Sunday , 16 January 2022
horoskoop

Nädala horoskoop 6 detsember – 12 detsember 2021

JÄÄR 21. märts – 19. aprill
Sel nädalal võib Jäär sattuda üsna segadusse. Võib tunduda, et mõned toredad ideed ja visioonid, mis tal olid, kaotavad sootuks suuna ja jõu. Võibolla ta tahab avaldada teistele midagi olulist, aga miski tuleb vahele, nii et tema sõnum ei jõua kohale. Sel nädalal on oht, et Jäär suunab liiga palju energiat millessegi, mis ei ole määratud õnnestuma (hetkel). Hea on see, et Jääral energiat praegu jätkub. Nädala teises pooles võib leida aset karjääriga seotud oluline sündmus.

SÕNN 20. aprill – 20. mai
Sõnni partner võib see nädal kuidagi füüsiliselt üle pingutada või siis utsitab Sõnni liialt palju tegema. Hea, kui olete koos aktiivsed, ent püsige mõistlikkuse piires. Sõnn olgu ka ettevaatlik sõprade ja muude inimgruppide mõjutuste ja soovituste osas – praegu paistab, et nad võivad juhtida sind eksiteele. Kõik ei ole nii, nagu nad räägivad. Usalda oma vaistu ja iseennast ning ära anna oma jõudu mingile inimgrupile ära. Nädala teises pooles võib toimuda suurem muutus seoses sellega, mida pead tõeks ja mida usud.

KAKSIKUD 21. mai – 21. juuni
Sel nädalal on partnerid nii eraelus kui töös sinuga ebaselged – võimalikud on suured arusaamatused või õhulosside ehitamine, mis ei vii reaalsete tulemusteni. Paraku on ka oht, et keegi õõnestab su autoriteeti või reputatsiooni. Hoia see nädal suhtlemine võimalikult lihtsa ja selgena, need seisud lähevad mööda. Igasugused olulised plaanid ja kokkulepped hoia muuks ajaks. Nädala teises pooles võid elada läbi emotsionaalse intensiivse kogemuse, tunded kellegi vastu võivad lõplikult kaduda või taas ärgata.

VÄHK 22. juuni – 22. juuli

Vähil on see nädal kohe eriti tugev igatsus füüsilise intiimsuse järele, seksuaalenergia on väga stimuleeritud. Tööl on aga palju segadust, Vähk ei suuda hästi tööle keskenduda. See võib omakorda põhjustada liigset stressi ja isegi terviseprobleeme. Vähk võib tunda, et töö on tema eraelul ja ka isiklikul loovusel ees ning ta võib tahta tööst kõrvale hiilida. Nädala teises pooles lahvatavad Vähis väga intensiivsed emotsioonid – keegi kas äratab temas väga sügavad tunded või väljendab neid tundeid hoopis Vähi vastu.

LÕVI 23. juuli – 22. august
Lõvi võib saada see nädal väga suurt inspiratsiooni seoses mingi oma loova tööga või ka lihtsalt millegagi, mis on tal südames. Ent praegu tekkivad visioonid ei ole suure tõenäosusega teostatavad – unistada võib, aga sel nädalal on raskem tegeleda praktilise poolega. Kui Lõvi üritab nüüd koos partneriga kodus mingit suuremat remonti või ümberkujundust teha, siis see ei pruugi hästi õnnestuda – pigem lükata projekt veidi edasi. Nädalalõpp toob kaasa intensiivse kogemuse töö juures.

NEITSI 23. august – 22. september
Neitsi võib kogeda sel nädalal mingit võltslootust ja sellele järgnevat pettumust seoses oma koduga. On ka võimalik, et mingi väline tegur põhjustab Neitsis selle pettumise ja endine kodu ei ole Neitsi jaoks enam mugav. Mingi olukord (mitte otseselt kaotus või häving) tekitab Neitsis tunde, et ta on oma juurtest ja turvatundest lahti rebitud. Vaata, kas olukord ülejärgmisel nädala paraneb või mitte. Suure tõenäosusega on Neitsil vaja mõelda uuele kodule. Nädalalõpp toob aga sügava romantilise kogemuse ja rasestumine on eriliselt soositud.

