Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
love 2331486 960 720 576x560 1

Nädala armastuse horoskoop (26. veebruar – 3. märts 2024)

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Sellel nädalal on armastuse osas oodata kirglikke hetki. Kui oled suhtes, leidke aega üksteisele pühendumiseks ja ühiste kireprojektide elluviimiseks. Vallalistele Jääridele võib see nädal tuua ootamatuid kohtumisi, mis sütitavad südame.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Armastuses on see nädal keskendunud sügavamate sidemete loomisele. Suhtes olijate vahel võivad tekkida olulised vestlused, mis tugevdavad omavahelist usaldust. Vallalistele Sõnnidele soovitatakse aeg maha võtta ja mõelda, mida nad partnerilt tegelikult ootavad.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Kommunikatsioon on selle nädala võtmesõna. Rääkige avameelselt oma tunnetest ja soovidest, et vältida arusaamatusi. Vallalistele Kaksikutele võib see nädal tuua põnevaid uusi tutvusi, eriti sotsiaalmeedia või ürituste kaudu.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Intiimsus ja lähedus on teie jaoks selle nädala fookuses. Leidke viise, kuidas oma partneriga veelgi sügavamalt ühenduda. Vallalised Vähid võivad tunda vajadust end emotsionaalselt turvaliselt tunda enne, kui nad kellegagi lähedasemaks saavad.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Sellel nädalal on armastuses oluline roll spontaansusel ja seiklusel. Üllata oma partnerit mõne ootamatu žestiga. Vallalistele Lõvidele võib see nädal tuua põnevaid seiklusi, mis panevad südame kiiremini põksuma.

Neitsi (23. august – 22. september)

Pühendumus ja praktilised žestid on teie armuelu keskpunktis. Näidake oma armastust läbi tegude, mitte ainult sõnade. Vallalistele Neitsidele soovitatakse olla avatud uutele tutvustele, mis võivad tulla läbi töö või igapäevaste toimingute.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Tasakaal ja harmoonia on teie suhete võtmesõnad. Töötage koos oma partneriga, et leida ühine tee ja lahendada mis tahes erimeelsused rahumeelselt. Vallalistele Kaaludele võib see nädal tuua olulisi õppetunde armastuse ja suhete vallas.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Kirg ja sügavus domineerivad teie armuelus. Ärge kartke näidata oma tõelisi tundeid. Vallalistele Skorpionidele võib see nädal tuua intensiivseid kohtumisi, mis panevad proovile teie emotsionaalse vastupidavuse.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Vabadus ja iseseisvus on teie suhte võtmekomponendid. Leidke tasakaal isikliku ruumi ja läheduse vahel. Vallalistele Amburitele soovitatakse nautida oma vabadust ja avastada uusi võimalusi armastuses.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Stabiilsus ja usaldus on selle nädala fookus. Rääkige oma tulevikuplaanidest ja ehitage üheskoos kindel vundament. Vallalistele Kaljukitsedele võ

ib see nädal tuua võimaluse kohtuda kellegagi, kes jagab teie väärtusi ja elueesmärke. Olge avatud uuteks tutvusteks, eriti keskkondades, mis peegeldavad teie isiklikke huvisid ja püüdlusi.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Innovatsioon ja originaalsus loovad teie armuelus põnevust. Proovige koos partneriga midagi uut ja erinevat. Vallalistele Veevalajatele võib see nädal tuua ebatraditsioonilisi kohtumisi, mis inspireerivad teid oma armuelu suhtes uutmoodi mõtlema.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Unistamine ja emotsionaalne ühendus on teie armuelu keskmes. Jagage oma sügavaimaid unistusi ja soove partneriga, et tugevdada oma sidet. Vallalistele Kaladele soovitatakse kuulata oma südant ja järgida oma intuitiivseid tundeid potentsiaalsete partnerite suhtes.

Nädal toob igale tähemärgile oma väljakutsed ja võimalused armastuse vallas. Oluline on olla aus oma tunnete ja soovide suhtes ning leida viise, kuidas neid tervislikul ja positiivsel viisil väljendada. Kasutage seda aega, et süvendada olemasolevaid suhteid või avastada uusi armastuse dimensioone, olles avatud kõigele, mida universumil teile pakkuda on.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!