0.1 C
Tallinn
Teisipäev 28. märts 2023
HoroskoopMis tähemärkidele on koristamine suurim kinnismõte?

Mis tähemärkidele on koristamine suurim kinnismõte?

Kas sulle meeldib koristada või teed seda ainult hädavajadusel? Mis päikesemärke vaevab sinu arvates enim koristamise kinnismõte? Meil on vastused valmis, leia ainult oma päikesemärk!

Jäär

See on väga eriline märk, kes läheb ühest äärmusest teise. Nad võivad enamasti elada prügihunniku kõrval mustade nõude keskel, kuid siis käib klõpsatus ja nad koristavad elu eest.

Sõnn

Sõnnile on koristamine lausa kinnismõtteks. Tavaliselt koostavad nad iga toa jaoks koristamiskava ja hoiavad sellest viimse üksikasjani kinni. Nii ei hakka koristamine neile kunagi närvidele käima ega igapäevast elu segama. Koristamise ajal võtavad nad lühikesi pause, et veidi süüa ja puhata. Seepärast ei kohku nad tagasi isegi suure kevadpuhastuse eest, mida juhtub sageli teiste päikesemärkidega.

Kaksikud

Kaksikud on enamasti üsna korratud ja seepärast on neil vahel raske otsustada, kas nad said juba tööga hakkama või tuleks midagi veel teha. Koristamise ajal kipuvad teised toakaaslased neile jalgu jääma, kui nad ei korista enda tagant ja tekitavad lisatööd, ehkki nad ei pruugi olla sellest isegi teadlikud.

Vähk

Vähid võib jagada kahte rühma: need, kes ei taha kunagi midagi teha ja peavad koristamist tööks, mis tuleb vahetevahel ära teha, ja suurem enamus, kes koristavad alati enda tagant ja on üldiselt väga puhtustarmastavad.

Lõvi

Lõvid ei arva kunagi, et nende kodu peaks alati puhas ja korras olema. Nad ei korista kunagi selle pärast, et peaksid või teised nii arvavad, vaid ainult seepärast, et see neile meeldib ja nad eelistavad elada puhtas keskkonnas.Neile meeldib, kui teised tunnustavad ja hindavad nende pingutusi, vastasel korral võivad nad rängalt pettuda.

Neitsi

Koristamine, puhastamine ja hoolitsemine, et kõik oleks täiuslik, on Neitsi põhiharrastus. Nad panevad muusika mürtsuma, avavad kõik aknad ja puhastavad süstemaatiliselt ühe toa teise järel.

Kaalud

Ehkki neile meeldib, et kodu oleks korras, ei ole Kaalud eriti innukad puhastajad. Nende jaoks on palju tähtsam, et kõik oleks seal, kus peab, kui see, et põrandad, nõud ja aknad oleksid puhtad. Kui nad on piisavalt motiveeritud, annavad nad koristades oma parima, kuigi tavaliselt vajavad nad selleks seltsilist. Nad ootavad, et kaaslane aitaks kaasa ja osaleks võrdselt puhastamise imeteos.

Skorpion

Skorpionid lähenevad koristamisele süstemaatiliselt, nagu lahendaksid tähtsat probleemi. Nad kipuvad oma ülesandeid tõsiselt võtma, keskendudes korraga ühele asjale. Koristustööde mitme päeva peale jagamise asemel nad veedavad pigem kümme tundi püstijalu, puhastavad kõik ühekorraga ja siis puhkavad, sest lõpetamata asjad kipuvad neid hulluks ajama.

Ambur

See tähemärk on veendunud, et keegi ei suuda puhastada vanni ega aknaid nii täiuslikult kui tema.Kui nad on koristamise lõpetanud, ootavad nad, et teised teeksid sama, näägutades kogu aeg, et oleksid ise seda palju paremini teinud.

Kaljukits

Kaljukitsed koostavad loetelusid kõigest, mida kavatsevad teha. Nendes loeteludes on kõik alates kiireloomulistest töödest kuni nendeni, mis ootavad, kuni nad selleni jõuavad. Koristamine on nende jaoks projekt, mis tuleb käsile võtta tõsiselt ja organiseeritult.Nad kipuvad ka oma toakaaslasi koristamisprojekti kaasama. Nad jagavad ülesandeid ning seejärel peavad läbirääkimisi, püüdes tube ja ülesandeid vahetada. Kuid kui töö on tehtud, on nad sellega väga rahul.

Veevalaja

Veevalajatel on eraldi koristamisgraafik ja nad on ühed vähestest, kes ei korista kunagi kõike ühe päevaga, vaid alati venitavad selle tervele nädalale. Tegelikult hoiavad nad alati oma plaanist kinni, leiutavad uusi võtteid aja säästmiseks ja saavad koristamise ajal vähemalt 500 uut mõtet, kuidas seda saaks veel paremini korraldada.

Kalad

Kalad lükkavad alati puhastamist ja koristamist viimse hetkeni edasi, kuni peavad juba prügist üle hüppama. Tegelikult ei ole nad kodustest töödest eriti vaimustatud. Nad asuvad siiski tööle, kui teised hoiatavad, et segadus hakkab häirivaks muutuma. Koristama asudes nad taipavad, et see ei olegi nii halb asi, kuid unustavad selle kindlasti kuni järgmise koristamiseni.

Veel artikleid