KAALUD 23. september – 23. oktoober

Kaaludel võib tulla sel nädalal tööalaselt mitmeid veidraid suhtlusi ja segaseid signaale, kus informatsioon on tema eest varjatud või moonutatud. Võibolla saadakse teineteisest lihtsalt valesti aru. Detailidest rääkimine ja millegi täpne planeerimine ei ole üldse soositud – püüa sel nädalal kõiki selliseid tegevusi vältida. Unistada ja visioone luua võib küll, aga on tõenäoline, et üsna kiiresti selgub, et ühel või teisel põhjusel neid sellisel kujul realiseerida ei saa. Nädalalõpp toob sügava emotsionaalse kogemuse kodus (või seoses perega).
SKORPION 24. oktoober – 21. november
Skorpion võib kogeda see nädal rahalisi probleeme, nimelt võib raha millegi peale lihtsalt kaduma minna. Kellel on hasartmängude või õnnemängude sõltuvus, võivad nende seisude all eriti palju kannatada. Võib ka olla, et Skorpion lubab endale mingeid naudinguid või rõõme, kuid lõpuks toob see talle suuremaid kulusid, kui ta arvas. Seega, ettevaatust raha kulutamisega! Ka investeerida sel nädalal ei tasuks. Nädala lõpus võib Skorpion saada armastuskirja või sõnalise armastusavalduse – ta võib ka ise oma tugevaid tundeid ja emotsioone väga verbaalselt väljendada.

AMBUR 22. november – 21. detsember
Ambur võib sel nädalal kogeda, et läheb justkui profiilist välja – teeb midagi iseenda kohta tavatut. Tal võib tekkida ka segadus, et kes ta siis täpselt on. See on kõik ajutine Neptuuni hägune pilv. Ambur on praegu ümbritsevate mõjutuste ja energiate suhtes tundlikum ning võib seetõttu midagi tunda, teha või kogeda, mis talle muidu omane ei ole. Sellepärast võib ta väljendada end ebaselgemalt või kaootilisemalt kui tavaliselt. Nädalalõpus võib Ambur saada sügava kogemuse seoses oma väärtuse tunnetamisega, see võib väljenduda materiaalselt ka läbi mingi rahalise muutuse tema elus.

KALJUKITS 22. detsember – 19. jaanuar
Alateadvuses keerlevad mõtted ja vanad mustrid mõjutavad sel nädalal päris tugevalt Kaljukitse igapäevast suhtlemist ja infovahetust. Ta võib saada asjadest hoopis teistmoodi aru kui teised ning tal võib olla keerulisem selget ja konkreetset vestlust pidada. Sõnad avavad justkui müstilised keerdkäigud tema sisemaailmas, millest teistel pole õrna aimugi. Suurim ülesanne sel nädalal on sinna labürinti mitte ära eksida. Nädalalõpp toob aga emotsionaalse kogemuse, mille käigus Kaljukits võib leida uuesti kontakti oma südame ja enesearmastusega.
VEEVALAJA 20. jaanuar – 18. veebruar
Inimgrupid, kellega Veevalaja suhtleb, on kuidagi vastuolus tema spirituaalsete ja hingeliste väärtustega või siis lihtsalt ei mõista teda. Veevalaja kogeb seda sel nädalal mitu korda. Võibolla esitavad need inimesed väljakutse Veevalaja väärtustele. Aga tegelikult võib asi olla lihtsalt arusaamatuses, mis järgnevatel nädalatel lahtub. Praegu tekkivad ideed ja visioonid seoses oma sissetuleku kasvatamisega ei kanna ilmselt vilja. Nädalalõpus võib Veevalaja saada intensiivse romantilise kogemuse kellegi salapärasega, kes soovib jääda varju. Või juhtub see vaid unenäos.

KALAD 19. veebruar – 20. märts
Kalad tunneb see nädal, et ei ole ümbritsevate trendide ja vooludega kooskõlas – see, kuidas teised asju ajavad, justkui ei sobi talle. Ta kogeb segadust seoses oma karjääri ja üldise elusuunaga – kas see, kes ta tegelikult on, sobib kokku selle eluteega, mida ta endale ette on kujutanud? Las see Neptuuni pilv hõljub üle pea, praegu ongi keeruline asju selgelt näha. Võib ka juhtuda, et mõned tema isikuomadused saboteerivad sel nädalal tööd. Ent nädalalõpp toob emotsionaalselt lähendava kogemuse sõpradega. Kaladel võib tekkida uus unistus, visioon, ideaal, mille suunas liikuda.

Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horosakoop – Kolmapäev 12 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna loominguliselt aktiivsem, kui tavaliselt. Hea aeg oma …

horoscope 2

Nädala horoskoop – Esmaspäev 10 jaanuar – Pühapäev 16 jaanuar 2022 aasta

JÄÄR (21. märts – 20. aprill) Uue Kuu mõjutust saavad Jäärad tunda tugevamalt oma karjääriga …

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 9 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Teie eneseväljendus on täna tunduvalt värvikam, kui tavaliselt. Suudate …

watch g66fda0174 640

SUUR Tervisehoroskoop, igale tähemärgile!

JÄÄR Üldises plaanis on Sinu tervis küllaltki hea. Kipud ennast kõikide asjade juures üle pingutama, …