Sunday , 24 October 2021
portrait gd6ba5af05 640

Mis on 3 kõige tähtsamat asja abielus?

Abielu on protsess, mille käigus kaks inimest teevad oma suhte avalikuks, ametlikuks ja püsivaks. See on kahe inimese liitumine sidemega, mis kestab väidetavalt surmani, kuid praktikas katkeb sageli lahusolek või lahutus.

Pühendumine:

Pühendumine on midagi enamat kui soov jääda pikaks ajaks kokku. See on otsus kogu eluks ja lubadus läbida koos kõik raskused, mis eluteele tulevad, ületada kõik tõusud ja mõõnad. Mis sest, et maailmas on nii palju inimesi, kellesse armuda ja kellega oma elu jagada. Siiski tähendab abiellumine kogu hingest investeerimist sellesse suhtesse, kaotades kõik kahtlused.

Armastus:

Enamus paare alustavad oma suhteid armununa, kuid selle tunde hoidmine nõuab pingutusi, ohverdusi ja suuremeeldust. Tõeline armastus tähendab partneri esikohale seadmist ja enda andmist ootamata midagi vastutasuks. Samuti tuleb aktsepteerida teineteist sellisena nagu te olete- andestada kõik puudused.

Austus:

Partneri austamine tema omaduste, mõtete ja võimetega. Austus aitab ükstese arvamusi kuulata ning erinevaid väljakutseid vastu võtta.

Muidugi, kuigi need on abielu kõige olulisemad asjad, on abielu õnnelikuks hoidmiseks palju muid elemente, sealhulgas kannatlikkus, suhtlemine, intiimsus, usaldus, empaatia ja huumor.

Jaga

Vaata ka:

Screenshot 2021 10 24 at 14.22.54

Lasnamäel sai laupäeval tasuta ära anda ohtlikke jäätmeid

Lasnamäel sai laupäeval tasuta ära anda ohtlikke jäätmeid. „Kutsun Lasnamäe elanikke üles kasutama võimalust oma …

Screenshot 2021 10 24 at 14.15.50

Kindlustusseltside liidu teatel on huvi elukindlustuse vastu kasvamas

Eesti Kindlustusseltside Liidu statistika järgi oli tänavu esimese poolaasta seisuga jõus 149 600 elukindlustuse lepingut, …

Screenshot 2021 10 24 at 14.07.13

Digiarengu asekantsleriks pürgib 11 inimest

Digiarengu asekantsleri ametikohale kandideerib 11 inimest.  Riigisekretär kuulutas avaliku konkursi digiarengu asekantsleri ametikohale välja 1. …

Screenshot 2021 10 24 at 14.04.03

Robotex ootab huvilisi võistlustele registreerima

Pühapäevaga lõpeb registreerumine robootikafestivalile Robotex International, mis toimub tänavu 5.-7. novembrini Tallinnas Saku Suurhallis. Kolm …