tahemargid

Mis on sügistaeva tähtedes meie jaoks kirjas? Kõik TÄHEMÄRGID!

Mis on sügistaeva tähtedes meie jaoks kirjas? Kõik TÄHEMÄRGID!

 

 

 

Sügis on käes ja toob alati kaasa palju uusi algusi ja uusi võimalusi. Kas tahaksid teada, mis sind eelolevatel kuudel ees ootab? Kas tahaksid teada, mis hakkab juhtuma armastuse rindel või tööelus?

Sügis on käes ja toob alati kaasa palju uusi algusi ja uusi võimalusi. Kas tahaksid teada, mis sind eelolevatel kuudel ees ootab? Kas tahaksid teada, mis hakkab juhtuma armastuse rindel või tööelus? Sel juhul loe edasi ja heida pilk sellele, mis sügistaeva tähtedel sel aastal meie jaoks varuks on.

 

 

Kaljukits (22. 12. – 20. 1.)

Sul seisab ees mitu suurepärast kuud, nii et vea suu naerule ja sea end valmis. Asjad lähevad täpselt sinu tahtmist mööda ja kõik tundub nii lihtne. Lihtsalt vaata, et sul on kõigest ülevaade ja sa ei kaota sihti – sa tead, et selline asi sulle ei meeldiks!

Mis on kirjas armastuse tähtedes

Järgnevatel kuudel võib su armuelu olla väga elav, nii et mana näole oma kauneim naeratus ja võta vastu kõik kutsed, hoia silmad lahti ja meeled valla – kes teab, võib-olla kohtad oma uut südamesõpra või leiad elu armastuse. Kui aga oled just lõpetanud pikemaajalise suhte, on täitsa võimalik, et jääd mõneks ajaks vallaliseks. Kui oled suhtes, võib olla praegu õige aeg järele mõelda, kas sinu armuelu on just selline, nagu sa soovid.

Mis on kirjas karjääritähtedes

Viimased kuud ei ole pruukinud olla karjääri mõttes just parimad: võib-olla kaotasid töö või sa ei soovi enam endisel kohal töötada ning võib-olla oled valmis uuteks väljakutseteks. Igal juhul paraneb su tööelu järgnevate kuude jooksul märgatavalt, nii et keskendu nendele positiivsetele muutustele.

Mis on kirjas õnnetähtedes

See ei ole pelgalt vedamine, mis sind järgnevatel sügiskuudel aitab; siin on ka sinu oma jõul ja meelekindlusel suur osa. Kõik on aga hoopis kergem ja lihtsam, kui tähed veidikese õnnega kaasa aitavad, nii et pea ennast pealegi õnneseeneks ja naudi õnne, kuni seda on!

 

 

 

Veevalaja (21. 1. – 18. 2.)

Võib-olla sa juba tunned seda – sind ootab ees päris raputav aeg. See võib olla kahtluste aeg, täis mitmeid dilemmasid ja muutusi, kuid see on ka aeg isiksusena kasvada, uueneda ja oma tõelist mina tundma õppida. Kõik see pakub häid väljavaateid!

Mis on kirjas armastuse tähtedes

Sinu elu armastuse pool kujuneb eriti heitlikuks, nii et pane end valmis. Sul saab olema keeruline suhet hoida ja võid tunda kiusatust armukese käte vahele eksida. Pole vaja öeldagi, et väga tark oleks sellisele kiusatusele vastu panna. Kui aga siiski ootamatusse romantilisse afääri satud, võib olla käes aeg vana suhe lõpetada ja edasi liikuda.

Mis on kirjas karjääritähtedes

Kuigi su karjäär ei pruugi olla kõigi aegade põnevaimas punktis, võivad siiski ilmneda mõned väga huvitavad võimalused. Ole igal juhul väga ettevaatlik, sest praegu ei ole õige aeg suurteks muutusteks. Ja vaata ette, et sa rahaga mõistlikult ringi käid – aeg-ajalt mõni summa säästukontole kanda ei ole sugugi halb mõte!

Mis on kirjas õnnetähtedes

Tähed ei ole sel sügisel su parimad sõbrad, nii et toetu parem iseendale, mitte ära jää õnnele lootma. Ära võta liiga palju riske ja pea meeles, et suur tükk ajab suu lõhki – kui seda meeles pead, peaksid need raputavad kuud kenasti üle elama.

