Laupäev , 2 märts 2024
phone gb3f10f594 640

Millist nutitelefoni kinkida?

Kinkimine on kunst ning pole midagi rõõmustavamat kui näha lähedase näol sära, kui nad avavad sinu hoolikalt valitud kingituse.

Tänapäeva nutikas maailmas, kus tehnoloogia mängib üha suuremat rolli, võib just sinu sõbra või pereliikme elustiiliga sobituv nutitelefon olla see täiuslik kingitus, mis ühendab tehnoloogia võimalused, praktilisuse ja moodsa elegantsi.

Nutitelefon – rohkem kui lihtsalt tarbeese

Nutitelefonid on muutunud meie igapäevaelu asendamatuteks kaaslasteks – alates hommikusest äratuskellast kuni õhtuse meelelahutuseni. Need väikesed seadmed hoiavad meid kursis uudistega, aitavad meil ühenduses püsida lähedastega, orienteeruda nii liikluses kui metsaradadel ja isegi hallata meie töö- või rahaasju. 

Seega, kui valid kingituseks telefoni, kingid sa palju enamat kui lihtsalt eseme või mänguasja. Sellise kingitusega annad oma lähedasele lõputult võimalusi oma elustiili nautimiseks.

2023. aasta trendid mobiiltelefonide maailmas

  1.  aastal on mobiiltelefonide maailmas märgata mõningaid põnevaid trende. Tootjad üllatavad meid uuenduslike funktsioonide ja disainilahendustega, mis muudavad telefoni kasutamise veelgi nauditavamaks ja intuitiivsemaks. 

Olgu selleks siis volditav ekraan, iga hetke täiuslikkust püüdev ja kallile profitehnikale tõsist konkurensi pakkuv kaameratehnoloogia, või uued energiasäästlikud ja enneolematult võimsad protsessorid – areng eelmise aastaga võrreldes on olnud märkimisväärne. 

Parimad mobiiltelefonid kingituseks

  1.  aasta on täis innovatsioone mobiiltelefonide maailmas, ja valik on laiem kui kunagi varem. Olgu see uusim iPhone oma tipptasemel kaameratehnoloogiaga, Samsung Galaxy, suurepärase ekraanikvaliteedi ja pikaajalise akukestvusega, või meie turul veidi uuem Xiaomi, mis on tuntud oma suurepärase hinna-kvaliteedi suhte poolest – igal brändil on midagi unikaalset pakkuda. Lisaks ka vähem tuntud, kuid vägagi võimekad brändid nagu Google Pixel või OnePlus telefonid. 

Kuidas valida õige telefon?

Kingituseks telefoni valides mõtle kingisaaja elustiilile ja eelistustele. Esimese ja kõige olulisema kriteeriumina on oluline teada, kas kingi saaja eelistab iOS või Android operatsioonisüsteemi. See oluline eristus annab sulle kohe konkreetsed juhised, kas peaksid tegema valiku uute iPhone mudelite seast või laiendada oma valikut kõikide ülejäänud brändide peale.

Kas kingi saaja eelistab suurt ekraani meedia tarbimiseks või kompaktsemat telefoni, mis mahub hõlpsalt taskusse? Kas oluline on tipptasemel protsessor näiteks mängude mängimiseks või pigem aku kestvusaeg? Kas telefoni kaamera peab olema tingimata tipptasemel, või on sobiv valida ka mõni veidi soodsam telefon, mis pakub siiski  häid pildistamise võimalusi. 

Erinevad võimalused mobiiltelefoni ostmiseks

Ilmselt enim levinud moodus nutiseadme ostmiseks on minna oma mobiilteenuse pakkuja kauplusesse ning valida sobiv mudel sealt koos klienditeenindaja abiga. See on igati mõistlik ja turvaline variant, kuid kui sinu jaoks on tähtis ka hind, siis ilmselt leiad ka soodsamaid võimalusi. 

Viimasel ajal on tekkinud palju usaldusväärseid veebipoode, kus on laiem valik telefone ning tihtipeale ka soodsama hinnaga. Lisaks, saad kauba kätte üldiselt juba järgmisel päeval. Kui sa ei ole kindel, kas saad usaldada mõnd veebipoodi, on oluline vaadata nende hinnangud Google keskkonnas ja otsida erinevaid “usaldusväärne kaupleja” embleeme e-poe veebilehelt. Heade kliendihinnangute ja tunnustatud embleemide puhul võid olla kindel, et e-pood ka päriselt oma lubadused täidab. 

Kui leiad täiusliku telefoni, kuid see jääb sinu eelarvest välja, võid leida abi ESTO krediidiliini avamisest. Krediidiliini avamine annab võimaluse hoida oma finantsid paindlikumalt kontrolli all, laenates täpselt nii suure summa, kui puudu jääb ja ajastades tagasimaksed endale sobiva maksegraafiku alusel. 

Tutvu enne lepingu sõlmimist tingimustega ja vajadusel konsulteeri spetsialistiga. ESTO AS krediidikonto kulukuse määr on 49,22% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidilimiit 4000 EUR, fikseerimata esialgne (maksimaalne) intressimäär 40,70%, lepingutasu 0 EUR, igakuine haldustasu 0 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 5467,67 EUR eeldusel, et krediit võetakse kasutusse viivitamata täies mahus ja tagastatakse 60 kuu jooksul igakuiste võrdsete osamaksetega.

Külastage meie blogi ja lugege meie uusimat artiklit, et saada huvitavaid ja kasulikke teadmisi: https://esto.eu/ee/article/veebipoe-makselahendused 

Kokkuvõte

Mobiiltelefoni kinkimine pakub kingi saajale kahtlemata palju rõõmu ja 2023. aastal on valik mitmekesisem kui kunagi varem. Oluline on mõelda, millised funktsioonid ja omadused on kingisaajale kõige tähtsamad. Ja kui eelarve on piiratud, võib ESTO krediidiliin olla hea lahendus, et teha see täiuslik kingitus teoks ilma suurt väljaminekut tegemata.

Nii saad teha kingituse, mis toob rõõmu ja on praktiline, samal ajal finantsiliselt vastutustundlikult toimides.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

KOHUTAV: Tallinnas levib šokeeriv loomade julmuse juhtum: oravaid ja jäneseid naelutatakse puudele ja pinkidele

Tallinna Mustamäe linnaosas, eriti Kännu Kuke piirkonnas, on hiljuti avastatud šokeerivad juhtumid, kus väikeloomade surnukehi

kevad

ILM: Pühapäev 02.03 – Sajuta ilm, sooja kuni +8 °C.

Öösel: Vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Sisemaal tekib üksikutes kohtades udu. Puhub kagutuul 3-9, rannikul puhanguti

error: Sisu on kaitstud!