Tuesday , 30 November 2021
horoskoop

Nädala horoskoop 22. november – 28. november 2021

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)
Leiame Kuuvarjutuse Jäärade jaoks kolmandast majast. Kevadel alguse saanud äriprojektid, õpetamise ja õppimisega seotud ettevõtmised, turundusega ning kirjutamisega seotud projektid hakkavad nüüd valmis saama ning tulemusi andma. Ajutiselt võib järgneva kahe nädala jooksul tekkida ka mõtetes ärevust ja olla rohkem hirmuga seotud mõtteid. Anna endast parim, et need vabastada. Hea aeg ja võimalus veel pingutada ning julgelt oma projektid lõpule viia. Tulemused tulevad samuti varsti!
Päike liigub Jäärade jaoks üheksandasse majja ning Päikesele väga meeldib siin. Suudate leida tuleviku suhtes rohkem optimismi, näha asju positiivsemas valguses. Toetus mentoritelt ja isalt. Paljud Jäärad saavad särada õpetaja rollis ning üldiselt on hea ühendus kõiksusega. Kindlasti Teie positiivne suhtumine aitab ka teisi sütitada ning ka neil näha tulevikku heledamas valguses.

SÕNN (21. aprill – 21. mai)
Kuuvarjutus on Sõnnide jaoks teises majas. Kevadel alustatud materiaalsed projektid, raha ja investeeringutega seotud ümberpaigutamised (või uued sissetuleku allikad ) hakkavad nüüd tulemusi näitama. Teatud intensiivsus siiski varjutusega säilib ja võite tunda ennast ärevalt just oma materiaalsete ressurssidega seotud aladel. Kindlasti suudavad paljud Sõnnid näha nüüd oma tõelist väärtust. Eriti kui on oma sisemuses ka selle nimel tööd tehtud.
Päikese leiame Sõnnide kaheksandast majast. Jällegi on mõjutatud materiaalsete ressurssidega seotud maja, seekord just nende, mis tulevad teistelt inimestelt. Partneri ressursid saavad siin turgutust ja elavneb ka klientidega seotud tegevus. Head ideed kuidas säästa kindlustuse pealt või kuidas maksudega paremini majandada. Mõni ajutine kriis järgneva kuu jooksul võib aset leida kuid suudate ka nendest läbi minna liidrirolle võttes.

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)
Kindlasti mõjutab Kuuvarjutus Kaksikuid eriti tugevalt kuna toimub just nende esimeses majas. Kevadel mai lõpus alustatud uued algused hakkavad nüüd tulemusi näitama. Paljud Kaksikud keerasid elus uue lehe ning järgneva 3-6 kuu jooksul tulevad uuel teel ka materiaalsed tulemused. Ajutiselt võib varjutus siin muidugi tuua kahtlusi ja kõhklusi, et kas olete õigel teel. Hinda olukorda nii rahulikult kui võimalik ja tegele varjutuse päevadel rohkem sisemise tööga. Pärast seda näed selgemalt kus on vaja veel julgelt tegutseda ning oma eesmärkide nimel lahingusse minna.
Päike pesitseb järgmised kuu aega Kaksikute seitsmendas majas. Partnerlused ja suhted elavnevad. Mõni isik lähedal või ka abikaasa annab jõudu edasi tegutsemiseks ning sisestab enesekindlust. Olge ettevaatlikud liigse isekusega oma suhetes. Võite jätta partneri liiga tahaplaanile ning ainult ise tähelepanu keskpunktis olla (ka partner võib veidi isekam tunduda kui muul ajal). Andke endast parim, et näha oma kaaslasi parimatena!

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)
Vähkide jaoks on intensiivne Kuuvarjutus toimumas varjatud kaheteistkümnendas majas. Kindlasti tuleks Teil üles kirjutada unenäod ning olla tähelepanelik juhatuse suhtes, mis tuleb esivanematelt ning teistest reaalsustest. Loor on nüüd varjutuse ajal õhem ja infot jagatakse kindlasti. Tuleb olla vastuvõtlik! Paljud Vähid on avastanud ka uusi viise kuidas lõõgastuda ning kevadel alustatud vaimsed praktikad annavad nüüd tulemusi. Need kes privaatselt alustasid mõne sügavama teema uurimisega (kevadel) saavad järgneva 3-6 kuu jooksul otsitud info killud kokku.
Päike särab Vähkide jaoks kuuendas majas ja toob siin uued ning loovad ideed just töö juures, dieetide ning toitumisharjumustega ja kindlasti ka igapäevastes toimetustes. Tunnete seal rohkem energiat ning tänu Päikese abile lahendad osavasti probleeme. Nii enda elus kui ka töö juures. Mõned vaidlused meessoost isikutega võivad siiski järgneva kuu jooksul toimuda.

