Erakorralised uudised
astrology gc13039e90 640

Nädala horoskoop – 22.-28. mai 2023

JÄÄR
Igaühel, kes arvab, et sa reedad oma põhimõtted kasumi nimel, pole aimugi, milline inimene sa oled. Sa eristad õiget valest ja käitud alati õigesti, ükskõik kui palju aega ja vaeva see nõuab.

Loe ka: Just neil 4 tähemärgil tuleb hea maikuu lõpp

SÕNN
Sa võid arvata, et mõni ei vääri kogu seda tähelepanu, mis neile osaks saab, aga nii see lihtsalt on. Selle asemel, et vihastada, tee midagi, mis tähelepanu neilt eemale tõmbab. Sina oled kümme korda suurem staar.

KAKSIKUD
Sul on õigus uskuda, mida iganes soovid ja see, kes püüab vastupidist väita, ei ole su sõber ning sa ei tohi raisata aega temaga vaidlemisele. Kindlasti kasuta oma õigust mõelda, rääkida ja käituda nii nagu sina õigeks pead.

VÄHK
Üks projekt tuleb mõneks ajaks edasi lükata, see ei meeldi sulle, aga pikas perspektiivis kõik laabub. Tegelikult on viivitus just see, mida vajad oma mõtete kogumiseks. Pead oma eesmärkides kindel olema.

LÕVI
Teised patsutavad sulle õlale ja räägivad, kui suurepärast tööd sa teed ning loomulikult on neil õigus. Aga ära lase kiitusel endale pähe hakata, sest tõenäoliselt käituvad nad kenasti ainult sellepärast, et tahavad sult midagi saada.

NEITSI
On lihtne kaasa tunda inimesele, kellel on parajasti rasked ajad, kuid tegelikult on see peamiselt nende endi süü, nii et ärge sellepärast kurvastage. Aidake neid igati lahenduse leidmisel, kuid ärge võtke endale selle eest vastutust.

KAALUD
Sa võid soovida meeleheitlikult oma eluga midagi huvitavamat ette võtta, aga ära ole nii meeleheitel, et tegutsed mõtlematult. Kui teed vea, siis tõenäoliselt avaldub see seal, kus kõige rohkem haiget teeb – sinu rahakotis!

SKORPION
Sa võid olla otsustanud selgitada välja tõe millegi kohta, mida usud teisi enda eest varjavat, aga ära hakka tavalistest olukordadest midagi fantastilist välja lugema. Sul võib olla kahtlusi, aga jäta need enda teada.

AMBUR

Loe ka: Just neil 4 tähemärgil tuleb hea maikuu lõpp
Saad enamiku inimestega hästi läbi, aga pead teadma, et mõne iseloom on sinu omast nii erinev, et sõpradeks te ei saa. Kõik on korras – sellepärast ongi maailm nii huvitav.

KALJUKITS
Leia oma tihedas graafikus aega, et maha istuda ning mõelda, millega tegeled ja kuhu sellega jõuad. See kehtib kõigil elualadel, kuid eelkõige su karjääri kohta. Kas tegeled sellega, millest unistasid?

VEEVALAJA
Praegu on hea aeg reisimiseks, ükskõik kas tööasjus või lõbu pärast. Mida rohkem inimesi kohtad, seda tõenäolisemalt õpid midagi kasulikku. Kontaktid ebatavaliste inimestega võivad sel nädalal olla eriti kasulikud.

KALAD
See päev tõotab teie jaoks tulla eriline ja veelgi enam siis, kui olete seltsiv või reisite. Samuti on see hea päev, et südameasju korda teha. Mis tahes probleemid teil minevikus oli, jätke need selja taha ja liikuge edasi.

Vaata ka:

love 2331486 960 720 576x560 1

Armastuse horoskoop – Pühapäev 16 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on romantiline õhkkond eriti soodne. Kui oled suhtes,

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Pühapäev 16 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna toob Päike sulle energiat ja selgust. Kasuta seda,