 

 

 

Kalad (19. 2. – 20. 3.)

Sügiskuudest kujuneb sinu jõu, võimete ja suutlikkuse tõeline proovikivi ja kuigi see võib kõlada hirmutavalt, teeb see sind tugevamaks ja otsusekindlamaks, nii et lõpuks tasub pingutus end ära. Pead vaid endasse uskuma ja keskenduma käsilolevale ülesandele ning kõik läheb hästi.

Mis on kirjas armastuse tähtedes

Kui oled suhtes, võib sel sügisel olla parim aeg järgmisele tasemele edasi liikuda; mõtle, kas võiksite kokku kolida, abielluda või isegi lapse saada. Kui oled vallaline, pööra oma armuelule erilist tähelepanu, sest sel sügisel alguse saav suhe võib kesta väga pikka aega. Juhtuma hakkab nii mõndagi, kuid tulemused võivad kujuneda väga heaks.

Mis on kirjas karjääritähtedes

Tööelu võib su kannatuse tõeliselt proovile panna, nii et ole valmis mõnekski ebameeldivaks olukorraks. Kui reageerid aga õigesti ja teed mõned kiired otsused, võid need oma kasuks pöörata ning saada lõpuks parema ametikoha või ametikõrgendust. Keskendu, kasuta juhust ja mõtle positiivselt!

Mis on kirjas õnnetähtedes

Õnn, mis sind viimasel ajal on saatnud, jätab su mõneks ajaks maha, nii et ette võib tulla väikesi raputusi; see tähendab aga ainult seda, et pead rohkem endale ja vähem universumile lootma, kui tahad, et asjad edeneksid. Igal juhul on see väärtuslik õpetus, mida sa tihti unustama kipud – pead vaid endasse uskuma ja julgelt tundmatusele vastu astuma.

 

 

Jäär (21. 3. – 20. 4.)

Suvi oli aktiivne ja toimekas, nii et oled võib-olla pisut väsinud ja mõte igapäevaelu reaalsusesse tagasipöördumisest ei tundu kuigi meelitav. Sügise algus võib sulle samuti päris käänuliseks kujuneda, nii et oluline on keskenduda ja oma plaanidest kinni pidada.

Mis on kirjas armastuse tähtedes

Kui sa ei kohanud sel suvel seda õiget teist poolt, võid sel sügisel oma armuelus mõningaid muutusi oodata. Järgnevad kuud on igal juhul täis armastust ja romantilisi tundeid ja sa võid lõpuks valmis olla järgmisele tasemele liikuma. Justkui pulmakelli oleks kuulda?

Mis on kirjas karjääritähtedes

Oled viimastel aastatel kõvasti tööd teinud ja väärid edu, isegi kui edu on sind siiani vältinud. Nüüd on lõpuks aeg oma raske töö vilju nautida – seda aga ainult siis, kui oled valmis vastu võtma uusi väljakutseid ja vapralt mõnedele olulistele muutustele vastu astuma!

Mis on kirjas õnnetähtedes

Mõne järgmise kuu jooksul on hea õnn sinuga, nii et võib-olla peaksid veidi julgem olema. Riski natuke, tee oma panused ja vaata, mis juhtub! Tähed on sinu poolt, nii et võid kindlasti positiivseid tulemusi loota.

 

 

 

Sõnn (21. 4. – 20. 5.)

Sel sügisel tundub tulevik helge, nii et igapäevaelu rütmi tagasipöördumine ei ole sinu jaoks raske. Muidugi vajad veidi aega, et end pärast kõike vaimustavat, mis sinuga suvel juhtus, jälle asisesse rööpasse saada, kuid peagi oled valmis uuteks seiklusteks.

Mis on kirjas armastuse tähtedes

Ilmselt ei ole see sinu jaoks väga lihtne olnud, sest su armuelu on viimasel ajal üsna heitlik olnud, kuid meil on sulle häid uudiseid: kui su suhe on sellele kriisile vastu pidanud, peaksid teadma, et kõige halvem on nüüd möödas. Kui oled vallaline, ei ole silmapiiril kahjuks ühtegi uut armulugu, ära aga liiga palju muretse ja naudi kõiki eeliseid, mida vallaliseelul pakkuda on.

