naine 5

Mis on tõde ja mis ei ole. Toome sinu jaoks välja 5 müüti naise keha kohta.

Müüt nr.1

Arst saab läbivaatust tehes aru, kas naine on neitsi või mitte.
Tõde: Isegi 10-kordset suurendust kasutades ei suuda arst kinnitada või ümber lükata, kas naine on süütu. Seda on kinnitanud paljud uuringud. Selle teada saamiseks ei piisa neitsinaha avause vaatamiseks, sest avaus on alati olemas.

Müüt nr.2

Antibiootikumide kasutamine vähendab rasestumisvastaste tablettide mõju. Tõde: Ka mõned arstid arvavad nii, kuid kindel on see, et isegi rasestumisvastased vahendid on “ainult” 99% kindlad. Isegi antibiootikume võttes jääb see protsent samaks.

Müüt nr.3

Mehed ja naised vajavad sama palju und. Tõde: Uuring on näidanud, et kui naine voodis palju vähkreb, põhjustab see suuremat füüsilist ebamugavust ning tõstab tema insuliinitaset ja põletiku tekke ohtu.

Müüt nr.4

Menopaus tapab seksiisu. Tõde: Menopaus ei tähenda sekselu lõppu. Uuringud on näidanud, et peaaegu pooled üle 50-aastased naised on mitu korda kuus seksuaalselt aktiivsed.

Müüt nr.5

Naine ei saa menstruatsiooni ajal rasestuda. Tõde: Kuigi võimalus on väike, võib see siiski juhtuda. Arstid on avastanud, et peaaegu kõik on rasestumise mõttes võimalik.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Eesti politsei annetas Ukrainale 31 politseiautot

Politsei- ja Piirivalveamet viis Ukraina politseile 31 autot, mis olid varem piirkonnapolitseinike kasutuses ning mida

ultra detailed nebula abstract wallpaper 7

Juunikuu teisel poolel võivad mõned tähemärgid kogeda raskemaid aegu. Siin on neli tähemärki, kellel võib olla keerulisem periood:

Kaksikud: Kaksikuid ootab keeruline aeg töö ja suhete osas. Saturni retrograad võib tuua takistusi ja