LÕVI (24. juuli – 23. august)
Lõvidel on kindlasti võimalus julgelt oma eesmärkide poole veel liikuda ja hakata materiaalseid tulemusi nägema kuna Kuuvarjutus toimub just majanduslike ning sotsiaalsete eesmärkide majas (üheteistkümnendas). Kui Kuuvarjutuse ajal tundub, et teatud unistuste poole liikumine tundub võimatu siis andke natuke aega emotsioonidel maha jahtuda. Pärast seda julgelt edasi. Paljud Lõvid näevad ka tulemusi oma sõpradega ja sotsiaalsete gruppidega. Kas võtate midagi koos ette või hakkad nägema teatud inimestes tõelist palet. Varjutus on muidugi selleks hea aeg kuna inimeste tõelised emotsioonid on pinna peal.
Päikese leiame toomas värskust Lõvide viiendas majas. Lõpuks saate veidi lõbutseda ja tunnete ennast loovana. Hea aeg kindlasti oma loovate projektidega tegelemiseks ning ka lastega ajaveetmiseks. Romantilistes suhetes kipute olema liiga isekad, nõuate partneritelt suuri žeste. Lihtne on antud energiaga tüdineda oma olemasolevas suhtes kui sealt piisavalt tähelepanu ei tule. Samuti võivad ka partnerid käituda. Mõlemad pooled vajavad järgneva kuu jooksul kõvasti romantikat!

NEITSI (24. august – 23. september)
Neitside muidu maalähedast kohalolu tuleb Kuuvarjutus oma emotsionaalse intensiivsusega turgutama kümnendasse majja. Kui olete töö juures ja/või oma valitud karjääris pingutanud siis järgneva 3-6 kuu jooksul näete seal positiivseid edasiminekuid. Mõned teist suudavad lõpetada kevadel alustatud projektid või ootab isegi ees ametikõrgendus. Tasuks lihtsalt teada, et varjutuse päevadel (ja ka nädal enne ning pärast) võib tööalaselt olla rohkem ärevust. Aldebarani mõjutus annab samal jõudu ning julgust, et viia projektid lõpuni.
Päike annab jõudu ja toetust Neitsidele koduses miljöös. Tunnete ennast seal enesekindlalt ja kodused toetavad oma ideedega. Vaadake ette liigse tähelepanu sooviga oma pere keskis või vanematega. Emotsionaalselt turgutab Päike siin kindlasti ning toob järgnevaks kuuks ajaks positiivseid tundeid.

KAALUD (24. september – 23. oktoober)
Kaalud saavad Kuuvarjutust tunda oma üheksandas majas. Õpingud ning koolitused (või kui oled ise õpetaja rollis siis kursused, mida annad teistele) hakkavad nüüd tulemusi andma. Järgneva 3-6 kuu jooksul saate kätte diplomi või lõpetate mõne kursuse, mida kevadel alustasite. Uued uskumused ning viis kuidas maailma näete on viimase 6 kuu jooksul ümber hinnatud ja nüüd hakkate nägema kuidas see Teie elusid mõjutab. Ka mentorite, isade ja õpetajate eludes on nüüd vilja lõikamise aeg.
Päike liigub Kaalude kolmandasse majja ning toob loovad mõtted ja aitab olemasolevaid muuta paremaks. Hea loovaks kirjutamiseks, oma ideede edasi andmiseks ja ka igapäevases suhtluses väljendate ennast elavamalt. Tahate olla väikestes meeskondades liidrirollides ning seal välja paista. Päike annab siin selleks ka vajaliku loovuse ja energia!

SKORPION (24. oktoober – 22. november)
Kuuvarjutus Skorpionite kaheksandas majas toob potentsiaali emotsionaalseks tervenemiseks või mõne sügavama haava vabastamiseks järgmise 3-6 jooksul. Nüüd tuleb julgelt oma hirmudele vastu minna ja sõduri moodi kriisidest läbi minna. Kui kevadel oli probleeme kas partneri ressurssidega, intiimsusega siis nüüd (kui olete teinud tööd, nii sisemist kui ka välimist) hakkate nägema tulemusi. Kas suudab partner rohkem materiaalselt luua või toetab Teid emotsionaalselt. Paljud Skorpionid võisid ka antud perioodil just rasedaks jääda ning järgneva 3-6 kuu jooksul tervitavad uusi ilmakodanikke.
Päikese loovat mõjutust tunnevad Skorpionid oma teises majas. Uued ideed kuidas luua endale materiaalseid ressursse ning raha on järgmise kuu jooksul aktuaalsed. Suurenevad sissetulekud, aga olge ettevaatlikud ka kulutamisega! Päike võib siin palju anda, aga ka soov ilusate asjade peale kulutada on suurem.

AMBUR (23. november – 21. detsember)
Kindlasti huvitav periood on Ambureid ootamas, kelle jaoks toimub Kuuvarjutus just seitsmendas majas. Kevadel alustatud suhted või partnerlused jõuavad järgmisele tasandile. Kui tegemist on romantilise suhtega siis kas on aeg kokku kolida või hoopis hakata abielu sadamasse tüürima. Ärisuhetes hakkavad partnerlused vilja kandma ning näete sõlmitud suhetest ka materiaalseid tulemusi. Paljudel Amburitel õnnestub nüüd allkirjastada lepingud või viia lõpuni tehingud.
Palju õnne Amburid! Lõpuks ometi on Päike jõudnud esimesse majja ning tagasi vaatamise võib nüüd lõpetada. Tõmbate inimesi endale ligi ning olete tavapärasest kindlasti karismaatilisemad ning enesekindlamad. Nautige endale suunatud tähelepanu!