Mis on kirjas karjääritähtedes

Aeg on end mõningateks muutusteks valmis seada, sest need viivad ainult ülesmäge. Kui oled valmis oma vanast toimimisviisist loobuma, peaksid saavutama silmapaistvaid tulemusi. Samas on praegu õige aeg ettevaatlik olla ja pöörata igale pisiasjale tähelepanu, muidu võivad asjad untsu minna.

Mis on kirjas õnnetähtedes

Õnnetähed ei ole praegusel hetkel mitte täiesti sinu poolel, kuid nad jõuavad sinna peatselt. Vajad vaid natuke kannatust ja positiivset mõtlemist, et õnn pöörduks, ja võidki nautida kõike seda, mida järgnevatel kuudel on pakkuda.

 

 

Kaksikud (21. 5. – 20. 6.)

Sul on kiire? Pole ka ime, sel sügisel on sulle palju pakkuda! Sinu jaoks pole see muidugi mingi probleem, sest sulle meeldib kiire elu ja sa oled mitme asja korraga tegemise meister – nii et naudi seda, kuniks saad, sest mõne uu pärast võib tekkida mõningaid suhtlusprobleeme.

Mis on kirjas armastuse tähtedes

Kui oled vallaline, hoia silmad ikka lahti, sest võid järgnevatel kuudel kedagi erilist kohata. Kui oled praegu suhtes, võib ikkagi suuri muudatusi tulla, kuid ära muretse, te ei lähe lahku. Ilmselt õpid oma suhet tundma uutmoodi, nägema oma armastatu teistsuguses valguses ja teistsugusest vaatenurgast.

Mis on kirjas karjääritähtedes

Kui otsid uut tööd või uut suurt väljakutset, siis on praegu õige aeg sellel juhtuda lasta. Tähed on sinu tagalaks, nii et ole aktiivne ja silluta oma edule teed. Võta veidi aega oma CV uuendamiseks, saada avaldusi töökohtadele kandideerimiseks ja käi nii paljudel tööintervjuudel kui võimalik. Riski natuke ja ka rahaasjad paranevad!

Mis on kirjas õnnetähtedes

Mõned järgnevad kuud peaksid sinu jaoks väga õnnerikkad olema, kuid sa ei tohiks siiski oma õnnega mängida. Võimalused ilmnevad arvatavasti siis, kui neid kõige vähem oodata oskad, nii et ole avatud ja valmis haarama juhusest, mida saatus pakub.

 

 

 

Vähk (21. 6. – 22. 7.)

Harmoonia on sõna, mis kirjeldab sinu eelolevat sügist kõige paremini ja ilmselt just seda sa ootadki. Sinu elus ootavad ees mõned väga positiivsed muutused ja isegi kui asjad algavad üsna vaikselt ja rahulikult, oled mõne nädala pärast juba täies sõiduvees. Hinga sügavalt sisse ja ole valmis!

Mis on kirjas armastuse tähtedes

Ausalt öeldes on sinu armuelu läinud aasta esimeses pooles hämmastavalt hästi, nii et nüüd ongi õige aeg, et olukord natuke rahuneks. See ei pruugi sugugi halb olla: kui sa ei ole truus ja pühendunud suhtes, võid suhte siiski toimima saada, kuid selle elushoidmine nõuab natuke tööd ja pingutust. Kui oled üksik, jääbki see ilmselt mõnda aega nii, seega pane end valmis ja naudi mõned kuud vabadust!

Mis on kirjas karjääritähtedes

Sinu ränk töö hakkab end viimaks ära tasuma, nii et võid nüüd natuke aega lõõgastuda ja tulemusi nautida. Kui aga tahad, et asjad veelgi edasi liiguksid, on praegu selleks just õige aeg, sest uued ja põnevad võimalused juba näitavad ennast. Keskendu õigetele asjadele ja ära raiska aega tühja-tähja peale!

Mis on kirjas õnnetähtedes

Kui sul on mis tahes panuste või investeeringute tegemise plaane, oleksid pidanud need eelnevatel kuudel teoks tegema, sest praegu ei ole kindlasti õige aeg oma õnne proovile panna. Sel sügisel peaksid olema veidi ettevaatlikum ja valvsam, sest tähtedel ei ole praegu erilist soovi sind suurte riskide võtmise korral aidata.

 

 

 

Lõvi (23. 7. – 22. 8.)

Kui su suvi möödus väga põnevalt, rõõmustab sind kindlasti meie uudis: sügis tuleb rahulik ja küllalt sündmustevaene. See võib kõlada igavalt, aga see pole igav: kõik läheb suurepäraselt ja sa saad nautida neid imelisi kuid koos oma lähedastega.

