Wednesday , 24 July 2024
Erakorralised uudised
love 2331486 960 720 576x560 1

Nädala Armastuse Horoskoop: Esmaspäev 17.06 – Pühapäev 23.06.2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Sel nädalal on teie armuelu täis kirge ja spontaansust. Teie partner hindab teie energiat ja entusiasmi. Vallalised Jäärad võivad kohata kedagi, kes sütitab nende südames sära. Kolmapäev ja reede on eriti head päevad romantilisteks kohtumisteks ja sügavateks vestlusteks.

Sõnn (20. aprill – 20. mai): Sõnnid keskenduvad sel nädalal rohkem stabiilsusele ja turvalisusele oma suhetes. Partneriga aja veetmine ja koos uute plaanide tegemine tugevdab teie sidet. Vallalised Sõnnid võivad leida potentsiaalse partneri, kellega jagada sarnaseid väärtusi ja eesmärke.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni): Suhtlemine on sel nädalal võtmetähtsusega. Olge avatud ja aus oma tunnete suhtes. Partneriga sügavate vestluste pidamine võib viia teie suhte uuele tasemele. Vallalised Kaksikud võivad leida armastust läbi sõprade või sotsiaalsete sündmuste.

Vähk (21. juuni – 22. juuli): Sel nädalal võib tekkida vajadus keskenduda oma tunnete ja emotsioonide väljendamisele. Ole avatud ja haavatav oma partneri ees. Vallalised Vähid võivad tunda tugevat sidet kellegagi, kes mõistab ja aktsepteerib nende emotsionaalset sügavust.

Lõvi (23. juuli – 22. august): Romantika ja kirg on sel nädalal teie elus tugevad. Teie enesekindlus ja karisma tõmbavad inimesi ligi. Vallalised Lõvid võivad leida end kellegi erilise tähelepanu keskpunktis. Pühendunud Lõvid võiksid planeerida erilisi hetki koos partneriga, et suhet süvendada.

Neitsi (23. august – 22. september): Neitsid keskenduvad sel nädalal partnerluse praktilistele aspektidele. Võib-olla leiate uusi viise, kuidas oma suhet paremini korraldada ja tasakaalustada. Vallalised Neitsid võivad kohtuda kellegagi, kes hindab nende praktilisust ja pühendumust.

Kaalud (23. september – 22. oktoober): See nädal toob teie ellu harmooniat ja tasakaalu. Partneriga koos aja veetmine ja romantilised hetked on tähtsal kohal. Vallalised Kaalud võivad leida kedagi, kes toob nende ellu rahu ja ilu. Teisipäev ja laupäev on head päevad romantikaks.

Skorpion (23. oktoober – 21. november): Sel nädalal tunnete sügavaid ja kirglikke tundeid. Teie intensiivsus võib tuua suhetesse rohkem sügavust ja lähedust. Vallalised Skorpionid võivad kohata kedagi, kes jagab nende kirge ja intensiivsust. Olge avatud ja aus oma tunnete suhtes.

Ambur (22. november – 21. detsember): Seiklus ja spontaansus on sel nädalal teie armuelu võtmesõnad. Planeerige partneriga midagi põnevat või võtke ette spontaanne reis. Vallalised Amburid võivad kohata kedagi reisil või sotsiaalses sündmuses, kes jagab nende seikluslikku vaimu.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Kaljukitsed keskenduvad sel nädalal suhetes stabiilsusele ja kindlusele. Võib-olla tunnete vajadust oma partnerile oma pühendumust kinnitada. Vallalised Kaljukitsed võivad leida kedagi, kes hindab nende vastutustunnet ja pühendumist.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Sel nädalal võib teie armuelu olla täis üllatusi ja spontaansust. Ole avatud uutele kogemustele ja võimalustele. Vallalised Veevalajad võivad kohata kedagi erilist ebatavalistes olukordades. Partneriga koos aja veetmine toob teie ellu rõõmu ja elevust.

Kalad (19. veebruar – 20. märts): Romantika ja emotsionaalne ühendus on sel nädalal teie fookuses. Partneriga sügavate vestluste pidamine tugevdab teie suhet. Vallalised Kalad võivad kohata kedagi, kes jagab nende unistusi ja fantaasiaid. Olge avatud ja usaldage oma intuitsiooni.

Olgu teie nädal täidetud armastuse ja romantikaga!

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Valitsus andis Riigikogu ees ametivande

Valitsus andis täna Riigikogu ees ametivande ja astus ametisse. Suulise ametivande andis peaminister Kristen Michal

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Transpordiameti ja Politsei- ja Piirivalveameti Pärnu jõe ühisreid tuvastas mitmeid rikkumisi

Transpordiameti väikelaevade üksuse inspektorid tegid koos Politsei- ja Piirivalveameti veepatrulliga eelmisel laupäeval Pärnu jõel ühisreidi