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)
Kaljukitsed saavad Kuuvarjutust tunda kuuendas majas. Igapäevased toimetused, rutiinid ning dieedid, millega kevadel alustasite võiksid nüüd tulemusi hakata andma. Seda muidugi juhul kui olete endale kindlaks jäänud. Kui tekkis vahepeal tervisega seotud probleeme siis peaksid ka need saama järgmise 3-6 kuu jooksul lahendatud. Samuti annab Aldebarani mõjutus siin võimaluse (ning julguse) oma vaenlased seljatada ja probleemid lahendada. Aeg lõpetada projektid töö juures ning näete ka seal tulemusi vastavalt sellele kui palju pingutanud olete.
Päike on jõudnud Kaljukitsede jaoks kaheteistkümnendasse majja. Järgmise kuu jooksul on aeg vaadata tagasi möödunud aastale. Energiat on veidi vähem ning eelistate pigem üksinduses aega veeta. Aeg on Teile antud, et teha järeldused eelmisest aastast. Kus sai õigesti tehtud ja millised õppetunnid Teie teele tulid. Kindlasti ka hea aeg oma edasise tee paika panemiseks. Võta aega, puhka, mediteeri, lõõgastu nii palju kui võimalik enne kui järgmisel kuul jälle kiiremaks toimetamiseks läheb.
VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)
Kuuvarjutus Veevalajate viiendas majas toob materiaalsed tulemused loovate projektidega. Nüüd on aeg need julgelt lõpule viia ning maailmale näidata. Näen siin ka potentsiaali, et suudate oma loomulikke andeid selgemalt näha ja maailmas ära kasutada. Need Veevalajad, kellel on käimas või kes tegelevad riskantsemate investeeringutega näevad nüüd ka sissetulekuid (seda järgmise 3-6 kuu jooksul). Ka oma laste eludes näete tulemusi. Romantilistes suhetes tuleb nüüd hakata tegema otsuseid, et kuidas edasi liikuda ning kas viia suhted järgmisele tasandile. Suur rõhk on järgmiste kuude jooksul looval eneseväljendusel. Loodetavasti saate ka lõbutseda ning romantikat nautida.
Päike tervitab Veevalajaid üheteistkümnendas majas. Tahad sõprade seltsis särada ning olla tähelepanu keskpunktis. Liigud julgelt ja enesekindlalt edasi oma eesmärkide suunas. Sissetulekud ning boonused saavad samuti turgutust. Vaata ette liigse enesekesksusega sõprade seltsis või sotsiaalsetel üritustel.

KALAD (20. veebruar – 20. märts)
Leiame intensiivse Kuuvarjutuse Kalade jaoks neljandast majast. Järgneva 3-6 kuu jooksul suudate oma ellu luua rohkem emotsionaalset stabiilsust (ja ka õnne ning turvatunnet) ning saate aru, mida selleks vaja on. Paljud näevad ka juba tulemusi, eriti kui oled antud teemadega kevadest saadik tegelenud. Kui olete otsinud uut kodu siis peaksid nüüd asjad edenema ja võimalused teieni jõudma. Uus kodukoht on kindlasti silmapiiril. Astuge julgelt ning kindlalt oma emotsionaalse õnne poole!
Päikese sooja mõjutuse leiame Kalade jaoks kümnendast majast. Tunnete soovi olla tööalaselt iseseisvad ning peast käivad läbi mõtted, et kuidas võiks välja näha oma ettevõtte loomine. Võimalused töö juures midagi korda saata ning olla tähelepanu keskpunktis on nüüd aktuaalsed. Ülemustega võib olla rohkem egode põhist võitlust kuna Teie ponnistused olla liidrirollis jäävad ka neile silma. Olenevalt nende arengutasemest võib olla siin kas tunnustust tööl või hoopis võistlemist (kes on parem!).

Jaga

Vaata ka:

Eaten Alive

Millised on uue 13 tähtkuju Maokandja isikuomadused?

Maokandja ei ole just kõige uuem tähtkuju – esimest korda mainiti teda juba 2011. Aastal. …

sonn

Kuidas Sõnni südant võita?

Sõnni südame võidad kergesti, kui teed talle tema lemmiksööki. Taustaks pane mängima mahe muusika ja …

love

Sinu Sodiaagimärk näitab ära, milline partner sa oled.

ROTT — Rott on kirglik armastaja, kelle tunded on tihti nii sügavad, et neid on …

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 28 november

Jäär 21. märts – 20. aprill Täna te parema meelega põgeneksite iseenda eest ja unustaksite …