Mis on kirjas armastuse tähtedes

Sel aastal on armastuse tähed kindlalt sinu poolel, nii et arvatavasti naudid oma magusat armuelu praeguseks juba päris tükk aega. Asjad võivad aha keeruliseks minna… Kui oled suhtes, on lahkuminek üks võimalustest, kuigi sul ei tohiks minna kaua kellegi enda jaoks sobivama leidmisega. Silmapiiril võib olla isegi abielu või laps…

Mis on kirjas karjääritähtedes

Mis puutub karjääri ja töösse, kujuneb see sügis lihtsalt hämmastavaks. Kui otsid oma esimest töökohta, proovid leida paremat võimalust või saad lõpuks võimaluse oma unelmate kohale asuda, on nüüd just õige aeg, et need soovid teoks saaksid – kui sa oled piisavalt aktiivne.  Kasuta juhust, haara võimalustest ja ole valmis kiiresti reageerima.

Mis on kirjas õnnetähtedes

Kas mängid loteriid? Kui ei mängi, siis võib olla õige aeg sellega algust teha, sest juhus on kindlasti sinu poolel. Sel sügisel tähed soosivad sind, nii et natuke rohkem riskida ja uusi asju proovida ei ole sugugi halb mõte.

 

 

Neitsi (23. 8. – 22. 9.)

Sügis tuleb rahulik ja paljude kasvuvõimalustega ja võib-olla sa kasutad need võimalused ära. Kuigi ees ei ole suuri muutusi, nihkuvad asjad aeglaselt, aga kindlalt õigesse paika, sest sa saad üha rohkem häid uudiseid.

Mis on kirjas armastuse tähtedes

Sel sügisel on sinu armuelus kõik võimalik. Kui oled juba suhtes, võivad ees oodata mõned karid, kuid tulemused võivad olla väga head, nii et ära liiga palju muretse. Kui oled aga vallaline, võib sinu teele sattuda keegi väga eriline, nii et hoia silmad kogu aeg lahti!

Mis on kirjas karjääritähtedes

Stabiilsus on sõna, mis märgib sinu karjääri arengut sel sügisel kõige paremini. See aga ei tähenda mingil juhul, et midagi ei toimu – vastupidi, saad oma töö eest palju tunnustust ja kinnitust, et oled hästi töötanud. Vaata, et saa siis oma head mainet karjääri edasiseks edendamiseks kasutad!

Mis on kirjas õnnetähtedes

Kõik hea, mis sind sügisel ees ootab, on kindlasti sinu virga töö, vaimustava isiksuse ja positiivse mõtlemise tulemus, kuid ära muretse, ka õnn on sinuga. Praegu on tõesti õige aeg oma elu veelgi paremaks muuta ja mõned suurepärased muudatused teha!

 

 

 

Kaalud (23. 9. – 23. 10.)

Sellest sügisest kujuneb sinu jaoks uuenduste aeg, see tähendab, et sul seisavad ees mitmed muutused. See ei pruugi alati lihtne olla, kuid väljud sellest parema ja tugevama inimesena, nii et tulemus on kindlasti vaeva väärt.

Mis on kirjas armastuse tähtedes

Kui oled vallaline, on eelolevad kuud sinu jaoks lihtsalt fantastilised! Tunned end seksika, flirdialti ja atraktiivsena ning kohtud paljude uute inimestega. Kui oled suhtes, võib ikkagi suuri muutusi ette tulla, kuid need võivad olla ükskõik mis, alates lahkuminekust ja kellegi uue leidmisest kuni abiellumise ja pere loomiseni välja. Kõik sõltub sinust!

Mis on kirjas karjääritähtedes

Suvi ei olnud sulle karjääri ja raha mõttes ilmselt parim aega, ära aga muretse, sügis tuleb sinu elu selle aspekti suhtes palju sõbralikum. Ees ootavad uued ärivõimalused, uued töökohad ja uued võimalused oma pangakonto täitmiseks, nii et haara neist võimalustest, proovi uusi asju ja vabane võlgadest.

