Wednesday , 19 June 2024
horoskoop armastus

Nädala Armastuse Horoskoop: Esmaspäev, 27. mai 2024 – Pühapäev, 2. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Üldine: Nädal toob kaasa romantilist energiat ja seiklusi. Oled valmis uusi asju proovima ja oma partneriga sügavamalt ühendust looma. Nõuanne: Ole julge ja väljenda oma tundeid avatult. Planeeri midagi erilist, mis toob teie suhtesse värskust ja elevust. Vältida: Väldi tülitsemist ja ülemäärast impulsiivsust. Püüa olla oma partneri suhtes kannatlik ja mõistev.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Üldine: Armuelu on sel nädalal stabiilne ja harmooniline. Tunned end oma suhtes kindlalt ja turvaliselt. Nõuanne: Näita oma partnerile, kui palju sa teda hindad. Väikesed romantilised žestid ja tähelepanuavaldused tugevdavad teie sidet. Vältida: Väldi rutakaid otsuseid ja püüa vältida rutiini sattumist. Ole avatud väikestele muutustele ja uutele ideedele.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Üldine: Nädal toob palju suhtlemist ja flirti. Oled seltskondlik ja nauditav, mis tõmbab ligi uusi võimalusi ja suhteid. Nõuanne: Kasuta oma suhtlemisoskusi, et lahendada võimalikke arusaamatusi oma suhtes. Ole avatud ja aus oma tunnete osas. Vältida: Väldi pealiskaudsust ja ole ettevaatlik, et mitte mängida teiste tunnete või ootustega.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Üldine: See nädal toob sügavaid emotsioone ja intiimseid hetki. Oled oma partneriga väga seotud ja soovid jagada oma tundeid. Nõuanne: Ole avatud ja jagage oma sügavaimaid mõtteid ja tundeid. Emotsionaalne lähedus tugevdab teie suhet. Vältida: Väldi liigset emotsionaalset sõltuvust. Ole valmis andma oma partnerile ka vajalikku ruumi ja vabadust.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Üldine: Armuelu on sel nädalal särav ja kirglik. Oled keskmes ja naudid tähelepanu. Nõuanne: Planeeri erilisi hetki ja üllata oma partnerit. Näita, kui palju sa hoolid ja hindad teie suhet. Vältida: Vältige liigset enesekesksust ja püüa arvestada ka oma partneri tunnete ja vajadustega.

Neitsi (23. august – 22. september)

Üldine: Nädal toob tasakaalu ja harmooniat sinu suhtesse. Oled praktiline ja pühendunud, mis tugevdab teie sidet. Nõuanne: Ole tähelepanelik ja hooliv. Näita oma partnerile, et sa oled alati olemas ja toetad teda. Vältida: Vältige liigset kriitilisust ja püüa mitte keskenduda väikestele puudustele. Ole positiivne ja toetav.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Üldine: See nädal on täis romantikat ja harmooniat. Oled oma partneriga väga seotud ja naudid koos veedetud aega. Nõuanne: Kasutage seda aega, et süvendada oma suhet. Planeerige koos midagi erilist ja nautige üksteise seltskonda. Vältida: Vältige otsuste edasi lükkamist ja selgitage välja, mis on teie suhte jaoks oluline. Ole avatud ja otsusekindel.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Üldine: Armuelu on sel nädalal intensiivne ja kirglik. Oled sügavalt seotud oma partneriga ja soovid tugevat emotsionaalset sidet. Nõuanne: Ole aus oma tunnete osas ja ära karda näidata oma haavatavust. Emotsionaalne ausus tugevdab teie suhet. Vältida: Väldi liigset kontrolli ja manipulatsiooni. Püüa olla mõistev ja usalda oma partnerit.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Üldine: Nädal toob seiklusi ja uut energiat sinu armuellu. Oled valmis kogema uusi asju ja nautima koosolemist. Nõuanne: Ole avatud ja spontaanne. Planeeri midagi uut ja põnevat, mis toob teie suhtesse värskust. Vältida: Vältige liigset vabaduse nõudmist ja ole valmis ka oma partneri vajadustega arvestama. Ole tasakaalukas.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Üldine: Armuelu on sel nädalal stabiilne ja pühendunud. Oled oma partnerile lojaalne ja soovid oma suhet tugevdada. Nõuanne: Näita oma pühendumust ja planeeri midagi erilist, mis näitab, kui palju sa oma partnerit hindad. Vältida: Vältige liigset tööle keskendumist ja leia aega ka oma suhtele pühendumiseks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Üldine: Nädal toob armuellu innovatsiooni ja uudsust. Oled avatud ja soovid kogeda midagi uut ja teistsugust. Nõuanne: Ole loov ja katseta uusi lähenemisviise oma suhtes. Näita oma partnerile, et oled valmis arenema ja muutuma. Vältida: Vältige emotsionaalseid distantse ja püüa olla avatud ja aus oma tunnete osas.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Üldine: Armuelu on sel nädalal sügavalt emotsionaalne ja unistav. Oled tundlik ja soovid tugevat emotsionaalset sidet. Nõuanne: Näita oma tundeid ja ole valmis jagama oma unistusi ja lootusi. Emotsionaalne avatust tugevdab teie suhet. Vältida: Vältige liigset idealismi ja püüa näha oma suhet realistlikult. Ole teadlik oma partneri vajadustest ja ootustest.

Soovin teile kõigile armastust ja harmooniat täis nädalat!

Vaata ka:

53802136714 b38b2342e4 c

Transpordiameti hüdrograafid leidsid tundmatu laevavraki

Transpordiameti hüdrograafiaosakond avastas eelmisel nädalal Läänemerest Liivi lahest Ruhnu lähistelt uue senitundmatu laevavraki. Hüdrograafiaosakonna juhataja

USA aukonsulid 1

Välisminister Tsahkna USA aukonsulitele: olete oluline täiendus meie diplomaatilisele võrgustikule

Välisminister Margus Tsahkna kohtus täna, 19. juunil Eesti aukonsulitega Ameerika Ühendriikides, et tutvustada Eesti välispoliitika