Erakorralised uudised
armastushorokoopminuaeg.com

Nädala armastuse horoskoop: Esmaspäev 8.04 – Pühapäev 14.04.2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)

See nädal on aeg olla julge ja enesekindel oma armastuseelus. Tehke esimene samm ja ärge kartke oma tundeid väljendada. Teie kirg ja energia on sel nädalal eriti köitvad.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

See nädal on aeg keskenduda oma romantilisele partnerile ja tugevdada teie vahelist sidet. Veetke aega koos ja tehke midagi, mida te mõlemad naudite. Teie sensuaalsus ja õrnus on sel nädalal eriti märgatavad.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

See nädal on aeg suhelda ja flirtida. Olge avatud uutele tutvustele ja ärge kartke oma flirtiva poole näidata. Teie sarm ja intelligentsus on sel nädalal eriti köitvad.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

See nädal on aeg olla emotsionaalselt avatud ja haavatav. Jagage oma tundeid oma partneriga ja usaldage teda oma südamega. Teie empaatiavõime ja kaastunne on sel nädalal eriti tugevad.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

See nädal on aeg olla loominguline ja romantiline. Tehke midagi erilist oma partneri heaks ja näidake talle, kui väga te teda armastate. Teie enesekindlus ja sära on sel nädalal eriti köitvad.

Neitsi (23. august – 22. september)

See nädal on aeg olla praktiline ja realistlik oma armastuseelus. Mõelge oma pikaajalistele eesmärksidele ja olge kindel, et teie partner on teie jaoks õige inimene. Teie analüütiline mõtlemine ja praktiline ellusuhtumine on sel nädalal eriti kasulikud.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

See nädal on aeg olla diplomaatiline ja kompromiss valmis. Kuulake oma partneri vajadusi ja olge valmis leidma lahendusi, mis sobivad teile mõlemale. Teie võime leida ühisosa on sel nädalal eriti kasulik.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

See nädal on aeg olla kirglik ja intensiivne oma armastuseelus. Uurige oma sügavamaid emotsioone ja jagage neid oma partneriga. Teie salapärane aura ja intensiivsus on sel nädalal eriti köitvad.

Ambur (22. november – 21. detsember)

See nädal on aeg olla seiklushimuline ja optimistlik oma armastuseelus. Olge avatud uutele kogemustele ja ärge kartke oma mugavustsoonist väljuda. Teie optimism ja seiklushimu on sel nädalal eriti köitvad.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

See nädal on aeg olla ambitsioonikas ja sihikindel oma armastuseelus. Tea, mida sa tahad, ja mine selle poole. Teie distsipliin ja sihikindlus on sel nädalal eriti köitvad.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

See nädal on aeg olla sõltumatu ja originaalne oma armastuseelus. Ärge kartke olla iseendana ja väljendada oma ainulaadset isiksust. Teie iseseisvus ja originaalsus on sel nädalal eriti köitvad.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

See nädal on aeg olla unistav ja romantiline. Kujutle oma ideaalset partnerit ja usalda, et leiad leiad ta üles. Teie intuitsioon ja unistavad ideaalid on sel nädalal eriti teravad. Kasutage seda aega, et avada oma süda armastusele ja lasta end sellel juhtida.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Sel suvel kandideeris SEB praktikaprogrammi Youth LAB 2374 noort

Sel suvel tähistas SEB juba seitsmendat aastat, mil alustas noorte praktikaprogramm Youth LAB, mis  pakub

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Maksekeskus AS sai krediidivahendaja tegevusloa

Finantsinspektsioon andis esmaspäeval, 22. juulil Maksekeskus AS-le krediidivahendaja tegevusloa, mis annab ettevõttele õiguse vahendada tarbijale