljukitse jaoks tekib mitmeid uusi võimalusi oma tegevusi arukalt planeerida. Tema ellu tekib rohkem tasakaalu –võimalusi tööd ja pereelu mugavamalt korraldada ning oma tööpanuse eest senisest rohkem nii raha kui ka muid hüvesid saada. Parim päev sellealasteks läbirääkimisteks on teisipäev. Kaljukits oskab siis eriti hästi viidata, kui palju kasu temast tema ametipostil on.
Reedel tõstab Kaljukits oma autoriteeti veelgi. Temast võib kujuneda mentor ja nõuandja – olgu siis ametlikul või mitteametlikul tasandil. Kui Kaljukitsel on vaja maha pidada mõni oluline vestlus, olgu siis tööl või kodus, siis reede on selleks igati sobiv. Tõsi küll, mõnikord võib Kaljukits oma suhetes ka pisut liiga hoogu minna ning nii võib partneril tekkida tunne, et tema arvamust ei võeta piisavalt kuulda. Kui midagi sellist tundub õhus olevat, võiks Kaljukits leida eneses jõudu ausaks vabanduseks, sest tegelikult tahab ta oma lähedastele vaid parimat.

Pühapäeval võib Kaljukits end oma elus ja praeguses positsioonis veidi ebakindlana tunda ning see võib teda muuta kurvaks või pahaseks. Õnneks läheb see meeleolu küllalt ruttu üle.

Veevalaja

Veevalaja tunneb nädala algul, et praegune aeg sobib talle märksa paremini kui mitmed vahepealsed.

Kohutusetundliku ja töökana on ta valmis ka maailmale hoogsalt tagasi panustama. Eriti teisipäev kujuneb kiireks ja tõhusaks tööpäevaks – esmaspäeval on ta jõudnud elu kergemalt võtta ja rõõmu tunda, kolmapäevaks võivad aga mitmeid olulised tööd juba valmis tehtud olla.

Neljapäevgi kulgeb kiirelt ja tegusalt, kuid selle päeva õhtuks võib Veevalaja olla juba päris väsinud. Natuke hellust, oma aega ning näiteks heasse raamatusse süüvimine aitavad tal taas eneses tasakaalu leida. Oma lähedastele võib ta sel õhtul ka veidi teravamalt nähvata, kuid kui sellele tähelepanu ei pöörata ning lastakse tal lihtsalt puhata, siis hajub paha tuju kiiresti.
Nädalavahetuse saabudes võiks Veevalaja end ümbritseda just selliste tegevuste ja meelelahutustega, mis talle kõige rohkem rõõmu valmistavad. Kuna ümbritsevas foonis on nii mõndagi, mis võib tema tuju rikkuda, oleks parem süüvida oma lemmikmõtete ja -tegevuste maailma.

Nädala üheks märksõnaks on ka suhete parandamine. Kui Veevalajal on oma suhetes rääkimata jutte, võiks neile nüüd keskenduda.

Kalad

Kalade jaoks võib algav nädal kujuneda mõneti keeruliseks. Otseselt pole selles märgis sündinul ühtegi probleemi, ent ometi juhtub üha ja üha midagi, mis tema teele takistusi ette veeretab. Need ei pruugi olla suured asjad, kuid need löövad segamini Kalade hoolikalt paika timmitud päevaplaani ning nii võivad Kalad ilma jääda millestki, mille nad on enesele eelnevalt eesmärgiks seadnud. Tüüpiliseks takistuseks on näiteks plaanitust tublisti pikemaks veinivad telefonikõned, kus Kaladelt oodatakse kaasa elamist ja empaatilist toetust mõnele sõbrale-tuttavale, kes on haige või muul viisil elurataste vahele jäänud. Kaladel võib küll olla nii mõnigi asjalik plaan, mida nad eelnevalt teha on tahtnud, kuid loomupärane viisakus ja empaatia sunnib teda oma vajadusi tagaplaanile jätma.
Nädala kõige keerulisemaks päevaks kujuneb ilmselt pühapäev. Nii mõnedki Kalade märgis sündinud võivad igavuse ja sisemise tühjustunde peletamiseks minna näiteks kaubanduskeskusesse hängima. See aga ei too kaasa muud, kui vaid tõdemuse, et tühjaks sai ka rahakott, aga loodetud emotsionaalne efekt jäi sootuks saabumata. Palju parem on pöörata pilk aeda või loodusesse – kaldale loksuv või kallaste vahel voolav vesi mõjub Kalade tunnetele märksa elavdavamalt.

Jaga
Back to top button