Erakorralised uudised
horoskoop armastus

Nädala armastuse horoskoop: Esmaspäev 22. aprill – Pühapäev 28. aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Armastus õitseb Jääral sellel nädalal. Olete eriti võluv ja teie lähedussuhted õitsevad. Üksikud Jäärad võivad leida end romantilise seikluse keskel. Pöörake tähelepanu oma intuitsioonile, sest see võib teid viia erilise inimeseni.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Sõnnid võivad kogeda oma suhetes mõningaid väljakutseid. Suhtlemine on võtmetähtsusega, et lahendada kõik probleemid. Ärge kartke oma vajadusi ja tundeid avaldada. Lõpuks toovad need ausad vestlused teile ja teie partnerile lähedust.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Kaksikute jaoks on see armastuse osas rahulik nädal. Nautige kvaliteetaega oma lähedastega ja ärge otsige draamat. Kui olete vallaline, siis keskenduge enesearmastusele ja isiklikule kasvule. See on suurepärane aeg, et seada endale uusi eesmärke ja uurida oma huvisid.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Vähikrabid tunnevad end sellel nädalal eriti romantiliselt. Olete avatud uutele kogemustele ja teie loominguline energia voolab. See on suurepärane aeg, et minna kohtingule või planeerida eriline õhtu oma partneriga.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Lõvid võivad kogeda oma suhetes pingeid. On oluline olla kannatlik ja vältida impulsiivseid otsuseid. Pöörake aega, et mõista oma partneri vaatenurka ja leidke kompromiss. Lõpuks tugevdab see teie sidet.

Neitsi (23. august – 22. september)

Neitsid võivad leida end romantilise ristteel. Võimalik, et peate tegema raskeid otsuseid oma suhete tuleviku kohta. Usaldage oma südant ja ärge kartke abi küsida, kui seda vajate.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Kaalude jaoks on see armastuse osas tasakaalustatud nädal. Nautige rahulikku aega oma partneriga ja keskenduge emotsionaalsele ühendusele. Üksikud Kaalud võivad kohtuda kellegagi erilisega läbi ühiste huvide.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Skorpioni emotsioonid võivad sellel nädalal kõrgelt lennata. Olge ettevaatlik, et mitte lasta oma kirgedel valitseda. Suhtlemine avatult ja ausalt aitab vältida arusaamatusi.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Amburid tunnevad end seiklushimulisena ja otsivad uusi kogemusi ka oma armuelus. See on suurepärane aeg, et proovida uusi asju koos oma partneriga või minna kohtingule kellegagi, keda olete just hiljuti tundma õppinud.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Kaljukitsed võivad tunda end oma suhetes pisut ebakindlana. Oluline on meeles pidada, et teie partner armastab ja toetab teid. Suhtle avatult oma muredest ja otsige koos lahendusi.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Veevalajad võivad kogeda oma suhetes ootamatuid pöördeid. Olge avatud uutele võimalustele ja ärge kartke oma plaane vastavalt vajadusele muuta. See võib tuua teie ellu põnevust ja romantikat.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Kalad on sellel nädalal eriti tundlikud. Pöörake tähelepanu oma partneri vajadustele ja olge emotsionaalselt toetav. Üksikud Kalad võiksid proovida tutvuda loovuse ja kunstiga seotud valdkondades tegutsevate inimestega.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Aasta Suurpereks Valiti Nõost Pärit Perekond Saviir

Tänavu valiti aasta suurpereks Nõost pärit perekond Saviir, kus kasvab viis poissi. Tiitli nimel konkureeris

Tarokaart

Taroskoop – Esmaspäev 20 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: Sauade Äss Täna pakub päev uusi alguseid ja