Esmaspäev , 4 detsember 2023
spring break 2019 2

Nädala horoskoop 25.09 – 1.10.2023

Jäär

Jäärade jaoks on see nädal hea aeg, et keskenduda oma karjäärile ja eesmärkidele. Oled motiveeritud ja valmis töötama kõvasti, et saavutada oma soove. Samuti on see hea aeg, et luua uusi suhteid ja kontakte.

Sõnn

Sõnnide jaoks on see nädal hea aeg, et keskenduda oma isiklikule elule ja suhetele. Oled emotsionaalselt avatud ja valmis jagama oma tundeid teistega. Samuti on see hea aeg, et puhata ja lõõgastuda.

Kaksikud

Kaksikute jaoks on see nädal hea aeg, et reisida ja uusi kogemusi otsida. Oled avatud uutele võimalustele ja valmis proovima midagi uut. Samuti on see hea aeg, et õppida uusi asju ja laiendada oma silmaringi.

Vähk

Vähkide jaoks on see nädal hea aeg, et keskenduda oma kodule ja perele. Oled emotsionaalselt stabiilne ja valmis pakkuma oma lähedastele tuge. Samuti on see hea aeg, et tegeleda loominguliste projektidega.

Lõvi

Lõvide jaoks on see nädal hea aeg, et särada ja olla tähelepanu keskpunktis. Oled enesekindel ja valmis võtma juhtpositsiooni. Samuti on see hea aeg, et nautida elu ja lõbutseda.

Neitsi

Neitsid on see nädal eriti praktilised ja pragmaatilised. Oled keskendunud oma eesmärkidele ja valmis töötama kõvasti, et neid saavutada. Samuti on see hea aeg, et tegeleda oma tervise ja heaoluga.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Teisipäev 5 detsember 2023

Neitsi (23. august – 22. september) Kaart: ErakTõlgendus: See on hea aeg sisemiseks peegelduseks ja

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 5 detsember 2023

Neitsi Teisipäev on hea päev oma tervise eest hoolitsemiseks. Võid teha trenni, süüa tervislikult või

error: Sisu on kaitstud!