Mis on kirjas õnnetähtedes

Õnn on sinuga, nii et paljud positiivsed asjad, mis sinuga juhtuvad, ei nõua ilmselt sinult endalt kuigi palju pingutamist. Õnn on kohal, et sulle abikätt ulatada, mida ei pruugi väga sageli ette tulla, nii et naudi seda olukorda, kuni see kestab. Ära unusta lotopiletit osta, sest iial ei või teada!

 

 

 

Skorpion (24. 10. – 22. 11.)

Rahulik, hästi korraldatud ja keskendunud – see ei pruugi sarnaneda sinu tavalise minaga, sest tavaliselt oled sa üsna keevavereline ja impulsiivne, kuid igal juhul just selline sügis tuleb. Võib-olla oleks mõistlik seda pisut teistsugust eluperioodi enda huvides ära kasutada ja vaadata, mida sel tegelikult pakkuda on!

Mis on kirjas armastuse tähtedes

Aasta esimeses pooles oli vaja armastuse püsimiseks ilmselt päris kõvasti pingutada ja kui sa seda tegid, tähendab see, et su armastus on tõeliselt tugev ja peab ajaproovile vastu. Kui see aga ei õnnestunud, tähendab see, et see ei pidanudki kestma jääma. Igal juhul peaksid vallalised Skorpionid valmis olema selleks, et nad on nüüd mõnda aega vallaliste turul, sest uut armastust ei ole nende tähtedes järgnevatel kuudel näha.

Mis on kirjas karjääritähtedes

Sinu karjäärilaevuke on viimastel kuudel üsna karistes vetes triivinud, kuid oled edukalt turvalisse sadamasse jõudnud ja peaksid enda üle uhke olema. Halvad päevad ei pruugi aga veel möödas olla, nii et pead siiski ärgas ja uuteks väljakutseteks valmis olema. Praegu ei pruugi olla parim aeg uute võimaluste otsimiseks, kõige parem on võib-olla ennast kokku võtta ja oodata kõigepealt, kuni torm vaibub.

Mis on kirjas õnnetähtedes

Kuigi tähed ei pruugi sind sel sügisel väga soosida, ei tähenda see, et su elu ei lähe sinu plaanide kohaselt. Muidugi ei saa sa õnnele lootma jääda, kuid su tubli töö, otsusekindlus ja positiivne mõtlemine aitavad sind raskustest läbi niikuinii!

 

 

 

Ambur (23. 11. – 21. 12.)

Tänavune sügis tuleb sinu jaoks väga rahulik, mis ei ole muidugi sinu stiil. Et midagi eriti juhtumas pole, võib olla hea mõte kasutada seda aega puhkamiseks, lõõgastumiseks ja eesootavale mõtlemiseks – sa tead ju, et sinu elus ei saa kunagi väga kaua vaikne ja rahulik olla!

Mis on kirjas armastuse tähtedes

Ära oota suuri muutusi, see aga ei pruugi tähendada, et sügiskuud tulevad igavad. Tuleb palju armastust ja romantikat, samas on väga ebatõenäoline, et lähed tulisest flirdist ja mõnest tavalisest kohtamisest kaugemale. Naudi seda vabaduse aega, kuna see saab läbi varem, kui arvatagi oskad!

Mis on kirjas karjääritähtedes

Karjääri mõttes läheb kõik hästi, nii et võib-olla on õige aeg muudatusi plaanima hakata. Kuna sul ei ole praegu vaja lahendada ühte või teist kriisi, võid kasutada seda aega, et mõtelda, mida täpselt sa tahad ja kuidas kavatsed selle saavutada. Lõppude lõpuks ootad sa ju alati järgmist suurt väljakutset, eks?

Mis on kirjas õnnetähtedes

Õnne mõttes on eesolevad kuud sinu jaoks suurepärased, nii et ära muretse mitte millegi pärast. Sul on õnne igas elu aspektis: alates armastusest kuni raha ja karjäärini, nii et ole valmis mõnekski väga meeldivaks üllatuseks.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Eesti politsei annetas Ukrainale 31 politseiautot

Politsei- ja Piirivalveamet viis Ukraina politseile 31 autot, mis olid varem piirkonnapolitseinike kasutuses ning mida

ultra detailed nebula abstract wallpaper 7

Juunikuu teisel poolel võivad mõned tähemärgid kogeda raskemaid aegu. Siin on neli tähemärki, kellel võib olla keerulisem periood:

Kaksikud: Kaksikuid ootab keeruline aeg töö ja suhete osas. Saturni retrograad võib tuua takistusi ja