Erakorralised uudised
horoskoop armastus

Nädala armastuse horoskoop: Esmaspäev 4.03 – Pühapäev 10.03.2024

Jäär:

Nädala algus on soodne uute suhete loomiseks ja vanade taastamiseks. Te olete energiline ja atraktiivne ning teie võime teisi köita on suurem kui tavaliselt.

Sõnn:

Nädala keskpaik on soodne romantiliseks lähedaseks ja sügavateks vestlusteks oma partneriga. Te tunnete end lähedasena ja toetatuna ning teie armastussuhe on tugevam kui kunagi varem.

Kaksikud:

Nädala teine pool on soodne reisimiseks ja uute kogemuste jagamiseks oma partneriga. Te avastate uusi külgi teineteisele ja teie suhe muutub veelgi põnevamaks.

Vähk:

Nädala algus on soodne pereelu nautimiseks ja lähedastega koosolemiseks. Te tunnete end armastatuna ja hoituna ning teie kodu on täis rahu ja harmooniat.

Lõvi:

Nädala keskpaik on soodne loomingulise eneseväljenduse ja romantilise lähedaseks. Te olete inspireeritud ja teie armastussuhe on täis kirge ja romantikat.

Neitsi:

Nädala teine pool on soodne praktiliste ja igapäevaste asjade jagamiseks oma partneriga. Te tunnete end kindlalt ja toetatuna ning teie armastussuhe on stabiilne ja usaldusväärne.

Kaalud:

Nädala algus on soodne partnerlussuhete ja koostöö jaoks. Te olete tasakaalukas ja diplomaatiline ning teie suhe partneriga on harmooniline ja rahulik.

Skorpion:

Nädala keskpaik on soodne enesereflektsiooniks ja oma emotsioonide uurimiseks. Te olete sügav ja läbinägelik ning teie armastussuhe on täis intiimsust ja usaldust.

Ambur:

Nädala teine pool on soodne reisimiseks ja uute kogemuste jagamiseks oma partneriga. Te olete seiklushimuline ja avatud ning teie armastussuhe on täis põnevust ja avastamisrõõmu.

Kaljukits:

Nädala algus on soodne ambitsioonide ja karjääri jaoks. Te olete motiveeritud ja edukas ning teie partner toetab teie püüdlusi.

Veevalaja:

Nädala keskpaik on soodne humanitaarsete ja sotsiaalsete tegevuste jagamiseks oma partneriga. Te olete hooliv ja kaastundlik ning teie armastussuhe on täis altruism ja ühiskondlikku vastutustunnet.

Kalad:

Nädala teine pool on soodne kunsti ja muusika nautimiseks koos oma partneriga. Te olete romantiline ja unistav ning teie armastussuhe on täis ilu ja harmooniat.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Sel suvel kandideeris SEB praktikaprogrammi Youth LAB 2374 noort

Sel suvel tähistas SEB juba seitsmendat aastat, mil alustas noorte praktikaprogramm Youth LAB, mis  pakub

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Maksekeskus AS sai krediidivahendaja tegevusloa

Finantsinspektsioon andis esmaspäeval, 22. juulil Maksekeskus AS-le krediidivahendaja tegevusloa, mis annab ettevõttele õiguse vahendada tarbijale