Erakorralised uudised
spring break 2019 2

Nädala horoskoop 25.09 – 1.10.2023

Jäär

Jäärade jaoks on see nädal hea aeg, et keskenduda oma karjäärile ja eesmärkidele. Oled motiveeritud ja valmis töötama kõvasti, et saavutada oma soove. Samuti on see hea aeg, et luua uusi suhteid ja kontakte.

Sõnn

Sõnnide jaoks on see nädal hea aeg, et keskenduda oma isiklikule elule ja suhetele. Oled emotsionaalselt avatud ja valmis jagama oma tundeid teistega. Samuti on see hea aeg, et puhata ja lõõgastuda.

Kaksikud

Kaksikute jaoks on see nädal hea aeg, et reisida ja uusi kogemusi otsida. Oled avatud uutele võimalustele ja valmis proovima midagi uut. Samuti on see hea aeg, et õppida uusi asju ja laiendada oma silmaringi.

Vähk

Vähkide jaoks on see nädal hea aeg, et keskenduda oma kodule ja perele. Oled emotsionaalselt stabiilne ja valmis pakkuma oma lähedastele tuge. Samuti on see hea aeg, et tegeleda loominguliste projektidega.

Lõvi

Lõvide jaoks on see nädal hea aeg, et särada ja olla tähelepanu keskpunktis. Oled enesekindel ja valmis võtma juhtpositsiooni. Samuti on see hea aeg, et nautida elu ja lõbutseda.

Neitsi

Neitsid on see nädal eriti praktilised ja pragmaatilised. Oled keskendunud oma eesmärkidele ja valmis töötama kõvasti, et neid saavutada. Samuti on see hea aeg, et tegeleda oma tervise ja heaoluga.

Kaalud

Kaalude jaoks on see nädal hea aeg, et keskenduda oma suhetele ja partnerlusele. Oled avatud kompromissidele ja valmis tegema kõik endast oleneva, et suhet säilitada. Samuti on see hea aeg, et teha koostööd teistega.

Skorpion

Skorpionid on see nädal eriti kirglikud ja emotsionaalsed. Oled valmis oma tundeid väljendama ja oma partneriga lähedasemaks saama. Samuti on see hea aeg, et tegeleda oma saladuste ja sügavamate mõtetega.

Ambur

Amburid on see nädal eriti optimistlikud ja entusiastlikud. Oled valmis uusi asju proovima ja oma elu põnevamaks muutma. Samuti on see hea aeg, et reisida ja uusi kogemusi otsida.

Kaljukits

Kaljukitsed on see nädal eriti praktilised ja pragmaatilised. Oled keskendunud oma eesmärkidele ja valmis töötama kõvasti, et neid saavutada. Samuti on see hea aeg, et tegeleda oma karjääriga ja rahaasjadega.

Veevalaja

Veevalajad on see nädal eriti originaalsed ja uuenduslikud. Oled valmis uusi ideid proovima ja oma ellu muutusi tooma. Samuti on see hea aeg, et tegeleda oma loomingulise poolega.

Kalad

Kalad on see nädal eriti intuitiivsed ja tundlikud. Oled avatud oma unistustele ja intuitsioonile. Samuti on see hea aeg, et tegeleda oma vaimse kasvuga.

Vaata ka:

jogging 2343558 1920

LEIA OMA TÄHEMÄRGILE SOBIVAIM SPORDIALA

Sodiaagimärk, mille all sa sündisid, mõjutab su isiksust, soove ja maailmavaadet. Kas oskasid arvata? Sodiaagimärgid määravad

treatment 4099432 1920

7 OHTLIKKU SÜMPTOMIT, MIDA EI TOHIKS TÄHELEPANUTA JÄTTA

Oma tervise eest hoolitsemine on üks kõige olulisemaid asju elus. Kuid mõnikord võivad tõsiste tervisehädade